LAJMI I FUNDIT:

Robin Van Persie

78 Artikuj

Golat akrobatikë që u kthyen në legjendarë në Kupat e Botërore

Golat akrobatikë që u kthyen në legjendarë në Kupat e Botërore

Përfaqësueset
Man Utd pajtohet me Ajaxin për tarifën e kompozimit – Ten Hag dhe Van der Gaag zyrtarizohen shpejt, synohet edhe Van Persie

Man Utd pajtohet me Ajaxin për tarifën e kompozimit – Ten Hag dhe Van der Gaag zyrtarizohen shpejt, synohet edhe Van Persie

Premier League
Tuchel krahason Kai Havertzin me tre sulmues legjendar të Ligës Premier

Tuchel krahason Kai Havertzin me tre sulmues legjendar të Ligës Premier

Premier League
Nga Ronaldo, Aguero e Beckham – futbollistët që pëlqejnë ta kalojnë kohën duke peshkuar

Nga Ronaldo, Aguero e Beckham – futbollistët që pëlqejnë ta kalojnë kohën duke peshkuar

Ndërkombëtare
Nuk janë Henry, Van Persie apo Fabregas, Wenger tregon emrin e lojtarit për të cilin është penduar më shumë që e ka shitur

Nuk janë Henry, Van Persie apo Fabregas, Wenger tregon emrin e lojtarit për të cilin është penduar më shumë që e ka shitur

Premier League
Barcelona poston një fotografi të mesfushorit Riqui Puig, të gjithë befasohen me ngjashmërinë e tij me Robin Van Persie

Barcelona poston një fotografi të mesfushorit Riqui Puig, të gjithë befasohen me ngjashmërinë e tij me Robin Van Persie

La Liga
Van Persie zbulon një prapaskenë: Arsenali bllokoi transferimin te Juventusi para se të bashkohesha me Unitedin

Van Persie zbulon një prapaskenë: Arsenali bllokoi transferimin te Juventusi para se të bashkohesha me Unitedin

Premier League
Formacioni më i mirë i Unitedit me futbollistë të huaj që do ta dominonin cilëndo epokë

Formacioni më i mirë i Unitedit me futbollistë të huaj që do ta dominonin cilëndo epokë

Premier League
Robin van Persie: Liverpooli ishte me fat kundër Ajaxit

Robin van Persie: Liverpooli ishte me fat kundër Ajaxit

Liga e Kampionëve
Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Emërohen dhe renditen top 50 gjuajtësit më të mirë të penalltive në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Van Persie: Lukaku e ka gjetur përsëri lumturinë

Van Persie: Lukaku e ka gjetur përsëri lumturinë

Serie A
Nga Ronaldo te Salah: Kush kishte përfshirjen më të madhe në gola në çdo edicion të Ligës Premier?

Nga Ronaldo te Salah: Kush kishte përfshirjen më të madhe në gola në çdo edicion të Ligës Premier?

Premier League
Tifozët rendisin top 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave

Tifozët rendisin top 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Van Persie zgjedh gjashtë bashkëlojtarët më të mirë në karrierë

Van Persie zgjedh gjashtë bashkëlojtarët më të mirë në karrierë

Ndërkombëtare
Van Persie zbulon tre favoritët kryesorë për ta fituar Topin e Artë, lë jashtë listës Messin dhe Ronaldon

Van Persie zbulon tre favoritët kryesorë për ta fituar Topin e Artë, lë jashtë listës Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola në histori të Ligës Premier

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola në histori të Ligës Premier

Premier League
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Premier League
Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Arsene Wenger

Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Arsene Wenger

Premier League
Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Ndërkombëtare
Evans zbulon transferimin e madh të Fergusonit që tronditi të gjithë lojtarët e Unitedit

Evans zbulon transferimin e madh të Fergusonit që tronditi të gjithë lojtarët e Unitedit

Premier League
Kartoni i kuq i Robin Van Persie kundër Barcelonës është ende njëri nga vendimet më të këqija në histori të futbollit

Kartoni i kuq i Robin Van Persie kundër Barcelonës është ende njëri nga vendimet më të këqija në histori të futbollit

Liga e Kampionëve
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000 – nga i dështuari, deri te ai më i miri

Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000 – nga i dështuari, deri te ai më i miri

Premier League
Top 10 lojtarët me minutazhën më të mirë në histori të Ligës Premier për gola apo asistime

Top 10 lojtarët me minutazhën më të mirë në histori të Ligës Premier për gola apo asistime

Premier League