LAJMI I FUNDIT:

Saimir Tahiri

208 Artikuj

Apeli lë në fuqi dënimin për ish-truprojën e Saimir Tahirit

Apeli lë në fuqi dënimin për ish-truprojën e Saimir Tahirit

Shqipëri
Nisin verifikimet për procedurën që çoi në lirimin e Saimir Tahirit

Nisin verifikimet për procedurën që çoi në lirimin e Saimir Tahirit

Shqipëri
Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Shqipëri
Lirimi i Tahirit nga burgu, reagon Berisha

Lirimi i Tahirit nga burgu, reagon Berisha

Shqipëri
Lirimi nga burgu i Saimir Tahirit, zbulohet arsyeja që bindi gjykatën

Lirimi nga burgu i Saimir Tahirit, zbulohet arsyeja që bindi gjykatën

Shqipëri
Del nga burgu ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, do të vazhdojë dënimin në shtëpi

Del nga burgu ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, do të vazhdojë dënimin në shtëpi

Shqipëri
Shtyhet sërish procesi gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri

Shtyhet sërish procesi gjyqësor për ish-ministrin Saimir Tahiri

Shqipëri
Dënohet me 8 vite e 8 muaj burg ish-truproja e Saimir Tahirit

Dënohet me 8 vite e 8 muaj burg ish-truproja e Saimir Tahirit

Shqipëri
Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Tahirit për pezullimin e dënimit me burg

Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Tahirit për pezullimin e dënimit me burg

Shqipëri
Ish-ministri Saimir Tahiri kërkon lirimin: “Më rrezikohet jeta në burg”

Ish-ministri Saimir Tahiri kërkon lirimin: “Më rrezikohet jeta në burg”

Shqipëri
Apelohet vendimi për dënimin e Saimir Tahirit, SPAK kërkon gjykimin e tij për përfshirje në grup kriminal dhe trafik droge

Apelohet vendimi për dënimin e Saimir Tahirit, SPAK kërkon gjykimin e tij për përfshirje në grup kriminal dhe trafik droge

Shqipëri
Të burgosurit “VIP”, kush janë zyrtarët shqiptarë që përfunduan pas hekurave gjatë periudhës 1993-2021?

Të burgosurit “VIP”, kush janë zyrtarët shqiptarë që përfunduan pas hekurave gjatë periudhës 1993-2021?

Shqipëri
I shoqëruar me 4 motorë policie dhe efektivë të shumtë, momenti kur Saimir Tahiri mbërrin në burgun e Fierit

I shoqëruar me 4 motorë policie dhe efektivë të shumtë, momenti kur Saimir Tahiri mbërrin në burgun e Fierit

Shqipëri
Nuk e komenton dënimin me burg për Tahirin, Rama: E kam ditur mirë çfarë kam bërë kur kam udhëhequr reformën në drejtësi

Nuk e komenton dënimin me burg për Tahirin, Rama: E kam ditur mirë çfarë kam bërë kur kam udhëhequr reformën në drejtësi

Shqipëri
Ish-ministri Tahiri dënohet me 3 vite e 4 muaj burg për shpërdorim detyre

Ish-ministri Tahiri dënohet me 3 vite e 4 muaj burg për shpërdorim detyre

Shqipëri
SPAK kërkon 12 vite burg për ish-ministrin Saimir Tahiri

SPAK kërkon 12 vite burg për ish-ministrin Saimir Tahiri

Shqipëri
Shtyhet seanca ndaj ish ministrit Saimir Tahiri

Shtyhet seanca ndaj ish ministrit Saimir Tahiri

Shqipëri
Gjyqi i ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri shtyhet më 5 janar

Gjyqi i ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri shtyhet më 5 janar

Shqipëri
Arrestohen dy truprojat e ish-ministrit Saimir Tahiri

Arrestohen dy truprojat e ish-ministrit Saimir Tahiri

Shqipëri
Apeli rrëzon dënimin për Saimir Tahirin, ish-ministri do të rigjykohet nga e para

Apeli rrëzon dënimin për Saimir Tahirin, ish-ministri do të rigjykohet nga e para

Shqipëri
Shqipëri: Dorëzohet ish-drejtori i policisë Jaeld Çela, u dënua për shpërdorim detyre bashkë me ish-ministrin Tahiri

Shqipëri: Dorëzohet ish-drejtori i policisë Jaeld Çela, u dënua për shpërdorim detyre bashkë me ish-ministrin Tahiri

Shqipëri
Zbardhet vendimi që lehtësoi dënimin e ish-ministrit Saimir Tahiri

Zbardhet vendimi që lehtësoi dënimin e ish-ministrit Saimir Tahiri

Shqipëri
Saimir: Ata para meje iu fshehën drejtësisë

Saimir: Ata para meje iu fshehën drejtësisë

Shqipëri
DW për Tahirin: Shuajti Lazaratin, por u kanabizua i gjithë vendi

DW për Tahirin: Shuajti Lazaratin, por u kanabizua i gjithë vendi

Shqipëri