LAJMI I FUNDIT:

Rron Broja

16 Artikuj

Zyrtare: Rron Broja rinovon me Dritën

Zyrtare: Rron Broja rinovon me Dritën

Superliga
Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së tetë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Drita transferon Rron Brojën

Zyrtare: Drita transferon Rron Brojën

Superliga
Partizani fiton derbin e Tiranës, vendos goli i Çinarit

Partizani fiton derbin e Tiranës, vendos goli i Çinarit

Superliga
Kosovës i mungojnë gjashtë lojtarë në ndeshjen me Greqinë, ndërsa i bashkohen dy të rinj

Kosovës i mungojnë gjashtë lojtarë në ndeshjen me Greqinë, ndërsa i bashkohen dy të rinj

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova kryen dy stërvitje para miqësores me Suedinë, flasin Herolind Shala dhe Rron Broja

Kosova kryen dy stërvitje para miqësores me Suedinë, flasin Herolind Shala dhe Rron Broja

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 e gatshme për duelin me Izraelin, flasin para ndeshjes Broja, Mema e Daku

Kosova U21 e gatshme për duelin me Izraelin, flasin para ndeshjes Broja, Mema e Daku

Përfaqësuesja e Kosovës
Kush janë djelmoshat që barazuan me Gjermaninë dhe mbajnë gjallë ëndrrën për një vend në Kampionatin Evropian

Kush janë djelmoshat që barazuan me Gjermaninë dhe mbajnë gjallë ëndrrën për një vend në Kampionatin Evropian

Lavdim Pireva
Rron Broja transferohet te FC Shkupi

Rron Broja transferohet te FC Shkupi

Supërliga
Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën (Foto)

Romak Zeqiri
Broja: Shpresojmë në fitore

Broja: Shpresojmë në fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Kampioni pret Prishtinën, tri ndeshje tjera interesante në Superligë

Kampioni pret Prishtinën, tri ndeshje tjera interesante në Superligë

Superliga
Kampioni për tu rikthyer te fitorja, Gjilani për të vazhduar si e pamposhtur

Kampioni për tu rikthyer te fitorja, Gjilani për të vazhduar si e pamposhtur

Superliga