LAJMI I FUNDIT:

Robin Gosens

51 Artikuj

Euro 2020 i takon Atalantas: Është skuadra që kontribuon me më shumë shënues në këtë Kampionat Evropian

Euro 2020 i takon Atalantas: Është skuadra që kontribuon me më shumë shënues në këtë Kampionat Evropian

Përfaqësueset
Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Përfaqësueset
Barcelona dhe Bayern Munich pas Robin Gosens

Barcelona dhe Bayern Munich pas Robin Gosens

Serie A
Gosens thumbon Ronaldon: Kësaj radhe nuk i kërkova fanellën, pasi dua të shijoj fitoren

Gosens thumbon Ronaldon: Kësaj radhe nuk i kërkova fanellën, pasi dua të shijoj fitoren

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Portugali 2-4 Gjermani: Gosens e Ronaldo më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Portugali 2-4 Gjermani: Gosens e Ronaldo më të mirët në fushë

Përfaqësueset
Gjermania leksion futbolli Portugalisë kampione – gjashtë gola dhe spektakël në këtë ndeshje

Gjermania leksion futbolli Portugalisë kampione – gjashtë gola dhe spektakël në këtë ndeshje

Përfaqësueset
Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Ndërkombëtare
Drejtuesit e Juves dhe Atalantas biseduan për një shkëmbim gjatë verës

Drejtuesit e Juves dhe Atalantas biseduan për një shkëmbim gjatë verës

Serie A
Juventus do të bisedojë me Atalantan për Gosens

Juventus do të bisedojë me Atalantan për Gosens

Serie A
Bayerni gati të shpenzojë 40 milionë euro për Robin Gosens

Bayerni gati të shpenzojë 40 milionë euro për Robin Gosens

Serie A
Gosens më në fund merr një fanellë të Ronaldos, por kësaj radhe dhuratë nga shokët e skuadrës

Gosens më në fund merr një fanellë të Ronaldos, por kësaj radhe dhuratë nga shokët e skuadrës

Serie A
Momenti që edhe Ronaldo duhet të ndihet i turpëruar – si e përjetoi Gosens refuzimin nga portugezi për një fanellë

Momenti që edhe Ronaldo duhet të ndihet i turpëruar – si e përjetoi Gosens refuzimin nga portugezi për një fanellë

Serie A
Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Atalanta ‘mbretëron’ në Anfield, mposht Liverpoolin dhe lë gjithçka të hapur në Grupin D

Atalanta ‘mbretëron’ në Anfield, mposht Liverpoolin dhe lë gjithçka të hapur në Grupin D

Liga e Kampionëve
Chelsea rivalizon Interin e Juventusin për Robin Gosens

Chelsea rivalizon Interin e Juventusin për Robin Gosens

Premier League
Juventusi konsideron blerjen e Gosens

Juventusi konsideron blerjen e Gosens

Serie A
Interi po i blindon krahët e mbrojtjes, pas Hakimit tani është radha e Gosens

Interi po i blindon krahët e mbrojtjes, pas Hakimit tani është radha e Gosens

Serie A
Garë e madhe për transferimin e Gosensit

Garë e madhe për transferimin e Gosensit

Serie A
E duan shumë klube në Serie A, por ëndrra e Gosens është Schalke 04

E duan shumë klube në Serie A, por ëndrra e Gosens është Schalke 04

Serie A
Chilwell shumë i shtrenjtë, Chelsea mendon transferimin e Gosens

Chilwell shumë i shtrenjtë, Chelsea mendon transferimin e Gosens

Premier League
Chelsea dhe Inter në garë për Robin Gosens

Chelsea dhe Inter në garë për Robin Gosens

Serie A
Skuadrat e mëdha evropiane në garë për Robin Gosens

Skuadrat e mëdha evropiane në garë për Robin Gosens

Serie A
Interi insiston për Robin Gosens

Interi insiston për Robin Gosens

Serie A
Interi po mendon seriozisht për Robin Gosensin e Atalantas

Interi po mendon seriozisht për Robin Gosensin e Atalantas

Serie A