LAJMI I FUNDIT:
Samir Handanovic

Samir Handanovic

153 Artikuj

Info

Samir Handanovic është një futbollist slloven i lindur më 14.07.1984

Handanovic dhe Inter kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës

Handanovic dhe Inter kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës

Serie A
Renditja e 10 portierëve më të mirë në botë – befasi në disa pozita

Renditja e 10 portierëve më të mirë në botë – befasi në disa pozita

Ndërkombëtare
U përfol si pasues i Handanovicit te Interi, Musso flet për të ardhmen

U përfol si pasues i Handanovicit te Interi, Musso flet për të ardhmen

Serie A
Interi kërkon pasuesin e Handanovic, ‘peshkon’ te rivalët e Serie A

Interi kërkon pasuesin e Handanovic, ‘peshkon’ te rivalët e Serie A

Serie A
Kontratë e re për Handanovicin nga Interi

Kontratë e re për Handanovicin nga Interi

Serie A
Interi merr lajmin e madh, Handanovic gati për derbin ndaj Juventusit

Interi merr lajmin e madh, Handanovic gati për derbin ndaj Juventusit

Serie A
Handanovic gati për ndeshjen me Juventusin

Handanovic gati për ndeshjen me Juventusin

Serie A
Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

La Liga
Nuk janë të kënaqur me Padellin, Interi rikthen në skuadër një ish-portier të vet

Nuk janë të kënaqur me Padellin, Interi rikthen në skuadër një ish-portier të vet

Serie A
Handanovic dëshiron të luajë me gisht të thyer në Derby della Madoninna, rrezikon operimin

Handanovic dëshiron të luajë me gisht të thyer në Derby della Madoninna, rrezikon operimin

Serie A
Handanovic planifikon të luajë me gisht të thyer ndaj Milanit

Handanovic planifikon të luajë me gisht të thyer ndaj Milanit

Serie A
Handanovic: Nuk humbëm pikë për shkak të gjyqtarit

Handanovic: Nuk humbëm pikë për shkak të gjyqtarit

Serie A
Inter 1-1 Atalanta, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Inter 1-1 Atalanta, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Formacioni i dekadës në Serie A me lojtarët që janë aktivizuar më së shumti

Formacioni i dekadës në Serie A me lojtarët që janë aktivizuar më së shumti

Serie A
Topi i Artë: Dhjetë portierët më të mirë në botë të votuar për Trofeun Yashin

Topi i Artë: Dhjetë portierët më të mirë në botë të votuar për Trofeun Yashin

Ndërkombëtare
Interi në bisedime të avancuara me Handanovicin për vazhdimin e kontratës

Interi në bisedime të avancuara me Handanovicin për vazhdimin e kontratës

Serie A
Notat e lojtarëve: Brescia 1-2 Inter, Handanovic me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve: Brescia 1-2 Inter, Handanovic me vlerësimin më të lartë

Serie A
Handanovic vjen me pritjen e sezonit, i jashtëzakonshëm portieri i Interit

Handanovic vjen me pritjen e sezonit, i jashtëzakonshëm portieri i Interit

Serie A
Handanovic dhe D’Ambrosio, do t’i vazhdojnë kontratat me Interin

Handanovic dhe D’Ambrosio, do t’i vazhdojnë kontratat me Interin

Serie A
Serie A ka vendosur një simbol dallues në fanellat e lojtarëve më të mirë të vitit, CR7 nuk e mban për një arsye interesante

Serie A ka vendosur një simbol dallues në fanellat e lojtarëve më të mirë të vitit, CR7 nuk e mban për një arsye interesante

Serie A
Handanovic heroi i Interit, tri pritjet e sllovenit që i dërguan Nerazzurrët në Ligën e Kampionëve

Handanovic heroi i Interit, tri pritjet e sllovenit që i dërguan Nerazzurrët në Ligën e Kampionëve

Serie A
Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A

Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A

Serie A
Julio Cesar: Handanovic njëri ndër pesë portierët më të mirët në botë

Julio Cesar: Handanovic njëri ndër pesë portierët më të mirët në botë

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Lazio, Strakosha i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Lazio, Strakosha i pakalueshëm

Serie A