LAJMI I FUNDIT:

Roza Lati

41 Artikuj

Roberti ekspozon trupin me muskuj nga pushimet, Roza Lati thotë se është mashkulli më seksi në estradë

Roberti ekspozon trupin me muskuj nga pushimet, Roza Lati thotë se është mashkulli më seksi në estradë

Yjet
Në lojën televizive me nënën e saj, Roza Lati merr një përgjigje interesante

Në lojën televizive me nënën e saj, Roza Lati merr një përgjigje interesante

Yjet
Roza Lati publikon video të reperit Majk, duke ‘rrahur’ të pasmet e dy balerinave gjatë emisionit

Roza Lati publikon video të reperit Majk, duke ‘rrahur’ të pasmet e dy balerinave gjatë emisionit

Yjet
Roza Lati me floktarin Riza po përgatisin diçka të re së bashku

Roza Lati me floktarin Riza po përgatisin diçka të re së bashku

Yjet
Panik në Ksamil, aktori shqiptar goditet me tytën e pistoletës: Roza Lati tregon se si u qëllua në nofull artisti

Panik në Ksamil, aktori shqiptar goditet me tytën e pistoletës: Roza Lati tregon se si u qëllua në nofull artisti

TV / Film
Roza Lati kritikon Françeska Jaçen për një postim të saj

Roza Lati kritikon Françeska Jaçen për një postim të saj

Po Flitet
Ish-gruaja dhe ish-e dashura provokojnë këngëtarin Stine, pozojnë së bashku në Instagram

Ish-gruaja dhe ish-e dashura provokojnë këngëtarin Stine, pozojnë së bashku në Instagram

Yjet
Fero dhe Roza Lati puthen sërish në emision

Fero dhe Roza Lati puthen sërish në emision

Po Flitet
Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Yjet
Roza Lati pozon ‘topless’ para pasqyrës

Roza Lati pozon ‘topless’ para pasqyrës

Yjet
Roza Lati feston ditëlindjen me një video sensuale, duket mjaft atraktive

Roza Lati feston ditëlindjen me një video sensuale, duket mjaft atraktive

Po Flitet
Roza Lati publikon foto duke u puthur me të dashurin

Roza Lati publikon foto duke u puthur me të dashurin

Po Flitet
Roza Lati shokon të gjithë, puthë Feron në emision

Roza Lati shokon të gjithë, puthë Feron në emision

Po Flitet
Roza Latin e pyesin për një aferë me Feron, hedhë poshtë spekulimet duke pranuar se është në lidhje me dikë tjetër

Roza Latin e pyesin për një aferë me Feron, hedhë poshtë spekulimet duke pranuar se është në lidhje me dikë tjetër

Yjet
Robert Berisha vuri në pozicion të papërshtatshëm Roza Latin pasi tha se në trupin e tij ndikon seksi

Robert Berisha vuri në pozicion të papërshtatshëm Roza Latin pasi tha se në trupin e tij ndikon seksi

Yjet
Erion Veliaj thotë se i del koha edhe për gjërat intime (Video)

Erion Veliaj thotë se i del koha edhe për gjërat intime (Video)

Po Flitet
Roza Lati pranon se paguhet nga Instagrami për postimet e saj (Foto)

Roza Lati pranon se paguhet nga Instagrami për postimet e saj (Foto)

Po Flitet
Roza Lati nuk pëlqen pse djemtë e teprojnë me fjalë për femrat që kanë qenë në lidhje (Video)

Roza Lati nuk pëlqen pse djemtë e teprojnë me fjalë për femrat që kanë qenë në lidhje (Video)

Po Flitet
Roza Lati tmerrohet dhe shpërthen në lot gjatë emisionit në transmetim direkt (Foto)

Roza Lati tmerrohet dhe shpërthen në lot gjatë emisionit në transmetim direkt (Foto)

Yjet
Artistët shqiptarë në zi, kërkojnë përgjegjësi për masakrën e kryer mbi qenin në Kuçovë (Foto)

Artistët shqiptarë në zi, kërkojnë përgjegjësi për masakrën e kryer mbi qenin në Kuçovë (Foto)

Yjet
Provokon Roza Lati, pozon nudo (Foto, +16)

Provokon Roza Lati, pozon nudo (Foto, +16)

Yjet
Roza, poza me bikini nga pushimet (Foto)

Roza, poza me bikini nga pushimet (Foto)

Yjet
Roza Lati e pranishme në performancën e ish-të dashurit Stine (Foto)

Roza Lati e pranishme në performancën e ish-të dashurit Stine (Foto)

Po Flitet
Roza Lati joshë me të brendshme nga shtrati (Foto)

Roza Lati joshë me të brendshme nga shtrati (Foto)

Po Flitet