LAJMI I FUNDIT:
Ruben Dias

Ruben Dias

93 Artikuj

“Garda” e vjetër e Man Cityt vendos rregull të ri rigoroz për parkimin e veturave në kampin stërvitor

“Garda” e vjetër e Man Cityt vendos rregull të ri rigoroz për parkimin e veturave në kampin stërvitor

Premier League
Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Ndërkombëtare
Real Madridi fërkon duart, shumë lojtarë të Man Cityt kthehen të dëmtuar nga kombëtaret

Real Madridi fërkon duart, shumë lojtarë të Man Cityt kthehen të dëmtuar nga kombëtaret

Liga e Kampionëve
Martinez largon nga ekipi i Portugalisë tetë yje, thotë se nuk i duhen aktualisht

Martinez largon nga ekipi i Portugalisë tetë yje, thotë se nuk i duhen aktualisht

Përfaqësueset
FIFA shpall formacionin më të mirë të vitit – dominon Man City me gjashtë lojtarë

FIFA shpall formacionin më të mirë të vitit – dominon Man City me gjashtë lojtarë

Ndërkombëtare
“Ai më mësoi se si ta shikoja lojën”, Ruben Dias përmend personin që pati ndikimin më të madh në karrierën e tij

“Ai më mësoi se si ta shikoja lojën”, Ruben Dias përmend personin që pati ndikimin më të madh në karrierën e tij

Premier League
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Premier League
Ylli i Manchester City, Ruben Diaz është lidhur në mënyrë romantike me bukuroshen e Love Island, Arabella Chi

Ylli i Manchester City, Ruben Diaz është lidhur në mënyrë romantike me bukuroshen e Love Island, Arabella Chi

TV / Film
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Premier League
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-0 Manchester City: White dhe Rice më të mirët

Premier League
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Atletico Madridi fiton miqësoren e luksit ndaj Man Cityt

Atletico Madridi fiton miqësoren e luksit ndaj Man Cityt

Ndërkombëtare
Vlera e ‘Dream Team’ është 1.1 miliard euro: Guardiola trajner, mesfusha e jashtëzakonshme, sulmi bombastik

Vlera e ‘Dream Team’ është 1.1 miliard euro: Guardiola trajner, mesfusha e jashtëzakonshme, sulmi bombastik

Ndërkombëtare
Man City – Inter, formacioni i kombinuar me lojtarët e dy skuadrave finaliste të Ligës së Kampionëve

Man City – Inter, formacioni i kombinuar me lojtarët e dy skuadrave finaliste të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dias para finales: Ne e dimë forcën e Interit, por City nuk do të bëjë gabime

Dias para finales: Ne e dimë forcën e Interit, por City nuk do të bëjë gabime

Liga e Kampionëve
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League


mob5