LAJMI I FUNDIT:

Rryma

147 Artikuj

Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t’ju vrasë

Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t’ju vrasë

Bëje vet
KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë

KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë

Energjetika
Qytetarët ankohen për shtrenjtimin e mundshëm të rrymës nga ZRRE-ja: Nuk dimë se si do t’ia dalim

Qytetarët ankohen për shtrenjtimin e mundshëm të rrymës nga ZRRE-ja: Nuk dimë se si do t’ia dalim

Energjetika
Kovaçevski: Siguruam ushqim, rrymë dhe energji

Kovaçevski: Siguruam ushqim, rrymë dhe energji

Maqedonia e Veriut
Bordi i KEK-ut kërkon sërish rritje të çmimit të rrymës, kritikohet nga Komisioni Hetimor për Energjinë

Bordi i KEK-ut kërkon sërish rritje të çmimit të rrymës, kritikohet nga Komisioni Hetimor për Energjinë

Energjetika
Ngordh një lopë në Abri të Poshtme, ra në kontakt me rrymën

Ngordh një lopë në Abri të Poshtme, ra në kontakt me rrymën

Kronika e Zezë
Çitaku: Në gusht reduktimet 6 me 2, mund ta marrim me mend se çka do të ndodh në dimër

Çitaku: Në gusht reduktimet 6 me 2, mund ta marrim me mend se çka do të ndodh në dimër

Energjetika
Largoni këto gjëra nga priza para se të shkoni në pushime 

Largoni këto gjëra nga priza para se të shkoni në pushime 

Këshilla Lifestyle
KEDS: Zjarret po djegin edhe asetet elektro-energjetike

KEDS: Zjarret po djegin edhe asetet elektro-energjetike

Energjetika
KEDS ua ndal rrymën shkollave në Prishtinë

KEDS ua ndal rrymën shkollave në Prishtinë

Prishtina
OBRM-PDUKM: Shtrenjtimi i rrymës është sa dy fatura të reja në nivel vjetor

OBRM-PDUKM: Shtrenjtimi i rrymës është sa dy fatura të reja në nivel vjetor

Politikë
Pagesa e rrymës në veri, KMDLNJ: Edhe sa milionë euro do t’i marrin nga taksat tona?

Pagesa e rrymës në veri, KMDLNJ: Edhe sa milionë euro do t’i marrin nga taksat tona?

Energjetika
Vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve

Vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve

Energjetika
KEDS sqaron rastin e sotëm në Prishtinë ku një person u godit nga rryma

KEDS sqaron rastin e sotëm në Prishtinë ku një person u godit nga rryma

Kosovë
Goditet nga rryma një person në Prishtinë

Goditet nga rryma një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Sinjalet paralajmëruese: Këto pesë gjëra u paraprinë goditjeve elektrike dhe zjarrit në shtëpi!

Sinjalet paralajmëruese: Këto pesë gjëra u paraprinë goditjeve elektrike dhe zjarrit në shtëpi!

Këshilla dhe ide
Punëtori i ndërtimit bie në kontakt me rrymën, dërgohet në QKUK

Punëtori i ndërtimit bie në kontakt me rrymën, dërgohet në QKUK

Kronika e Zezë
Rryma elektrike mbyt një 15-vjeçar në Gjilan

Rryma elektrike mbyt një 15-vjeçar në Gjilan

Kronika e Zezë
Raporti i progresit për Kosovën: rryma e pasigurt, pengesa kryesore për zhvillimin e vendit

Raporti i progresit për Kosovën: rryma e pasigurt, pengesa kryesore për zhvillimin e vendit

Energjetika
Eurostat publikon statistika të reja: Kosova vazhdon të ketë çmimin më të ulët të rrymës

Eurostat publikon statistika të reja: Kosova vazhdon të ketë çmimin më të ulët të rrymës

Energjetika
Siguria e furnizimit me rrymë, problem akut në Kosovë

Siguria e furnizimit me rrymë, problem akut në Kosovë

Energjetika
Lëndohet nga rryma në vendin e punës

Lëndohet nga rryma në vendin e punës

Kronika e Zezë
Shënohet ngritje e furnizimi me rrymë dhe gaz

Shënohet ngritje e furnizimi me rrymë dhe gaz

Të Tjera
Termokos: Mungesa e ngrohjes për shkak të ndërprerjeve të  rrymës

Termokos: Mungesa e ngrohjes për shkak të ndërprerjeve të rrymës

Të Tjera