LAJMI I FUNDIT:
Rona Nishliu

Rona Nishliu

90 Artikuj

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Vesa Luma publikon fotografi të rralla të para 20 viteve me Luiz Ejllin në “Ethet e së Premtes”

Vesa Luma publikon fotografi të rralla të para 20 viteve me Luiz Ejllin në “Ethet e së Premtes”

Yjet
Rona Nishliu: Gjikla, do të mbaj mend si njeri shumë dashamirës dhe mbështetës

Rona Nishliu: Gjikla, do të mbaj mend si njeri shumë dashamirës dhe mbështetës

Yjet
Rikthehet në kohë, Rona Nishliu rrëfen se si ushtarët serbë i hynë në shtëpi gjatë luftës

Rikthehet në kohë, Rona Nishliu rrëfen se si ushtarët serbë i hynë në shtëpi gjatë luftës

Yjet
Rona Nishliu dhe Gjon Muharremaj risjellin këngën “Mallëngjimi”

Rona Nishliu dhe Gjon Muharremaj risjellin këngën “Mallëngjimi”

Muzikë
Personazhet publike shprehin ngushëllime pas vdekjes së balerinës Huyeda El Saied

Personazhet publike shprehin ngushëllime pas vdekjes së balerinës Huyeda El Saied

Yjet
“Lajm i trishtueshëm, dhimbje e madhe”- artistët shqiptarë reagojnë pas aksidentit tragjik në Bullgari

“Lajm i trishtueshëm, dhimbje e madhe”- artistët shqiptarë reagojnë pas aksidentit tragjik në Bullgari

Yjet
Rona Nishliu pre e sulmeve kibernetike, kërkon ndihmën e fansave pasi i është hakuar llogaria në Facebook

Rona Nishliu pre e sulmeve kibernetike, kërkon ndihmën e fansave pasi i është hakuar llogaria në Facebook

Yjet
“Lutemi për Tetovën”, estrada shqiptare shprehin sensibilizimin e tyre për viktimat e ngjarjes tragjike në Tetovë

“Lutemi për Tetovën”, estrada shqiptare shprehin sensibilizimin e tyre për viktimat e ngjarjes tragjike në Tetovë

Yjet
Rona Nishliu: Vaksinohu, jeta jote vlen, por vlen edhe jeta e të tjerëve

Rona Nishliu: Vaksinohu, jeta jote vlen, por vlen edhe jeta e të tjerëve

Yjet
Rona Nishliu: Lus shtetin shqiptar që urgjentisht të pajisë me pasaporta të gjithë kosovarët që kanë dëshirë dhe vullnet

Rona Nishliu: Lus shtetin shqiptar që urgjentisht të pajisë me pasaporta të gjithë kosovarët që kanë dëshirë dhe vullnet

Yjet
Rona Nishliu sjell portretin e bukur familjar, duke pozuar krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve

Rona Nishliu sjell portretin e bukur familjar, duke pozuar krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit shqiptarë që u bënë prindër në 2020

Pesëmbëdhjetë të famshmit shqiptarë që u bënë prindër në 2020

Yjet
Adelina Thaçi publikon fotografi të shumë viteve më parë me koleget – sa kanë ndryshuar ndër vite artistes estradës?

Adelina Thaçi publikon fotografi të shumë viteve më parë me koleget – sa kanë ndryshuar ndër vite artistes estradës?

Yjet
Rona Nishlliu bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Bardhyli

Rona Nishlliu bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Bardhyli

Yjet
Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, zbulon se është në pritje të fëmijës së dytë

Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, zbulon se është në pritje të fëmijës së dytë

Yjet
Rona Nishliu publikon fotografi të ëmbël me bashkëshortin, teksa nuk i kursen fjalët më të mira për të

Rona Nishliu publikon fotografi të ëmbël me bashkëshortin, teksa nuk i kursen fjalët më të mira për të

Yjet
Dedikimi i ëmbël i Rona Nishliut për ditëlindjen e parë të vajzës

Dedikimi i ëmbël i Rona Nishliut për ditëlindjen e parë të vajzës

Yjet
Publikohet lista e të gjithë fituesve në “Netët e klipit shqiptar” për vitin 2020

Publikohet lista e të gjithë fituesve në “Netët e klipit shqiptar” për vitin 2020

Muzikë
Artistët shqiptarë shprehin ngushëllime për vdekjen e këngëtares Violeta Regjepagiqi

Artistët shqiptarë shprehin ngushëllime për vdekjen e këngëtares Violeta Regjepagiqi

Yjet
Rona Nishliu sjell këngë në gjuhën rome në kujtim të Kujtim Paçakut

Rona Nishliu sjell këngë në gjuhën rome në kujtim të Kujtim Paçakut

Muzikë
Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Yjet
Personazhet e famshme shqiptare që u bënë nëna për herë të parë në 2019

Personazhet e famshme shqiptare që u bënë nëna për herë të parë në 2019

Yjet
Këngëtaret që u rikthyen gjatë vitit 2019: Kush u mirëprit nga publiku dhe kush pati më shumë sukses?

Këngëtaret që u rikthyen gjatë vitit 2019: Kush u mirëprit nga publiku dhe kush pati më shumë sukses?

Yjet