LAJMI I FUNDIT:

Robert Downey Jr.

48 Artikuj

Ka ndërruar jetë aktori dhe regjisori Downey Sr, babai i Robert Downey Jr

Ka ndërruar jetë aktori dhe regjisori Downey Sr, babai i Robert Downey Jr

Yjet
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Trend
Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Yjet
Si dukeshin 11 meshkujt e famshëm dhe tërheqës të Hollywoodit para se të bëheshin të famshëm?

Si dukeshin 11 meshkujt e famshëm dhe tërheqës të Hollywoodit para se të bëheshin të famshëm?

Yjet
Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘People’s Choice Awards 2019’

TV / Film
“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

Yjet
Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Yjet
Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

Rikthehet “Dr. Dolittle” me Robert Downey Jr. në rolin kryesor

TV / Film
Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?

Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?

Yjet
Robert Downey Jr. pranoi se ishte arrestuar për marihuanë në Disneyland

Robert Downey Jr. pranoi se ishte arrestuar për marihuanë në Disneyland

Yjet
Publikohet lista e Forbes me aktorët më të paguar për vitin 2019

Publikohet lista e Forbes me aktorët më të paguar për vitin 2019

TV / Film
Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Yjet
Lista e aktorëve më të paguar në Hollywood, Ryan Reynolds është në vendin e parë

Lista e aktorëve më të paguar në Hollywood, Ryan Reynolds është në vendin e parë

TV / Film
Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

TV / Film
Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

TV / Film
Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018

Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

TV / Film
‘Traileri’ i “Avengers: Endgame” thyen rekordet e shikueshmërisë brenda 24 orëve

‘Traileri’ i “Avengers: Endgame” thyen rekordet e shikueshmërisë brenda 24 orëve

TV / Film
Kërkesa të mëdha për e-tron, mijëra parapagesa për makinën e parë elektrike nga Audi (Foto)

Kërkesa të mëdha për e-tron, mijëra parapagesa për makinën e parë elektrike nga Audi (Foto)

Auto Lajme