LAJMI I FUNDIT:

River Plate

97 Artikuj

Pas Mbappes, Real Madridi po befason me transferimin e radhës – kushton 25 milionë euro

Pas Mbappes, Real Madridi po befason me transferimin e radhës – kushton 25 milionë euro

La Liga
Barcelona heq dorë nga sensacioni 16-vjeçar, Real Madridi përparon në bisedimet për transferimin e tij

Barcelona heq dorë nga sensacioni 16-vjeçar, Real Madridi përparon në bisedimet për transferimin e tij

La Liga
Real Madridi i bindur nga talenti 16-vjeçar, gati ta fitojë ‘luftën’ për nënshkrimin e argjentinasit

Real Madridi i bindur nga talenti 16-vjeçar, gati ta fitojë ‘luftën’ për nënshkrimin e argjentinasit

La Liga
Real Madrid, Barcelona dhe PSG në ‘luftë’ për talentin 16-vjeçar të River Plate

Real Madrid, Barcelona dhe PSG në ‘luftë’ për talentin 16-vjeçar të River Plate

Ndërkombëtare
Tifozët pretendojnë se Man City i dërgoi një mesazh sekret River Plates në prezantimin e Echeverrit

Tifozët pretendojnë se Man City i dërgoi një mesazh sekret River Plates në prezantimin e Echeverrit

Premier League
Zyrtare: Man City bën goditjen e madhe, nënshkruan me talentin Claudio Echeverri

Zyrtare: Man City bën goditjen e madhe, nënshkruan me talentin Claudio Echeverri

Premier League
Real Madridi po fiton para të majme nga akademia – dallimi me Barcelonën jashtëzakonisht i madh

Real Madridi po fiton para të majme nga akademia – dallimi me Barcelonën jashtëzakonisht i madh

Ndërkombëtare
Xherdan Shaqiri nderohet nga gjiganti botëror i futbollit

Xherdan Shaqiri nderohet nga gjiganti botëror i futbollit

Ndërkombëtare
City Group e blen talentin e madh Claudio Echeverri – një herë kalon te Girona, pastaj te Man City

City Group e blen talentin e madh Claudio Echeverri – një herë kalon te Girona, pastaj te Man City

Ndërkombëtare
Arrihet marrëveshja, Man City mposht Barcelonën për transferimin e talentit të madh argjentinas

Arrihet marrëveshja, Man City mposht Barcelonën për transferimin e talentit të madh argjentinas

Premier League
Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Ndërkombëtare
Man City synon afrimin e ‘Lionel Messit të ardhshëm’ pasi klauzola e lirimit ndez panik

Man City synon afrimin e ‘Lionel Messit të ardhshëm’ pasi klauzola e lirimit ndez panik

Premier League
Ish trajneri legjendar i River Plates, Marcelo Gallardo, do të drejtojë Al-Ittihadin e Karim Benzemas

Ish trajneri legjendar i River Plates, Marcelo Gallardo, do të drejtojë Al-Ittihadin e Karim Benzemas

Ligat tjera


mob5