LAJMI I FUNDIT:

Rosie Huntington Whiteley

34 Artikuj

Çifti i njohur, Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Stili i shtatzënisë në regji të manekines më të bukur: Rosie Huntington-Whiteley vazhdon të frymëzojë me stilin e saj të modës!

Stili i shtatzënisë në regji të manekines më të bukur: Rosie Huntington-Whiteley vazhdon të frymëzojë me stilin e saj të modës!

Moda
Rosie Huntington-Whiteley shihet me veshje glamuroze gjatë një takimi për biznes në New York

Rosie Huntington-Whiteley shihet me veshje glamuroze gjatë një takimi për biznes në New York

Yjet
Trendi kryesor dimëror: Ky model i bluzës në kohë rekord është bërë hit i vërtetë i modës

Trendi kryesor dimëror: Ky model i bluzës në kohë rekord është bërë hit i vërtetë i modës

Moda
Femra më bukur e veshur në botë ka prezantuar të gjithë trendët në një veshje: Këto janë të vetmet pjesë të cilat ju nevojiten!

Femra më bukur e veshur në botë ka prezantuar të gjithë trendët në një veshje: Këto janë të vetmet pjesë të cilat ju nevojiten!

Moda
Rosie Huntington – Whiteley mahnit me linjat trupore, ndërsa prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve

Rosie Huntington – Whiteley mahnit me linjat trupore, ndërsa prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve

Yjet
Praktike + elegante: Kombinezon nën regji të damave të njohura

Praktike + elegante: Kombinezon nën regji të damave të njohura

Moda
Këto janë çantat më të popullarizuara Chanel në mesin e më të famshmeve

Këto janë çantat më të popullarizuara Chanel në mesin e më të famshmeve

Moda
Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham jashtë izolimit, ndërsa shijojnë një shëtitje në Los Angeles me djalin e tyre

Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham jashtë izolimit, ndërsa shijojnë një shëtitje në Los Angeles me djalin e tyre

Yjet
Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Yjet
Historia e dashurisë së Jason Statham dhe Rosie Huntington që dëshmon se mosha është vetëm një numër

Historia e dashurisë së Jason Statham dhe Rosie Huntington që dëshmon se mosha është vetëm një numër

Yjet
Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Po Flitet
Manekinia u ka mbajtur leksion mode të gjithëve: Ky model i fanellës është i domosdoshëm për stil perfekt!

Manekinia u ka mbajtur leksion mode të gjithëve: Ky model i fanellës është i domosdoshëm për stil perfekt!

Modë
12 mënyra që të vishni rroba me vija

12 mënyra që të vishni rroba me vija

Modë
Kombinimet të cilat do t’ju bëjnë të dukeni gjithmonë e përsosur

Kombinimet të cilat do t’ju bëjnë të dukeni gjithmonë e përsosur

Moda
Rosie – Huntingon Whiteley kërkon më shumë mbrojtje për modelet

Rosie – Huntingon Whiteley kërkon më shumë mbrojtje për modelet

Yjet
Yjet na zbulojnë se si grimohen dhe cila është rutina ditore të tyre (Video)

Yjet na zbulojnë se si grimohen dhe cila është rutina ditore të tyre (Video)

Grim
Rosie Huntington – Whiteley zbulon stomakun e fryrë me imazh nudo për ditën e 8 marsit

Rosie Huntington – Whiteley zbulon stomakun e fryrë me imazh nudo për ditën e 8 marsit

Yjet
Xhinset + fanella e bardhë: Si ta bartni kombinimin e njohur në një mënyrë paksa më ndryshe (Foto)

Xhinset + fanella e bardhë: Si ta bartni kombinimin e njohur në një mënyrë paksa më ndryshe (Foto)

Modë
Gjenet apo kirurgjia plastike: 24 fotografitë e bukurosheve të famshme në fëmijëri (Foto)

Gjenet apo kirurgjia plastike: 24 fotografitë e bukurosheve të famshme në fëmijëri (Foto)

Yjet
Martohen Jason Statham dhe modelja Rosie Huntington? (Foto)

Martohen Jason Statham dhe modelja Rosie Huntington? (Foto)

Yjet
Këtyre bukurosheve centimetrat nuk u janë të rëndësishme (Foto)

Këtyre bukurosheve centimetrat nuk u janë të rëndësishme (Foto)

Trend
Aktori i njohur Jason Statham dhe Rosie Huntington bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Aktori i njohur Jason Statham dhe Rosie Huntington bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Yjet