LAJMI I FUNDIT:
Rob Holding

Rob Holding

27 Artikuj

‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

Premier League
Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Premier League
Arsenali planifikon largimin e pesë lojtarëve për të financuar transferimet e verës

Arsenali planifikon largimin e pesë lojtarëve për të financuar transferimet e verës

Premier League
Granit Xhaka në mesin e “pesë armëve” sekrete të Arsenalit për fitimin e Ligës Premier

Granit Xhaka në mesin e “pesë armëve” sekrete të Arsenalit për fitimin e Ligës Premier

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 3-0 Bodo/Glimt, vlerësimi i Xhakës dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Arsenal 3-0 Bodo/Glimt, vlerësimi i Xhakës dhe të tjerëve

Liga e Evropës
Arsenali bindës në fitoren ndaj Bodo/Glimt

Arsenali bindës në fitoren ndaj Bodo/Glimt

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve: West Ham 1-2 Arsenal, veçohet Holding dhe paraqitje solide nga Xhaka

Notat e lojtarëve: West Ham 1-2 Arsenal, veçohet Holding dhe paraqitje solide nga Xhaka

Premier League
Arsenali triumfon ndaj West Hamit dhe rimerr vendin e katërt

Arsenali triumfon ndaj West Hamit dhe rimerr vendin e katërt

Premier League
Newcastle synon transferimin e katër lojtarëve të Arsenalit këtë janar

Newcastle synon transferimin e katër lojtarëve të Arsenalit këtë janar

Premier League
Everton 2-1 Arsenal, notat e lojtarëve

Everton 2-1 Arsenal, notat e lojtarëve

Premier League
Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Premier League
Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Premier League
Emery kërkon nga lojtarët që të votojnë emrin e kapitenit të ekipit

Emery kërkon nga lojtarët që të votojnë emrin e kapitenit të ekipit

Premier League
Arsenali fiton me goleadë ndaj Nottinghamit

Arsenali fiton me goleadë ndaj Nottinghamit

Ndërkombëtare
Holding rikthehet te Arsenali, pas lëndimit të rëndë që pësoi në sezonin e kaluar

Holding rikthehet te Arsenali, pas lëndimit të rëndë që pësoi në sezonin e kaluar

Premier League
Drogba, Mkhitaryan, tifozi i veçantë, finalja multinacionale dhe atmosfera e tmerrshme – gjërat që mund t’ju kenë ikur nga finalja e Ligës së Evropës

Drogba, Mkhitaryan, tifozi i veçantë, finalja multinacionale dhe atmosfera e tmerrshme – gjërat që mund t’ju kenë ikur nga finalja e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Arsenali jep njoftimet e fundit rreth lëndimeve – Mustafi kthehet këtë javë, Mkhitaryan mungon një muaj e gjysmë

Arsenali jep njoftimet e fundit rreth lëndimeve – Mustafi kthehet këtë javë, Mkhitaryan mungon një muaj e gjysmë

Premier League
Arsenali konfirmon lëndimin e rëndë të Holdingut, pritet të mungojë nga gjashtë deri në nëntë muaj

Arsenali konfirmon lëndimin e rëndë të Holdingut, pritet të mungojë nga gjashtë deri në nëntë muaj

Premier League
Arsenal 1-1 Liverpool: Notat e lojtarëve, Mustafi më i miri te Topçinjtë

Arsenal 1-1 Liverpool: Notat e lojtarëve, Mustafi më i miri te Topçinjtë

Premier League
Arsenal 2-0 Watford: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Arsenal 2-0 Watford: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Arsenali deklason PSG-në në miqësoren parasezonale

Arsenali deklason PSG-në në miqësoren parasezonale

Ndërkombëtare
Emery bën gati pesë largime nga Arsenali, Mustafi në listë

Emery bën gati pesë largime nga Arsenali, Mustafi në listë

Premier League
Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Premier League
Fitore e lehtë e Arsenalit në Bjellorusi (Video)

Fitore e lehtë e Arsenalit në Bjellorusi (Video)

Liga e Evropës