LAJMI I FUNDIT:
Rihanna

Rihanna

778 Artikuj

Info

Robyn Rihanna Fenty (e lindur më 20 shkurt 1988) është këngëtare, aktore, stiliste dhe biznesmene Barbadiane.

Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen së bashku me djemtë e tyre RZA dhe Riot Rose në New York

Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen së bashku me djemtë e tyre RZA dhe Riot Rose në New York

Yjet
Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Transformimi i modelit të flokëve të Rihannas, krahasohet me Jennifer Aniston

Flokë dhe stil
Rihanna mahnit me dukjen në të zeza gjatë një tjetër daljeje pa partnerin e saj ASAP Rocky

Rihanna mahnit me dukjen në të zeza gjatë një tjetër daljeje pa partnerin e saj ASAP Rocky

Yjet
Rihanna shfaqet magjepsëse teksa del për darkë mes akuzave për armë nga i dashuri A$AP Rocky

Rihanna shfaqet magjepsëse teksa del për darkë mes akuzave për armë nga i dashuri A$AP Rocky

Yjet
Rihanna tregon këmbët e tonifikuara në fustan të shkurtër, teksa shijon një natë romantike me ASAP Rockyn

Rihanna tregon këmbët e tonifikuara në fustan të shkurtër, teksa shijon një natë romantike me ASAP Rockyn

Yjet
Këngët e suksesshme që u refuzuan nga yjet: “Umbrella” e Rihannas, “Toxic” e Britneyt deri tek ajo e Madonnas “Holiday”

Këngët e suksesshme që u refuzuan nga yjet: “Umbrella” e Rihannas, “Toxic” e Britneyt deri tek ajo e Madonnas “Holiday”

Muzikë
Rihanna ka planifikuar fshehurazi rikthimin me një turne botëror pas një pauze disavjeçare

Rihanna ka planifikuar fshehurazi rikthimin me një turne botëror pas një pauze disavjeçare

Yjet
Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Yjet
Rihanna merr vëmendje me paraqitjen elegante dhe me stil gjatë një darke në qytetin e New Yorkut

Rihanna merr vëmendje me paraqitjen elegante dhe me stil gjatë një darke në qytetin e New Yorkut

Yjet
Dalin pamje të reja nga festa luksoze që Rihanna organizoi për ditëlindjen e partnerit ASAP Rocky

Dalin pamje të reja nga festa luksoze që Rihanna organizoi për ditëlindjen e partnerit ASAP Rocky

Yjet
Koreografja e Rihannas ia kthen ‘diss’-in Drake duke postuar një foto të reperit në tentativën e dështuar për të puthur këngëtaren në “MTV VMA”

Koreografja e Rihannas ia kthen ‘diss’-in Drake duke postuar një foto të reperit në tentativën e dështuar për të puthur këngëtaren në “MTV VMA”

Yjet
Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Yjet
“Marrëdhënia intime ishte mesatare me ty”, Drake duket se i ka bërë ‘diss’ Rihannas në këngën e re “Fear of Heights”

“Marrëdhënia intime ishte mesatare me ty”, Drake duket se i ka bërë ‘diss’ Rihannas në këngën e re “Fear of Heights”

Yjet
Rihanna mahnit me dukjen vetëm dy muaj pas lindjes së djalit të dytë

Rihanna mahnit me dukjen vetëm dy muaj pas lindjes së djalit të dytë

Yjet
Rihanna dhe ASAP Rocky zbulojnë portretin e djalit të dytë përmes një fotosesioni të ëmbël familjar

Rihanna dhe ASAP Rocky zbulojnë portretin e djalit të dytë përmes një fotosesioni të ëmbël familjar

Yjet
Zbulohet emri i djalit të dytë të Rihannas dhe ASAP Rockyt

Zbulohet emri i djalit të dytë të Rihannas dhe ASAP Rockyt

Yjet
Rihanna rikthehet në punë pak javë pasi u bë nënë për herë të dytë – prezanton bashkëpunimin me Puma

Rihanna rikthehet në punë pak javë pasi u bë nënë për herë të dytë – prezanton bashkëpunimin me Puma

Yjet
Mallkimi në familjen e Rihannas – tre kushërinjtë e saj vdiqën e u vranë në moshë të re

Mallkimi në familjen e Rihannas – tre kushërinjtë e saj vdiqën e u vranë në moshë të re

Yjet
Kushërira e Rihannas, Tanella Alleyne vdes në moshën 28 vjeçare

Kushërira e Rihannas, Tanella Alleyne vdes në moshën 28 vjeçare

Yjet
Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Yjet
Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë

Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë

Yjet
Performanca e Rihannas në “Super Bowl” merr pesë nominime për “Emmy Awards”

Performanca e Rihannas në “Super Bowl” merr pesë nominime për “Emmy Awards”

Yjet
Rihanna duket joshëse edhe gjatë shtatzënisë, pozon vetëm në të brendshme

Rihanna duket joshëse edhe gjatë shtatzënisë, pozon vetëm në të brendshme

Yjet