LAJMI I FUNDIT:

Richard Grenell

426 Artikuj

Bleona Qereti i dhuron puthje Grenellit teksa marrin pjesë në tubimin e komunitetit shqiptar në New York

Bleona Qereti i dhuron puthje Grenellit teksa marrin pjesë në tubimin e komunitetit shqiptar në New York

Yjet
Takimi i Grenellit me Ali Ahmetin, Basha i LVV-së: Pse duhet shqiptarët me bisedu me të, kur Shtëpia e Bardhë ka deklaruar se nuk e përfaqëson askënd

Takimi i Grenellit me Ali Ahmetin, Basha i LVV-së: Pse duhet shqiptarët me bisedu me të, kur Shtëpia e Bardhë ka deklaruar se nuk e përfaqëson askënd

Kosovë
Ahmeti-Grenell: Normalizimi i marrëdhënieve të Prishtinës dhe Beogradit sjell paqe në rajon

Ahmeti-Grenell: Normalizimi i marrëdhënieve të Prishtinës dhe Beogradit sjell paqe në rajon

Politikë
Grenell nderohet nga Vuçiqi – presidenti serb thotë se pati ndikim të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet Serbisë dhe SHBA-së

Grenell nderohet nga Vuçiqi – presidenti serb thotë se pati ndikim të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet Serbisë dhe SHBA-së

Serbia
Grenell shfaqet në veri, takohet me krerët e Listës Serbe

Grenell shfaqet në veri, takohet me krerët e Listës Serbe

Kosovë
Grenell tha se ka pasur ide për largimin e KFOR-it, Surroi: Demonstrim i pabesueshëm i paaftësisë së diplomacisë Trump

Grenell tha se ka pasur ide për largimin e KFOR-it, Surroi: Demonstrim i pabesueshëm i paaftësisë së diplomacisë Trump

Kosovë
Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Politikë
Grenell: Kam vënë bast për Shqipërinë, ky vend do të lulëzojë

Grenell: Kam vënë bast për Shqipërinë, ky vend do të lulëzojë

Shqipëri
Grenell takon Ramën: Duhet bërë më shumë që Hashim Thaçi të lirohet nga Haga

Grenell takon Ramën: Duhet bërë më shumë që Hashim Thaçi të lirohet nga Haga

Shqipëri
Vuçiq nderon Richard Grenellin për “qasje të balancuar ndaj Serbisë”

Vuçiq nderon Richard Grenellin për “qasje të balancuar ndaj Serbisë”

Serbia
Deputetja e LVV-së poston foto të Thaçit me Grenellin: Shkëmbimi që u mbeti n’fyt!

Deputetja e LVV-së poston foto të Thaçit me Grenellin: Shkëmbimi që u mbeti n’fyt!

Kosovë
Grenell shpërndan postimin e Kurtit, ku dënon sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë

Grenell shpërndan postimin e Kurtit, ku dënon sulmin ndaj dy të rinjve në Shtërpcë

Kosovë
Grenell zhvillon bisedë telefonike me Thaçin: Kosova do të kishte më shumë përparim nëse Thaçi do të kthehej nga Haga

Grenell zhvillon bisedë telefonike me Thaçin: Kosova do të kishte më shumë përparim nëse Thaçi do të kthehej nga Haga

Kosovë
Berisha: Richard Grenell e ka personale me Albin Kurtin

Berisha: Richard Grenell e ka personale me Albin Kurtin

Shqipëri
Muja: Grenelli, ndërkombëtari i vetëm i opozitës

Muja: Grenelli, ndërkombëtari i vetëm i opozitës

Kosovë
Peci: Fanari i fashizmit në Ballkan është ndezur me Milloshevqin në Serbi, dhe asnjëherë nuk është shuar

Peci: Fanari i fashizmit në Ballkan është ndezur me Milloshevqin në Serbi, dhe asnjëherë nuk është shuar

Kosovë
Grenelli e quajti Kurtin “fashist me përvojë” i reagon Von Cramon, ia përmend “Liqenin e Trumpit”

Grenelli e quajti Kurtin “fashist me përvojë” i reagon Von Cramon, ia përmend “Liqenin e Trumpit”

Kosovë
Grenell në Beograd thotë se KFOR-i duhet të largohet nga Kosova, sheh BE-në dhe Albin Kurtin si problem për dialogun Kosovë-Serbi

Grenell në Beograd thotë se KFOR-i duhet të largohet nga Kosova, sheh BE-në dhe Albin Kurtin si problem për dialogun Kosovë-Serbi

Kosovë
Grenell komenton zgjedhjet në Serbi – uron Vuçiqin për fitore

Grenell komenton zgjedhjet në Serbi – uron Vuçiqin për fitore

Serbia
Grenell: Refuzimi i gazsjellësit amerikan nga Qeveria Kurti, është shumë problem

Grenell: Refuzimi i gazsjellësit amerikan nga Qeveria Kurti, është shumë problem

Kosovë
Grenell: Kriza energjetike në Kosovë është problem serioz, Kurti duhet ta kthejë vendimin për gazsjellësin amerikan

Grenell: Kriza energjetike në Kosovë është problem serioz, Kurti duhet ta kthejë vendimin për gazsjellësin amerikan

Kosovë
Grenell flet për Marrëveshjen e Washingtonit, thotë se Blinken nuk do të arrijë rezultate në Ballkanin Perëndimor dhe çështjen Kosovë-Serbi

Grenell flet për Marrëveshjen e Washingtonit, thotë se Blinken nuk do të arrijë rezultate në Ballkanin Perëndimor dhe çështjen Kosovë-Serbi

Kosovë
“Ju vuani nga sindromi Grenell”, “E zbulova edhe një të mençur në VV” – përplasje mes Dimal Bashës e Ramush Haradinajt për gazsjellësin amerikan

“Ju vuani nga sindromi Grenell”, “E zbulova edhe një të mençur në VV” – përplasje mes Dimal Bashës e Ramush Haradinajt për gazsjellësin amerikan

Të Tjera
Mediumi serb: Kompania lobuese amerikane mori 1.3 milion dollarë nga Serbia, në listën e saj janë edhe Grenell e Palmer

Mediumi serb: Kompania lobuese amerikane mori 1.3 milion dollarë nga Serbia, në listën e saj janë edhe Grenell e Palmer

Ballkan