LAJMI I FUNDIT:

Romeo Veshaj

58 Artikuj

Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Yjet
Romeo Veshaj dhe Diona Fona publikojnë duetin “Amante”

Romeo Veshaj dhe Diona Fona publikojnë duetin “Amante”

Muzikë
Romeo Veshaj dhe Diona Fona paralajmërojnë bashkëpunimin

Romeo Veshaj dhe Diona Fona paralajmërojnë bashkëpunimin

Muzikë
Ermali flet për karrierën dhe njohjen me bashkëshorten

Ermali flet për karrierën dhe njohjen me bashkëshorten

Yjet
Përveç lidhjes me Donaldin, Bora gëzon raport të afërt edhe me Romeon – aktori i dhuron puthje në kokë

Përveç lidhjes me Donaldin, Bora gëzon raport të afërt edhe me Romeon – aktori i dhuron puthje në kokë

Yjet
Bora Zemani e ftuara e parë në sezonin e ri të emisionit të Donaldit – flet për ribashkimin dhe marrëdhënien me aktorin

Bora Zemani e ftuara e parë në sezonin e ri të emisionit të Donaldit – flet për ribashkimin dhe marrëdhënien me aktorin

Yjet
Binjakët e famshëm, Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen e 27-të

Binjakët e famshëm, Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen e 27-të

Yjet
Ironia e fatit: Vëllezërit Veshaj ndanë të njëjtin ballkon me ish-të dashura e tyre Beatrix dhe Jonida Maliqin në ‘Sunny Hill’

Ironia e fatit: Vëllezërit Veshaj ndanë të njëjtin ballkon me ish-të dashura e tyre Beatrix dhe Jonida Maliqin në ‘Sunny Hill’

Yjet
Romeo Veshaj puthet në buzë me Olsi Bylykun gjatë emisionit

Romeo Veshaj puthet në buzë me Olsi Bylykun gjatë emisionit

Yjet
“Më e mira” – publikohet dueti i Ermal Fejzullahut dhe Romeo Veshajt

“Më e mira” – publikohet dueti i Ermal Fejzullahut dhe Romeo Veshajt

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj të shtunën publikojnë këngën “Më e mira”

Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj të shtunën publikojnë këngën “Më e mira”

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës

Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës

Muzikë
Megi Pojani thotë se i pëlqen të jetë ‘e pacipë’ dhe shuan kureshtjen lidhur me hyrjen në ‘BB VIP 2’

Megi Pojani thotë se i pëlqen të jetë ‘e pacipë’ dhe shuan kureshtjen lidhur me hyrjen në ‘BB VIP 2’

Yjet
Donaldi dhe Beniada sqarojnë nëse ka pasur diçka mes tyre, modelja tregon nëse është penduar për shoqërimin me aktorin

Donaldi dhe Beniada sqarojnë nëse ka pasur diçka mes tyre, modelja tregon nëse është penduar për shoqërimin me aktorin

Po Flitet
Donaldi dyshohet se është përfshirë një aksident me motor, Romeo shihet në vendngjarje duke biseduar me ambulancën

Donaldi dyshohet se është përfshirë një aksident me motor, Romeo shihet në vendngjarje duke biseduar me ambulancën

Yjet
Romeo Veshaj: Donaldi puthte vajza që 13 vjeç

Romeo Veshaj: Donaldi puthte vajza që 13 vjeç

Yjet
Donaldi dhe Romeo rikrijojnë skenën e puthjes së famshme në Big Brother VIP

Donaldi dhe Romeo rikrijojnë skenën e puthjes së famshme në Big Brother VIP

Yjet
Fifi reagon ashpër pas skeçit të vëllezërve Veshaj, ku rikthejnë në vëmendje momentin kur i kishte rënë të fikët në BBV: Përgatituni për gjyqin

Fifi reagon ashpër pas skeçit të vëllezërve Veshaj, ku rikthejnë në vëmendje momentin kur i kishte rënë të fikët në BBV: Përgatituni për gjyqin

Yjet
Romeo Veshaj flet për emisionin e ri me Donaldin, nuk pranon të përgjigjet nëse Bora Zemani do të jetë e ftuara e parë

Romeo Veshaj flet për emisionin e ri me Donaldin, nuk pranon të përgjigjet nëse Bora Zemani do të jetë e ftuara e parë

Yjet
Debati i ashpër dhe akuzat e Einxhel Shkirës kundër vëllezërve Veshaj në Big Brother VIP, Romeo: Nuk jemi përballur ende

Debati i ashpër dhe akuzat e Einxhel Shkirës kundër vëllezërve Veshaj në Big Brother VIP, Romeo: Nuk jemi përballur ende

Yjet
Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo sjellin bashkëpunimin “Picasso”

Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo sjellin bashkëpunimin “Picasso”

Muzikë
Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

Muzikë
Pas vizitës në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, Donaldi i ftuar në shtëpinë e Don Xhonit në Drenicë

Pas vizitës në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, Donaldi i ftuar në shtëpinë e Don Xhonit në Drenicë

Yjet
“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem Jasharit te familja e Komandantit Legjendar

“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem Jasharit te familja e Komandantit Legjendar

Yjet