LAJMI I FUNDIT:
Samir Handanovic

Samir Handanovic

148 Artikuj

Info

Samir Handanovic është një futbollist slloven i lindur më 14.07.1984

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Handanovic apo Onana, Inzaghi ka marrë vendimin se kush duhet të jetë portieri i parë

Handanovic apo Onana, Inzaghi ka marrë vendimin se kush duhet të jetë portieri i parë

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic larg më i miri, Vojvoda stabil

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic larg më i miri, Vojvoda stabil

Serie A
Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Serie A
Interi njofton zyrtarisht rinovimin e kontratës me portierin Handanovic

Interi njofton zyrtarisht rinovimin e kontratës me portierin Handanovic

Serie A
Reagimi i ftohtë i Handanovicit teksa Radu largohet nga fusha i përlotur, tregon gjithë përjetimin e humbjes nga Bologna

Reagimi i ftohtë i Handanovicit teksa Radu largohet nga fusha i përlotur, tregon gjithë përjetimin e humbjes nga Bologna

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 3-0 Milan, Lautaro pa konkurrencë

Notat e lojtarëve: Inter 3-0 Milan, Lautaro pa konkurrencë

Ndërkombëtare
Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Serie A
Handanovic me fjalë të mëdha për paraqitjen e Etrit Berishës

Handanovic me fjalë të mëdha për paraqitjen e Etrit Berishës

Serie A
Notat e lojtarëve: Liverpool 0-1 Inter, Alexander-Arnold e Skriniar me vlerësime të larta

Notat e lojtarëve: Liverpool 0-1 Inter, Alexander-Arnold e Skriniar me vlerësime të larta

Liga e Kampionëve
Nxit kundërthënie videoja ku Handanovic kap me dorë topin e kthyer nga Brozovic, por ka një arsye pse Romës nuk iu dha gjuajtje indirekte

Nxit kundërthënie videoja ku Handanovic kap me dorë topin e kthyer nga Brozovic, por ka një arsye pse Romës nuk iu dha gjuajtje indirekte

Ndërkombëtare
Perisic dhe Handanovic duhet të pranojnë rroga shumë më të ulëta për të qëndruar te Interi

Perisic dhe Handanovic duhet të pranojnë rroga shumë më të ulëta për të qëndruar te Interi

Serie A
Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Ligat tjera
Interi cakton takim për rinovimin e Brozovic, pas tij në radhë janë Perisic e Handanovic

Interi cakton takim për rinovimin e Brozovic, pas tij në radhë janë Perisic e Handanovic

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Lazio, Bastoni me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Lazio, Bastoni me vlerësim të lartë

Serie A
CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic më i miri

Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic më i miri

Serie A
Jo vetëm Chiesa e Pjanic: Hetuesit shikojnë edhe te marrëveshjet e Koulibalyt, Handanovic dhe Rebic

Jo vetëm Chiesa e Pjanic: Hetuesit shikojnë edhe te marrëveshjet e Koulibalyt, Handanovic dhe Rebic

Serie A
‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

Ndërkombëtare
Inzaghi i lumtur pas fitores, flet për Handanovicin dhe rikthimin e madh që bëri Interi ndaj Sassuolos

Inzaghi i lumtur pas fitores, flet për Handanovicin dhe rikthimin e madh që bëri Interi ndaj Sassuolos

Serie A
Sassuolo 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Sassuolo 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Tifozët ultras të Interit me baner mbështetës për Handanovicin pas kritikave ndaj tij

Tifozët ultras të Interit me baner mbështetës për Handanovicin pas kritikave ndaj tij

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Serie A
Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Përfaqësueset