LAJMI I FUNDIT:

Rryma elektrike

47 Artikuj

Pamje nga oborri i shkollës “Faik Konica”, ku dy nxënës u lënduan nga rryma

Pamje nga oborri i shkollës “Faik Konica”, ku dy nxënës u lënduan nga rryma

Kosovë
Flet gjyshi i njërit nga nxënësit e lënduar në shkollën në Prishtinë : U lëndua duke ndihmuar shokun

Flet gjyshi i njërit nga nxënësit e lënduar në shkollën në Prishtinë : U lëndua duke ndihmuar shokun

Kosovë
Kërkesat për shtrenjtimin e energjisë elektrike, Kurti: Do të bëj ç’të jetë e mundur që t’ia lehtësojmë barrën qytetarëve

Kërkesat për shtrenjtimin e energjisë elektrike, Kurti: Do të bëj ç’të jetë e mundur që t’ia lehtësojmë barrën qytetarëve

Ekonomi
Dyshohet se ra në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë gruaja në Durrës

Dyshohet se ra në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë gruaja në Durrës

Shqipëri
Pajisjet shtëpiake që shpenzojnë energji edhe kur nuk janë në përdorim

Pajisjet shtëpiake që shpenzojnë energji edhe kur nuk janë në përdorim

Këshilla Lifestyle
KEDS: Mbesin pa rrymë një numër i caktuar i qytetarëve, erërat e forta dëmtuan përçues dhe shtylla elektrike në disa vende

KEDS: Mbesin pa rrymë një numër i caktuar i qytetarëve, erërat e forta dëmtuan përçues dhe shtylla elektrike në disa vende

Energjetika
Doni të nxeheni për më pak para? A është më mirë që ngrohja të funksionojë gjatë ditës, apo jo!

Doni të nxeheni për më pak para? A është më mirë që ngrohja të funksionojë gjatë ditës, apo jo!

Këshilla dhe ide
KEDS: Furnizim stabil me energji elektrike për festat e fundvitit, me përjashtim të Malishevës

KEDS: Furnizim stabil me energji elektrike për festat e fundvitit, me përjashtim të Malishevës

Energjetika
ESM publikoi kompanitë që kanë marrë energji elektrike të subvencionuar

ESM publikoi kompanitë që kanë marrë energji elektrike të subvencionuar

Maqedonia e Veriut
Andonov: Qeveria e RMV-se dhe KRRE-ja vendos për çmimin e energjisë elektrike

Andonov: Qeveria e RMV-se dhe KRRE-ja vendos për çmimin e energjisë elektrike

Maqedonia e Veriut
EMV: Konsumatorët e ngrohjes do t’i marrin faturat për muajin tetor me një vonesë të lehtë

EMV: Konsumatorët e ngrohjes do t’i marrin faturat për muajin tetor me një vonesë të lehtë

Maqedonia e Veriut
KEDS: Konsumi i energjisë elektrike rritet 12 për qind në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar

KEDS: Konsumi i energjisë elektrike rritet 12 për qind në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar

Energjetika
Pajisjet që shpenzojnë më së shumti rrymë edhe kur nuk punojnë

Pajisjet që shpenzojnë më së shumti rrymë edhe kur nuk punojnë

Lifestyle
Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën e moshuara në Dimal

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën e moshuara në Dimal

Shqipëri
Kërkohet shtrenjtimi i rrymës deri në 88 për qind

Kërkohet shtrenjtimi i rrymës deri në 88 për qind

Energjetika
Nga janari energjia elektrike në Maqedoni do të shtrenjtohet sërish, ekspertët thonë se gjendja është alarmante

Nga janari energjia elektrike në Maqedoni do të shtrenjtohet sërish, ekspertët thonë se gjendja është alarmante

Maqedonia e Veriut
Vdes një 7 vjeçar në Gjakovë, pas kontaktit me rrymën në shtëpinë e tij

Vdes një 7 vjeçar në Gjakovë, pas kontaktit me rrymën në shtëpinë e tij

Kronika e Zezë
68 milionë euro për energjinë, qeveria e Shqipërisë miraton fondin për KESH 

68 milionë euro për energjinë, qeveria e Shqipërisë miraton fondin për KESH 

Shqipëri
Festa e beqarisë “Bride to be” përfundon me fatalitet për 22 vjeçaren nga Kumanova, mbytet nga rryma elektrike

Festa e beqarisë “Bride to be” përfundon me fatalitet për 22 vjeçaren nga Kumanova, mbytet nga rryma elektrike

Maqedonia e Veriut
Bie në kontakt me rrymën elektrike teksa punonte në Kukës, ndërron jetë i riu nga Kosova

Bie në kontakt me rrymën elektrike teksa punonte në Kukës, ndërron jetë i riu nga Kosova

Shqipëri
Vdiq si pasojë e kontaktit me rrymën – policia jep detaje rreth rastit që ndodhi dje në Pejë

Vdiq si pasojë e kontaktit me rrymën – policia jep detaje rreth rastit që ndodhi dje në Pejë

Kronika e Zezë
Rryma e lë të vdekur një punëtor në Pejë

Rryma e lë të vdekur një punëtor në Pejë

Kronika e Zezë
Maqedoni, nga korriku do të vendoset model i ri tarifor për llogaritjen e shpenzimit të energjisë elektrike

Maqedoni, nga korriku do të vendoset model i ri tarifor për llogaritjen e shpenzimit të energjisë elektrike

Maqedonia e Veriut
Eurostat: Shqipëria me varësi të lartë nga importet e energjisë

Eurostat: Shqipëria me varësi të lartë nga importet e energjisë

Shqipëri