LAJMI I FUNDIT:

Robert Fico

59 Artikuj

Kush është Robert Fico, kryeministri i plagosur sllovak?

Kush është Robert Fico, kryeministri i plagosur sllovak?

Evropa
Robert Fico raportohet se e kaloi me sukses operacionin

Robert Fico raportohet se e kaloi me sukses operacionin

Evropa
Çfarë dihet deri më tani për atentatin ndaj kryeministrit sllovak

Çfarë dihet deri më tani për atentatin ndaj kryeministrit sllovak

Evropa
Flet i dyshuari që plagosi kryeministrin sllovak – tregon motivin pse e kreu atentatin ndaj Ficos

Flet i dyshuari që plagosi kryeministrin sllovak – tregon motivin pse e kreu atentatin ndaj Ficos

Evropa
Qeveria sllovake: Fico po lufton për jetën, gazetarët janë ndër fajtorët për sulmin

Qeveria sllovake: Fico po lufton për jetën, gazetarët janë ndër fajtorët për sulmin

Evropa
Kush mund të merr detyrat e kryeministrit të Sllovakisë?

Kush mund të merr detyrat e kryeministrit të Sllovakisë?

Evropa
Bujar Osmani për atentatin ndaj kryeministrit sllovak: I uroj shërim të shpejtë

Bujar Osmani për atentatin ndaj kryeministrit sllovak: I uroj shërim të shpejtë

Maqedonia e Veriut
Kurti shpreh keqardhje për plagosjen e kryeministrit sllovak

Kurti shpreh keqardhje për plagosjen e kryeministrit sllovak

Kosovë
Njeriu që kreu atentatin ndaj Robert Ficos dyshohet se është shkrimtari i famshëm sllovak

Njeriu që kreu atentatin ndaj Robert Ficos dyshohet se është shkrimtari i famshëm sllovak

Evropa
Publikohen pamjet e momentit të atentatit ndaj kryeministrit sllovak

Publikohen pamjet e momentit të atentatit ndaj kryeministrit sllovak

Evropa
Ekipi i Robert Ficos lajmërohet në Facebook – ata japin informacione të reja për kryeministrin sllovak

Ekipi i Robert Ficos lajmërohet në Facebook – ata japin informacione të reja për kryeministrin sllovak

Evropa
Osmani i uron shërim të shpejtë kryeministrit sllovak

Osmani i uron shërim të shpejtë kryeministrit sllovak

Kosovë
Gërvalla reagon për plagosjen e kryeministrit sllovak

Gërvalla reagon për plagosjen e kryeministrit sllovak

Kosovë
Kryeministri sllovak është në gjendje të rëndë shëndetësore pas atentatit ndaj tij

Kryeministri sllovak është në gjendje të rëndë shëndetësore pas atentatit ndaj tij

Evropa
Atentati ndaj kryeministrit sllovak – momenti kur ai i plagosur futet në makinë dhe i arrestimit të të dyshuarit

Atentati ndaj kryeministrit sllovak – momenti kur ai i plagosur futet në makinë dhe i arrestimit të të dyshuarit

Evropa
Atentat ndaj kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico

Atentat ndaj kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico

Evropa
Miku i Rusisë zgjedhet presidenti i ri sllovak

Miku i Rusisë zgjedhet presidenti i ri sllovak

Evropa
Reagimet e NATO-s, Gjermanisë, Britanisë,… – pas deklaratës së Macron për “mundësinë e vendosjes së trupave në Ukrainë”

Reagimet e NATO-s, Gjermanisë, Britanisë,… – pas deklaratës së Macron për “mundësinë e vendosjes së trupave në Ukrainë”

Nga Bota
“Fico, shko në Rusi”, protesta masive kundër kryeministrit pro-rus në Sllovaki

“Fico, shko në Rusi”, protesta masive kundër kryeministrit pro-rus në Sllovaki

Evropa
Kryeministri sllovak: A besoni vërtet se ka luftë në Kiev, mos bëni shaka ju lutem

Kryeministri sllovak: A besoni vërtet se ka luftë në Kiev, mos bëni shaka ju lutem

Evropa
Kryeministri sllovak: Ukraina duhet të heq dorë nga një pjesë e territorit për t’i dhënë fund luftës me Rusinë

Kryeministri sllovak: Ukraina duhet të heq dorë nga një pjesë e territorit për t’i dhënë fund luftës me Rusinë

Evropa
Sllovakia emëron kryeministrin pro-rus, Robert Fico

Sllovakia emëron kryeministrin pro-rus, Robert Fico

Evropa
A do të largohet Lajçak nga detyra e emisarit për dialog pas fitores së Ficos në Sllovaki?

A do të largohet Lajçak nga detyra e emisarit për dialog pas fitores së Ficos në Sllovaki?

Kosovë
Një ‘adhurues’ i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Një ‘adhurues’ i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Evropa


mob5