LAJMI I FUNDIT:

Rolls-Royce Phantom

23 Artikuj

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron – koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron – koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Auto Fun
Uragani Ian në Florida, një burri ia shkatërron dy veturat e shtrenjta – McLaren P1 dhe Rolls-Royce Phantom

Uragani Ian në Florida, një burri ia shkatërron dy veturat e shtrenjta – McLaren P1 dhe Rolls-Royce Phantom

Auto Lajme
Rolls-Royce Phantom me gjashtë rrota, e ulëse me lëkurë krokodili – prodhuesi i saj i kërkon për të 5 milionë euro

Rolls-Royce Phantom me gjashtë rrota, e ulëse me lëkurë krokodili – prodhuesi i saj i kërkon për të 5 milionë euro

Auto Lajme
Edhe më të mirët kanë të meta, Rolls-Royce tërheq 442 njësi të Phantomit për një servisim urgjent

Edhe më të mirët kanë të meta, Rolls-Royce tërheq 442 njësi të Phantomit për një servisim urgjent

Auto Lajme
Vetura që kushton 300.000 euro mbetet pa derivate në mes të rrugës, rumuni bllokon rrugën me Rolls-Royce Phantom

Vetura që kushton 300.000 euro mbetet pa derivate në mes të rrugës, rumuni bllokon rrugën me Rolls-Royce Phantom

Auto Fun
Kopjimi i dobët kinez i Rolls-Royce Cullinan

Kopjimi i dobët kinez i Rolls-Royce Cullinan

Modelet e Reja
Wilder dhe pasioni i çmendur ndaj veturave, koleksioni i tij vlen rreth 1.5 milion euro

Wilder dhe pasioni i çmendur ndaj veturave, koleksioni i tij vlen rreth 1.5 milion euro

Shkumbin Pireva
Firmino vozit Rolls Royce luksoz që kushton mbi 430 mijë euro

Firmino vozit Rolls Royce luksoz që kushton mbi 430 mijë euro

Yjet
Rolls-Royce Phantom me mbi një milion trëndafila të qepura në pjesën e brendshme

Rolls-Royce Phantom me mbi një milion trëndafila të qepura në pjesën e brendshme

Auto Fun
Rolls-Royce i blinduar që kushton tre milionë euro, makina më e sigurt me nivel të lart luksi

Rolls-Royce i blinduar që kushton tre milionë euro, makina më e sigurt me nivel të lart luksi

Modelet e Reja
Rolls-Royce ka bërë të ditur kur do ta largojë nga prodhimi modelin Ghoste

Rolls-Royce ka bërë të ditur kur do ta largojë nga prodhimi modelin Ghoste

Modelet e Reja
Koleksioni i jashtëzakonshëm i veturave të Ronaldos, disa prej tyre kanë vlera milionëshe

Koleksioni i jashtëzakonshëm i veturave të Ronaldos, disa prej tyre kanë vlera milionëshe

Auto Lajme
Rolls-Royce është duke punuar në një veturë të vetme speciale (Foto)

Rolls-Royce është duke punuar në një veturë të vetme speciale (Foto)

Modelet e Reja
Rrolls-Royce Ghost tërësisht i ri u transportua me shtresa të mëdha kamuflazhi (Foto)

Rrolls-Royce Ghost tërësisht i ri u transportua me shtresa të mëdha kamuflazhi (Foto)

Modelet e Reja
Privatësia luksoze në pjesën e pasme të Rolls-Royce të ri, ju lë pa fjalë (Foto)

Privatësia luksoze në pjesën e pasme të Rolls-Royce të ri, ju lë pa fjalë (Foto)

Auto Lajme
Si i shpenzon Cristiano Ronaldo milionat e tij

Si i shpenzon Cristiano Ronaldo milionat e tij

Yjet
Rolls-Royce Cullinan është makina SUV më e shtrenjtë në botë – ja pesë alternativa më të lira (Foto)

Rolls-Royce Cullinan është makina SUV më e shtrenjtë në botë – ja pesë alternativa më të lira (Foto)

Auto Lajme
Rolls-Royce Cullinan SUV shfaqet pak para prezantimit zyrtar (Foto)

Rolls-Royce Cullinan SUV shfaqet pak para prezantimit zyrtar (Foto)

Modelet e Reja
Rolls-Royce bën të ditur datën, kur do ta prezantojë makinën e parë SUV (Foto)

Rolls-Royce bën të ditur datën, kur do ta prezantojë makinën e parë SUV (Foto)

Modelet e Reja
Popullata në varfëri të skajshme, djali i presidentit pagoi pesë milionë euro për dy Rolls-Royce (Foto)

Popullata në varfëri të skajshme, djali i presidentit pagoi pesë milionë euro për dy Rolls-Royce (Foto)

Ngjarje
Del në shitje i vetmi Rolls-Royce Hyperion (Foto)

Del në shitje i vetmi Rolls-Royce Hyperion (Foto)

Auto Fun
Godsil Manhattan mund të jetë rivali kryesor i Rolls-Royce (Foto)

Godsil Manhattan mund të jetë rivali kryesor i Rolls-Royce (Foto)

Auto Fun
Rolls-Royce Phantom i ri, me grillin e njëjtë sikur modeli i parë (Video)

Rolls-Royce Phantom i ri, me grillin e njëjtë sikur modeli i parë (Video)

Modelet e Reja