LAJMI I FUNDIT:

Rinas

28 Artikuj

Policia e Shtetit sekuestron rreth 30 mijë euro, arreston një turk dhe një kinez

Policia e Shtetit sekuestron rreth 30 mijë euro, arreston një turk dhe një kinez

Shqipëri
Arrestohet një shtetas amerikan në Rinas për kontrabandim mallrash

Arrestohet një shtetas amerikan në Rinas për kontrabandim mallrash

Shqipëri
Me 94 mijë dollarë amerikanë të padeklaruara drejt Shqipërisë, dy libianët ndalen në Rinas

Me 94 mijë dollarë amerikanë të padeklaruara drejt Shqipërisë, dy libianët ndalen në Rinas

Shqipëri
Dita e Aviacionit, pilotët kujtojnë kohën kur Shqipëria kishte 250 aviatorë

Dita e Aviacionit, pilotët kujtojnë kohën kur Shqipëria kishte 250 aviatorë

Shqipëri
Dyshohet se ka kontrabanduar aksesorë floriri dhe sende të tjera me vlerë, arrestohet 42-vjeçari në Rinas

Dyshohet se ka kontrabanduar aksesorë floriri dhe sende të tjera me vlerë, arrestohet 42-vjeçari në Rinas

Shqipëri
Shqipëria në gusht ka rritjen më të madhe të fluturimeve në Evropë

Shqipëria në gusht ka rritjen më të madhe të fluturimeve në Evropë

Shqipëri
Zbrazen ambientet e ambasadës së Iranit në Tiranë, diplomatët dërgohen drejt aeroportit të Rinasit

Zbrazen ambientet e ambasadës së Iranit në Tiranë, diplomatët dërgohen drejt aeroportit të Rinasit

Shqipëri
Wizz Air njofton fillimin e fluturimeve nga Tirana drejt Lionit, Nurembergut dhe Varshavës

Wizz Air njofton fillimin e fluturimeve nga Tirana drejt Lionit, Nurembergut dhe Varshavës

Shqipëri
Nën efektin e shumë medikamenteve, piloti i linjës Tiranë-Luton urdhëroi ndalimin e fluturimit për shtetasen shqiptare

Nën efektin e shumë medikamenteve, piloti i linjës Tiranë-Luton urdhëroi ndalimin e fluturimit për shtetasen shqiptare

Shqipëri
Turistët ukrainas dhe rusë në Shqipëri, si pritet të ndikojë tensioni midis dy vendeve në ardhjen e tyre?

Turistët ukrainas dhe rusë në Shqipëri, si pritet të ndikojë tensioni midis dy vendeve në ardhjen e tyre?

Shqipëri
Nga Amerika për në Shqipëri me armë me vete, arrestohet tiranasi

Nga Amerika për në Shqipëri me armë me vete, arrestohet tiranasi

Shqipëri
Tendat për pritjen e afganëve janë ngritur në Rinas, pritet të vijnë 1 mijë por aeroplani i parë ende nuk ka arritur të niset nga Kabuli

Tendat për pritjen e afganëve janë ngritur në Rinas, pritet të vijnë 1 mijë por aeroplani i parë ende nuk ka arritur të niset nga Kabuli

Shqipëri
Mbërrijnë në Rinas mbi 18 mijë doza të vaksinës Pfizer

Mbërrijnë në Rinas mbi 18 mijë doza të vaksinës Pfizer

Shqipëri
Bllokimi i Aeroportit të Rinasit, policia areston disa kontrollorë

Bllokimi i Aeroportit të Rinasit, policia areston disa kontrollorë

Shqipëri
Kishin kërkuar azil në Francë, riatdhesohen 25 shtetas shqiptarë

Kishin kërkuar azil në Francë, riatdhesohen 25 shtetas shqiptarë

Shqipëri
Grabitja në Rinas, çfarë i lidh tre grupet kriminale

Grabitja në Rinas, çfarë i lidh tre grupet kriminale

Shqipëri
Bashkëshortja e identifikon se i vrari dje në Rinas është Admir Murataj

Bashkëshortja e identifikon se i vrari dje në Rinas është Admir Murataj

Shqipëri
Shqipëria ekstradon drejt Italisë 42 vjeçarin nga Prizreni

Shqipëria ekstradon drejt Italisë 42 vjeçarin nga Prizreni

Kronika e Zezë
Kosovari ekstradohet nga Shqipëria në Zvicër, ishte dënuar nga drejtësia zvicerane

Kosovari ekstradohet nga Shqipëria në Zvicër, ishte dënuar nga drejtësia zvicerane

Kronika e Zezë
Izraeliti që vinte nga Rusia ndalohet në Rinas me 250 mijë euro të padeklaruara

Izraeliti që vinte nga Rusia ndalohet në Rinas me 250 mijë euro të padeklaruara

Shqipëri
Përplasen tri vetura në Rinas, plagosen disa persona

Përplasen tri vetura në Rinas, plagosen disa persona

Kronika e Zezë
Zbulohet skema e trafikut të armëve me postë Rinas-Londër (Video)

Zbulohet skema e trafikut të armëve me postë Rinas-Londër (Video)

Ekonomi
Armët me postë kapen në Rinas gjatë skanimit të dërgesave

Armët me postë kapen në Rinas gjatë skanimit të dërgesave

Kronika e Zezë
Izraeliti i ndalur në Rinas me pajisje përgjuese, përmendet në skandalin “Panama Papers”

Izraeliti i ndalur në Rinas me pajisje përgjuese, përmendet në skandalin “Panama Papers”

Kronika e Zezë