LAJMI I FUNDIT:

Ronaldinho

327 Artikuj

Barcelona zbulon fanellën e re speciale, pjesë e prezantimin edhe legjendat e mëdha të klubit

Barcelona zbulon fanellën e re speciale, pjesë e prezantimin edhe legjendat e mëdha të klubit

La Liga
Neymar zgjedh lojtarin më të mirë mes Ronaldos, Ronaldinhos dhe Messit

Neymar zgjedh lojtarin më të mirë mes Ronaldos, Ronaldinhos dhe Messit

Ndërkombëtare
Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Përfaqësueset
Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Premier League
Pep Guardiola shiti dy yje të Barcelonës pasi erdhën në stërvitje të dehur – ai donte ta mbronte Messin

Pep Guardiola shiti dy yje të Barcelonës pasi erdhën në stërvitje të dehur – ai donte ta mbronte Messin

La Liga
Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Bundesliga
Djali i Ronaldinhos poshtërohet nga Barcelona, detyrohet të punojë si kameraman

Djali i Ronaldinhos poshtërohet nga Barcelona, detyrohet të punojë si kameraman

La Liga
Djali i Ronaldinhos do të ndjekë hapat e babait te Barcelona – por jo aty ku e prisnit

Djali i Ronaldinhos do të ndjekë hapat e babait te Barcelona – por jo aty ku e prisnit

La Liga
Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Ndërkombëtare
Xavi fton djalin e Ronaldinhos në stërvitje me ekipin e parë të Barcelonës

Xavi fton djalin e Ronaldinhos në stërvitje me ekipin e parë të Barcelonës

La Liga
Disa nga ikonat e futbollit kanë konfirmuar se do të luajnë në Kupën e Botës për veteranët që do të mbahet për herë të parë

Disa nga ikonat e futbollit kanë konfirmuar se do të luajnë në Kupën e Botës për veteranët që do të mbahet për herë të parë

Përfaqësueset
Futbollisti më i vlefshëm i çdo viti nga 2004 – vetëm shtatë lojtarë në listë

Futbollisti më i vlefshëm i çdo viti nga 2004 – vetëm shtatë lojtarë në listë

Ndërkombëtare
Ronaldinho do të jetë pjesë e një spektakli televiziv të famshëm në Turqi

Ronaldinho do të jetë pjesë e një spektakli televiziv të famshëm në Turqi

TV / Film
Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ndërkombëtare
Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Shkumbin Pireva
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Përfaqësueset
Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

La Liga
Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Shkumbin Pireva
Ish-futbollisti legjendar i Barcelonës dhe Milanit, ‘kërcënohet’ me konfiskim të dy pronave për shkak të borxheve

Ish-futbollisti legjendar i Barcelonës dhe Milanit, ‘kërcënohet’ me konfiskim të dy pronave për shkak të borxheve

Ndërkombëtare
Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga


mob5