LAJMI I FUNDIT:

Robbie Fowler

21 Artikuj

Mohamed Salah thyen një tjetër rekord në Ligën Premier

Mohamed Salah thyen një tjetër rekord në Ligën Premier

Premier League
Legjenda e Liverpoolit, Fowler: Nunez ka gjithçka për të qenë yll në Anfield

Legjenda e Liverpoolit, Fowler: Nunez ka gjithçka për të qenë yll në Anfield

Premier League
Fowler kritikon mbrojtjen e Liverpoolit, sulmon edhe Alexander-Arnoldin

Fowler kritikon mbrojtjen e Liverpoolit, sulmon edhe Alexander-Arnoldin

Premier League
Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Premier League
Ashtu siç bënë me Manen, do të bëjnë me Salahun – legjenda shqetëson tifozët e Liverpoolit me komentet e tij

Ashtu siç bënë me Manen, do të bëjnë me Salahun – legjenda shqetëson tifozët e Liverpoolit me komentet e tij

Premier League
Luis Diaz trashëgon numrin ikonik në fanellën e Liverpoolit, por paraardhësi i ka dhënë tashmë një paralajmërim

Luis Diaz trashëgon numrin ikonik në fanellën e Liverpoolit, por paraardhësi i ka dhënë tashmë një paralajmërim

Premier League
Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditen 25 sulmuesit më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Fowler kritikon Salahn: Po bëhet paksa vetjak

Fowler kritikon Salahn: Po bëhet paksa vetjak

Premier League
Fowler: Salah është golashënues dhe duhet të jetë egoist  

Fowler: Salah është golashënues dhe duhet të jetë egoist  

Premier League
Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Sezoni mbresëlënës i Mohamed Salah dhe rekordet e shumta që mund t’i thyejë deri në fund

Sezoni mbresëlënës i Mohamed Salah dhe rekordet e shumta që mund t’i thyejë deri në fund

Rishikime
Salah me statistika më të mira se Torresi dhe Suarezi – vetëm një legjendë qëndron më mirë se egjiptiani

Salah me statistika më të mira se Torresi dhe Suarezi – vetëm një legjendë qëndron më mirë se egjiptiani

Premier League
Legjendat e Liverpoolit fitojnë ndaj atyre të Realit, Gerrard lojtari i ndeshjes (Video)

Legjendat e Liverpoolit fitojnë ndaj atyre të Realit, Gerrard lojtari i ndeshjes (Video)

Ndërkombëtare
Legjendat e Liverpoolit u japin leksione falas atyre te Realit, shënojnë Aldridge dhe Fowler (Video)

Legjendat e Liverpoolit u japin leksione falas atyre te Realit, shënojnë Aldridge dhe Fowler (Video)

Ndërkombëtare
Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
“Vetëm një sulmues është më i madh se Aguero në histori të Ligës Premier”

“Vetëm një sulmues është më i madh se Aguero në histori të Ligës Premier”

Premier League
Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)

Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)

Arbios Kryeziu
‘Pogba është i mbivlerësuar dhe vetjak’

‘Pogba është i mbivlerësuar dhe vetjak’

Serie A
Lojtarët më të mirë që nuk kanë arritur ta fitojnë Ligën Premier (Foto)

Lojtarët më të mirë që nuk kanë arritur ta fitojnë Ligën Premier (Foto)

Arbios Kryeziu
Gjashtë lojtarët që u bënë multi-milionerë me paratë e fituara nga futbolli (Foto)

Gjashtë lojtarët që u bënë multi-milionerë me paratë e fituara nga futbolli (Foto)

Lavdim Pireva