LAJMI I FUNDIT:
Roberto Martinez

Roberto Martinez

81 Artikuj

Martinez: Rikuperimi i De Bruyne dhe Hazard është një garë me kohën

Martinez: Rikuperimi i De Bruyne dhe Hazard është një garë me kohën

Përfaqësueset
Trajneri i Belgjikës konfirmon se De Bruyne dhe Hazard nuk janë të gatshëm për Italinë

Trajneri i Belgjikës konfirmon se De Bruyne dhe Hazard nuk janë të gatshëm për Italinë

Përfaqësueset
Martinez e vlerëson lartë Italinë: Është skuadra më e mirë në Evropian

Martinez e vlerëson lartë Italinë: Është skuadra më e mirë në Evropian

Ndërkombëtare
Trajneri i Belgjikës, Martinez: Jemi të motivuar për të fituar, Portugalia janë ekip fitues

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Jemi të motivuar për të fituar, Portugalia janë ekip fitues

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Belgjikës, Martinez: Nuk kemi plan special për ta ndalur Ronaldon

Përzgjedhësi i Belgjikës, Martinez: Nuk kemi plan special për ta ndalur Ronaldon

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Belgjika kërkon të konfirmohet si lider i grupit ndaj Finlandës

Formacionet zyrtare: Belgjika kërkon të konfirmohet si lider i grupit ndaj Finlandës

Përfaqësueset
Strategu i Belgjikës: E njohim shumë mirë skuadrën e Rusisë

Strategu i Belgjikës: E njohim shumë mirë skuadrën e Rusisë

Përfaqësueset
“Lukaku nuk është më i njëjti lojtar”, trajneri i Belgjikës falënderon Interin

“Lukaku nuk është më i njëjti lojtar”, trajneri i Belgjikës falënderon Interin

Ndërkombëtare
Belgjika publikon listën me lojtarët e ftuar për Kampionat Evropian, Januzaj mbetet vetëm në listën rezervë

Belgjika publikon listën me lojtarët e ftuar për Kampionat Evropian, Januzaj mbetet vetëm në listën rezervë

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: Belgjika luan për fitore ndaj Bjellorusisë

Formacionet startuese: Belgjika luan për fitore ndaj Bjellorusisë

Përfaqësueset
Sfidë interesante ndërmjet Belgjikës dhe Uellsit – formacionet zyrtare

Sfidë interesante ndërmjet Belgjikës dhe Uellsit – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Belgjikës, Martinez: Lukaku lojtar i kompletuar fal Contes

Përzgjedhësi i Belgjikës, Martinez: Lukaku lojtar i kompletuar fal Contes

Serie A
Formacionet zyrtare: Belgjika-Anglia, dueli i të fortëve

Formacionet zyrtare: Belgjika-Anglia, dueli i të fortëve

Përfaqësueset
Trajneri Roberto Martinez: Belgjika krenohet me Lukakun

Trajneri Roberto Martinez: Belgjika krenohet me Lukakun

Serie A
Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

La Liga
“De Bruyne do të konsiderojë të ardhmen e tij, pas ndëshkimit të Cityt nga UEFA” – Roberto Martinez flet për mesfushorin belg

“De Bruyne do të konsiderojë të ardhmen e tij, pas ndëshkimit të Cityt nga UEFA” – Roberto Martinez flet për mesfushorin belg

Premier League
Trajneri i Belgjikës, Martinez beson se Hazard mund ta fitojë Topin e Artë te Real Madridi

Trajneri i Belgjikës, Martinez beson se Hazard mund ta fitojë Topin e Artë te Real Madridi

La Liga
Martinez: Hazard është Jordani i futbollit, do ta fitojë Topin e Artë

Martinez: Hazard është Jordani i futbollit, do ta fitojë Topin e Artë

Ndërkombëtare
Martinez: Belgjika meriton të fitojë Euro 2020

Martinez: Belgjika meriton të fitojë Euro 2020

Përfaqësueset
Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku kishte nevojë për ajër të pastër, e gjeti te Interi

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku kishte nevojë për ajër të pastër, e gjeti te Interi

Serie A
Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku duhet të largohet nga Manchester United

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku duhet të largohet nga Manchester United

Premier League
Barcelona pritet ta shkarkojë Valverden?

Barcelona pritet ta shkarkojë Valverden?

La Liga
Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Premier League
Valverde e ka lënë hapur mundësinë e largimit nga Barcelona – Këta janë trajnerët që mund ta zëvendësojnë

Valverde e ka lënë hapur mundësinë e largimit nga Barcelona – Këta janë trajnerët që mund ta zëvendësojnë

La Liga