LAJMI I FUNDIT:

Robert Prosinecki

12 Artikuj

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

La Liga
Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

La Liga
‘Të mallkuarit’ e Real Madridit: Hazard iu bashkohet emrave si Prosinecki, Woodgate, Kaka e shumë yjeve të tjerë

‘Të mallkuarit’ e Real Madridit: Hazard iu bashkohet emrave si Prosinecki, Woodgate, Kaka e shumë yjeve të tjerë

La Liga
Legjenda kroate, Prosinecki: Dikush mund të thotë Maradona apo Ronaldo, por Messi është më i miri i të gjitha kohërave

Legjenda kroate, Prosinecki: Dikush mund të thotë Maradona apo Ronaldo, por Messi është më i miri i të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

La Liga
Pjanic shqetëson Juventusin, lëndohet në Ligën e Kombeve

Pjanic shqetëson Juventusin, lëndohet në Ligën e Kombeve

Serie A
“Modric kroati më i mirë i të gjitha kohërave”

“Modric kroati më i mirë i të gjitha kohërave”

Ndërkombëtare
Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

La Liga
Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

La Liga
Formacioni me trajnerë që dikur ishin futbollistë: Katër prej këtyre do të ballafaqohen me shqiptarët (Foto)

Formacioni me trajnerë që dikur ishin futbollistë: Katër prej këtyre do të ballafaqohen me shqiptarët (Foto)

Nol Elshani
Vokrri pjesë e debatit në televizionin kroat (Video)

Vokrri pjesë e debatit në televizionin kroat (Video)

Përfaqësuesja e Kosovës
Prosinecki ofendon Higuainin: Ai është një derr!

Prosinecki ofendon Higuainin: Ai është një derr!

Serie A