LAJMI I FUNDIT:
Robert De Niro

Robert De Niro

80 Artikuj

Martin Scorsese ka frikë për të ardhmen e kinemasë!

Martin Scorsese ka frikë për të ardhmen e kinemasë!

Filmi
Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

TV / Film
Filmi i ri me DiCaprio e De Niro nis shfaqjen në tetor, publikohet një trailer i ri

Filmi i ri me DiCaprio e De Niro nis shfaqjen në tetor, publikohet një trailer i ri

TV / Film
Nipi i Robert De Niros ndërron jetë në moshën 19-vjeçare

Nipi i Robert De Niros ndërron jetë në moshën 19-vjeçare

Yjet
Xhirimi i DiCaprios në Kanë nxit një sërë komentesh, përdoruesit e rrjeteve sociale mendojnë se aktori po sillej paksa ‘çuditshëm’

Xhirimi i DiCaprios në Kanë nxit një sërë komentesh, përdoruesit e rrjeteve sociale mendojnë se aktori po sillej paksa ‘çuditshëm’

Po Flitet
Robert De Niro e ofendon Trumpin gjatë premierës së “Killers of the Flower Moon” në Festivalin e Filmit në Kanë

Robert De Niro e ofendon Trumpin gjatë premierës së “Killers of the Flower Moon” në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Në moshën 79 vjeçare, De Niro është bërë baba për herë të shtatë

Në moshën 79 vjeçare, De Niro është bërë baba për herë të shtatë

Yjet
Grabitet shtëpia e Robert De Niros në New York

Grabitet shtëpia e Robert De Niros në New York

Yjet
Robert De Niro shihet rrugëve të New Yorkut me një tullumbace “Happy Birthday” në ditëlindjen e tij të 79-të

Robert De Niro shihet rrugëve të New Yorkut me një tullumbace “Happy Birthday” në ditëlindjen e tij të 79-të

Yjet
Ndonëse është 78 vjeçar, Robert De Niro duket në top formë gjatë pushimeve me të dashurën Tiffany Chen

Ndonëse është 78 vjeçar, Robert De Niro duket në top formë gjatë pushimeve me të dashurën Tiffany Chen

Yjet
Emma Bunton dhe Rita Ora duken të lumtura teksa takohen me Roberto De Niron në hotelin e tij në Londër

Emma Bunton dhe Rita Ora duken të lumtura teksa takohen me Roberto De Niron në hotelin e tij në Londër

Yjet
Robert DeNiro thotë se ka blerë të gjitha albumet e Taylor Swift, por nuk është fans i këngëtares

Robert DeNiro thotë se ka blerë të gjitha albumet e Taylor Swift, por nuk është fans i këngëtares

Yjet
E vërteta e skenës ikonike mes Al Pacinos dhe De Niros në filmin “Heat”

E vërteta e skenës ikonike mes Al Pacinos dhe De Niros në filmin “Heat”

TV / Film
De Niro për luftën në Ukrainë: Është e tmerrshme që ekzistojnë armët nukleare me të cilat njerëzit kërcënohen

De Niro për luftën në Ukrainë: Është e tmerrshme që ekzistojnë armët nukleare me të cilat njerëzit kërcënohen

Yjet
De Niro është fotografuar në publik pasi e lëndoi këmbën

De Niro është fotografuar në publik pasi e lëndoi këmbën

Yjet
Nga DiCaprio te Briatore e Liam Payne, të dashurit e përfolur të Naomi Campbell

Nga DiCaprio te Briatore e Liam Payne, të dashurit e përfolur të Naomi Campbell

Po Flitet
Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme

Robert De Niro flet pas lëndimit në këmbë: Dhimbja ishte e mundimshme

Yjet
Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit “Killers of the Flower Moon”

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit “Killers of the Flower Moon”

TV / Film
Bëhet virale videoja e Roger Federer dhe Robert De Niros, ndërsa bashkohen në një reklamë për të promovuar turizmin në Zvicër

Bëhet virale videoja e Roger Federer dhe Robert De Niros, ndërsa bashkohen në një reklamë për të promovuar turizmin në Zvicër

Yjet
Legjenda Robert De Niro nuk ka ditur si të merret me femrat në jetën e tij

Legjenda Robert De Niro nuk ka ditur si të merret me femrat në jetën e tij

Po Flitet
Pesë të famshmit që janë edhe sipërmarrës jashtëzakonisht të suksesshëm

Pesë të famshmit që janë edhe sipërmarrës jashtëzakonisht të suksesshëm

Yjet
Sharon Stone: De Niro ka qenë aktori që ka puthur më mirë se kushdo tjetër

Sharon Stone: De Niro ka qenë aktori që ka puthur më mirë se kushdo tjetër

Po Flitet
Publikohet ‘traileri’ i filmit “The Comeback Trail”, në të cilin Blerim Destani luan krah Robert De Niros dhe Morgan Freeman

Publikohet ‘traileri’ i filmit “The Comeback Trail”, në të cilin Blerim Destani luan krah Robert De Niros dhe Morgan Freeman

TV / Film
Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Yjet