LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo Sharka

18 Artikuj

Pyetet për raportin me Kiarën dhe Luizin, Ronaldo Sharka:  Po pres të më kërkojnë falje

Pyetet për raportin me Kiarën dhe Luizin, Ronaldo Sharka: Po pres të më kërkojnë falje

Yjet
Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Yjet
Ronaldo i kundërpërgjigjet Luizit dhe Kiarës: Për ta njohur një njeri jepi pushtet

Ronaldo i kundërpërgjigjet Luizit dhe Kiarës: Për ta njohur një njeri jepi pushtet

Yjet
Luiz Ejlli i reagon ashpër Ronaldos pas deklaratave për Kiarën: Nuk bëhen të gjitha punët me të pasmet o flutur, hajde merri pesë mijë euro

Luiz Ejlli i reagon ashpër Ronaldos pas deklaratave për Kiarën: Nuk bëhen të gjitha punët me të pasmet o flutur, hajde merri pesë mijë euro

Yjet
Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Yjet
Ronaldo Sharka largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Albania

Ronaldo Sharka largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Albania

Yjet
Ronaldo i kërkon Jorit të dalin bashkë nga Big Brother VIP Albania

Ronaldo i kërkon Jorit të dalin bashkë nga Big Brother VIP Albania

Yjet
Habit Ronaldo në BBVA: Nuk kam bërë kurrë marrëdhënie intime

Habit Ronaldo në BBVA: Nuk kam bërë kurrë marrëdhënie intime

Yjet
Luizi i bën ‘presion’, Ronaldo qan i vetmuar në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania

Luizi i bën ‘presion’, Ronaldo qan i vetmuar në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania

Yjet
Ronaldo bie në pishinë, banorët shkrihen së qeshuri

Ronaldo bie në pishinë, banorët shkrihen së qeshuri

Yjet
Tensionohet situata mes Ronaldos dhe Luizit në BBVA, ky i fundit i derdh salcë domatesh në kokë

Tensionohet situata mes Ronaldos dhe Luizit në BBVA, ky i fundit i derdh salcë domatesh në kokë

Yjet
Xhuli Nura i del në mbrojtje Nita Latifit për debatin me Ronaldo Sharkën në BBVA: Kur gruaja thotë mos më prek, i bie ndalu

Xhuli Nura i del në mbrojtje Nita Latifit për debatin me Ronaldo Sharkën në BBVA: Kur gruaja thotë mos më prek, i bie ndalu

Yjet
Nita debaton ashpër me Ronaldon: Nuk guxon të më prekësh me dorë

Nita debaton ashpër me Ronaldon: Nuk guxon të më prekësh me dorë

Yjet
Banorët në Big Brother VIP Albania ‘luajnë’ me miell

Banorët në Big Brother VIP Albania ‘luajnë’ me miell

Yjet
Ronaldo Sharka puth në buzë Jori Dellin dhe Deamishelin në BBVA

Ronaldo Sharka puth në buzë Jori Dellin dhe Deamishelin në BBVA

Yjet
Luizi i bën një premtim Ronaldos: Do të t’i fali pesë mijë euro nëse e fitoi Big Brotherin

Luizi i bën një premtim Ronaldos: Do të t’i fali pesë mijë euro nëse e fitoi Big Brotherin

Yjet
Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo – banorët që janë rikthyer sërish në garë në BBVA

Yjet
Ronaldo Sharka reagon pas vdekjes së babait: Kam falënderuar Zotin që dola nga shtëpia pikërisht në momentin kur im atë kishte nevojë për mua

Ronaldo Sharka reagon pas vdekjes së babait: Kam falënderuar Zotin që dola nga shtëpia pikërisht në momentin kur im atë kishte nevojë për mua

Yjet