LAJMI I FUNDIT:

Ron Zaiti

15 Artikuj

Ron Zaiti publikon këngën e parë pas ndërprerjes së bashkëpunimit me kompaninë muzikore të Dafina Zeqirit

Ron Zaiti publikon këngën e parë pas ndërprerjes së bashkëpunimit me kompaninë muzikore të Dafina Zeqirit

Muzikë
Ron Zaiti konfirmon ndërprerjen e bashkëpunimit me Dafina Zeqirin, thotë se ajo e fshiu këngën e tij me Semi Jaupaj nga YouTube

Ron Zaiti konfirmon ndërprerjen e bashkëpunimit me Dafina Zeqirin, thotë se ajo e fshiu këngën e tij me Semi Jaupaj nga YouTube

Yjet
Sherr mes vete – Ron Zaiti ndan rrugët me Dafina Zeqirin?

Sherr mes vete – Ron Zaiti ndan rrugët me Dafina Zeqirin?

Po Flitet
Semi Jaupaj thotë se Ron Zaiti ka fshirë këngën e tyre “All your lovin” nga YouTube

Semi Jaupaj thotë se Ron Zaiti ka fshirë këngën e tyre “All your lovin” nga YouTube

Muzikë
Ron Zaiti i ftuari i radhës në “Barber Shok”, tregon si nisi bashkëpunimi me Dafina Zeqirin dhe planet për projektet e reja

Ron Zaiti i ftuari i radhës në “Barber Shok”, tregon si nisi bashkëpunimi me Dafina Zeqirin dhe planet për projektet e reja

Yjet
Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Ron Zaitin “Boma ni tel”

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Ron Zaitin “Boma ni tel”

Muzikë
Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e ri me Ron Zaitin, lansohet të shtunën

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e ri me Ron Zaitin, lansohet të shtunën

Muzikë
U përfolën për romancë dashurie, Ron Zaiti tregon nëse do të ketë një tjetër bashkëpunim me Semi Jaupajn

U përfolën për romancë dashurie, Ron Zaiti tregon nëse do të ketë një tjetër bashkëpunim me Semi Jaupajn

Yjet
Të famshmit shqiptarë i bashkohen protestës në Prishtinë kundër dhunës seksuale ndaj vajzave dhe grave

Të famshmit shqiptarë i bashkohen protestës në Prishtinë kundër dhunës seksuale ndaj vajzave dhe grave

Yjet
Të famshmit shqiptarë reagojnë ndaj rastit të dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë

Të famshmit shqiptarë reagojnë ndaj rastit të dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë

Yjet
Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie?

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie?

Po Flitet
Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re “All your lovin”

Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re “All your lovin”

Muzikë
Pas “Ani”, Semi Jaupaj të enjten publikon këngën e re me Ron Zaitin

Pas “Ani”, Semi Jaupaj të enjten publikon këngën e re me Ron Zaitin

Muzikë
DJ Geek dhe Ron publikojnë bashkëpunimin “Ganja”

DJ Geek dhe Ron publikojnë bashkëpunimin “Ganja”

Muzikë
Dafina Zeqiri publikon klipin e ri “Murder on the dancefloor” me skena provokuese me Arta Nitajn

Dafina Zeqiri publikon klipin e ri “Murder on the dancefloor” me skena provokuese me Arta Nitajn

Muzikë