LAJMI I FUNDIT:

Ruud Van Nistelrooy

49 Artikuj

Heerenveen, trampolina e madhe për yjet e futbollit – disa nga futbollistët që u zbuluan nga ky klub

Heerenveen, trampolina e madhe për yjet e futbollit – disa nga futbollistët që u zbuluan nga ky klub

Ligat tjera
Nistelrooy zbulon gabimin e madh për largimin nga Real Madridi

Nistelrooy zbulon gabimin e madh për largimin nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në një ndeshje të vetme në Ligën e Kampionëve

Lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola në një ndeshje të vetme në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Shumë përpara Messit dhe Ronaldos – Haaland thyen rekordet e Mbappe, Nistelrooy dhe të tjerë

Shumë përpara Messit dhe Ronaldos – Haaland thyen rekordet e Mbappe, Nistelrooy dhe të tjerë

Ndërkombëtare
Van Nistelrooy kritikon Gakpon për kalimin te Liverpooli: Donte me zemër të luante për Manchester Unitedin, ishte Van Dijk që e bindi

Van Nistelrooy kritikon Gakpon për kalimin te Liverpooli: Donte me zemër të luante për Manchester Unitedin, ishte Van Dijk që e bindi

Premier League
“Nuk do të luash më për Man Utd”, Ferguson dënoi yllin e ekipit pasi ndërroi fanellën pas humbjes në derbi ndaj Cityt

“Nuk do të luash më për Man Utd”, Ferguson dënoi yllin e ekipit pasi ndërroi fanellën pas humbjes në derbi ndaj Cityt

Premier League
Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Premier League
Formacionet zyrtare: PSV luan për kualifikim, Arsenali për pozitën e parë

Formacionet zyrtare: PSV luan për kualifikim, Arsenali për pozitën e parë

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Arsenali dhe PSV zhvillojnë ndeshjen e mbetur në Ligën e Evropës

Formacionet zyrtare: Arsenali dhe PSV zhvillojnë ndeshjen e mbetur në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Reklama më e mirë e futbollit është filmuar 20 vjet më parë: A ju kujtohet turneu i mbajtur në anije me plot yje futbolli, finalja tjetër nivel

Ndërkombëtare
Zyrtare: Nistelrooy do të jetë trajner i PSV nga sezoni i ardhshëm

Zyrtare: Nistelrooy do të jetë trajner i PSV nga sezoni i ardhshëm

Ligat tjera
PSV e dëshiron Van Nistelrooyn si trajner

PSV e dëshiron Van Nistelrooyn si trajner

Ligat tjera
Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

Ndërkombëtare
Top 50 lojtarët me më së shumti het-trike të realizuara në këtë shekull

Top 50 lojtarët me më së shumti het-trike të realizuara në këtë shekull

Ndërkombëtare
Ronaldo është lojtari më i shpejtë që ka arritur të shënojë 100 gola në shekullin 21

Ronaldo është lojtari më i shpejtë që ka arritur të shënojë 100 gola në shekullin 21

Ndërkombëtare
Top 30 lojtarët që kanë përqindjen më të mirë të golave për ndeshje në histori të Ligës së Kampionëve

Top 30 lojtarët që kanë përqindjen më të mirë të golave për ndeshje në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë i Unitedit me futbollistë të huaj që do ta dominonin cilëndo epokë

Formacioni më i mirë i Unitedit me futbollistë të huaj që do ta dominonin cilëndo epokë

Premier League
Haaland, Mbappe, Mane: Kush ka arritur të shënojë më së shumti gola pas dhjetë ndeshjeve në Ligën e Kampionëve?

Haaland, Mbappe, Mane: Kush ka arritur të shënojë më së shumti gola pas dhjetë ndeshjeve në Ligën e Kampionëve?

Liga e Kampionëve
Neville zgjedh formacionin më të mirë në histori të Unitedit pa lojtarë britanikë, befason me disa zgjedhje

Neville zgjedh formacionin më të mirë në histori të Unitedit pa lojtarë britanikë, befason me disa zgjedhje

Premier League
Dhjetë golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Dhjetë golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ronaldo, Messi, Lewandowski: Kush janë top golashënuesit në historinë e Ligës së Kampionëve?

Ronaldo, Messi, Lewandowski: Kush janë top golashënuesit në historinë e Ligës së Kampionëve?

Liga e Kampionëve
Nga Ronaldo te Messi dhe Rooney: Kush janë 25 lojtarët që janë përfshirë në më shumë gola ​​në histori të Ligës së Kampionëve?

Nga Ronaldo te Messi dhe Rooney: Kush janë 25 lojtarët që janë përfshirë në më shumë gola ​​në histori të Ligës së Kampionëve?

Liga e Kampionëve
Van Persie zgjedh gjashtë bashkëlojtarët më të mirë në karrierë

Van Persie zgjedh gjashtë bashkëlojtarët më të mirë në karrierë

Ndërkombëtare
Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Ndërkombëtare