LAJMI I FUNDIT:

Restorant

180 Artikuj

Vetura godet karriget dhe tavolinat e restorantit, çifti britanik i shpëton “për një fije floku” më të keqes

Vetura godet karriget dhe tavolinat e restorantit, çifti britanik i shpëton “për një fije floku” më të keqes

Evropa
I dha vetëm tetë dollarë bakshish, punëtorja e zemëruar amerikane nuk i dorëzon klientit porosinë pasi thotë se udhëtoi 19 kilometra

I dha vetëm tetë dollarë bakshish, punëtorja e zemëruar amerikane nuk i dorëzon klientit porosinë pasi thotë se udhëtoi 19 kilometra

Interesante
Kritikuan Putinin dhe luftën në Ukrainë, arrestohet çifti në një restorant në Rusi – i raportoi një kamarier që dëgjoi bisedën e tyre

Kritikuan Putinin dhe luftën në Ukrainë, arrestohet çifti në një restorant në Rusi – i raportoi një kamarier që dëgjoi bisedën e tyre

Evropa
Pa videon nga restoranti, britanikja pretendon se u shfaq bashkëshorti i saj që ndërroi jetë 9 vite më parë

Pa videon nga restoranti, britanikja pretendon se u shfaq bashkëshorti i saj që ndërroi jetë 9 vite më parë

Interesante
Kamarierja në Florida befasohet me një bakshish prej 1,000 dollarësh

Kamarierja në Florida befasohet me një bakshish prej 1,000 dollarësh

Interesante
Faturat me mesazhe qesharake që u janë dhënë klientëve nëpër restorante anembanë botës

Faturat me mesazhe qesharake që u janë dhënë klientëve nëpër restorante anembanë botës

Fun Lajme
Gjërat e vrazhda që bëjnë njerëzit në restorante

Gjërat e vrazhda që bëjnë njerëzit në restorante

Lifestyle
Skandal në Paris, menaxheri nxjerr mysafirët ukrainas nga restoranti, lavdëron presidentin rus

Skandal në Paris, menaxheri nxjerr mysafirët ukrainas nga restoranti, lavdëron presidentin rus

Evropa
Për të mos e paguar ushqimin që e kishin ngrënë, familja britanike vendosë plastikë në pjatë – por kamerat e sigurisë filmuan gjithçka

Për të mos e paguar ushqimin që e kishin ngrënë, familja britanike vendosë plastikë në pjatë – por kamerat e sigurisë filmuan gjithçka

Dështime
Arsyeja e vërtetë përse në restorante në pjatë gjithmonë ju sjellin një copë majdanozi – çka do të duhej të bënit me të

Arsyeja e vërtetë përse në restorante në pjatë gjithmonë ju sjellin një copë majdanozi – çka do të duhej të bënit me të

Të tjera
Rihanna ndihmon stafin e restorantit për të pastruar, pas një daljeje me shoqet

Rihanna ndihmon stafin e restorantit për të pastruar, pas një daljeje me shoqet

Po Flitet
Tabaka është një gjë e së kaluarës: Ky restorant shërben ushqim me kovë

Tabaka është një gjë e së kaluarës: Ky restorant shërben ushqim me kovë

Interesante
Pas 46 viteve qëndrim në portin e Hong Kongut, restoranti Jumbo lundron sërish

Pas 46 viteve qëndrim në portin e Hong Kongut, restoranti Jumbo lundron sërish

Kuriozitete
Dhjetë restorantet më të mira në Mbretërinë e Bashkuar?

Dhjetë restorantet më të mira në Mbretërinë e Bashkuar?

Fun Lajme
Përfshihet nga zjarri një restorant në Radavc të Pejës

Përfshihet nga zjarri një restorant në Radavc të Pejës

Kronika e Zezë
Mbi 40 persona përfshihen në rrahje masive në një restorant në Pennsylvania, gjithçka filloi për biftekun e fundit

Mbi 40 persona përfshihen në rrahje masive në një restorant në Pennsylvania, gjithçka filloi për biftekun e fundit

Amerika
Specialitetet e preferuara ju vijnë nga tavani, robotët përgatisin dhe shërbejnë ushqimin në restorant

Specialitetet e preferuara ju vijnë nga tavani, robotët përgatisin dhe shërbejnë ushqimin në restorant

Lajme Teknologji
Tre ish-inxhinierë të SpaceX fillojnë me një “restorant robot” që bën një pica çdo 45 sekonda

Tre ish-inxhinierë të SpaceX fillojnë me një “restorant robot” që bën një pica çdo 45 sekonda

Lajme Teknologji
Dy restorante në qytetin kroat servojnë ushqimin mbi trupat lakuriq të femrave

Dy restorante në qytetin kroat servojnë ushqimin mbi trupat lakuriq të femrave

Interesante
Restoranti bëhet vatër e re evropiane e Omicronit, pas darkës në Norvegji raportohen 120 raste të infeksionit

Restoranti bëhet vatër e re evropiane e Omicronit, pas darkës në Norvegji raportohen 120 raste të infeksionit

Evropa
I ndalohet hyrja kinezit në restorantin me konceptin “ha sa të duash” – hëngri shumë

I ndalohet hyrja kinezit në restorantin me konceptin “ha sa të duash” – hëngri shumë

Kuriozitete
Ishte e pakënaqur me supën e nxehtë dhe të djegës që ia përgatitën, klientja në Teksas nervozohet në menaxheren – ia hedh në fytyrë

Ishte e pakënaqur me supën e nxehtë dhe të djegës që ia përgatitën, klientja në Teksas nervozohet në menaxheren – ia hedh në fytyrë

Amerika
U grind në restorant dhe tentoi të shtyp me veturë klientët në Los Angeles – këmbësorët e nxorën jashtë dhe e rrahën deri në vdekje

U grind në restorant dhe tentoi të shtyp me veturë klientët në Los Angeles – këmbësorët e nxorën jashtë dhe e rrahën deri në vdekje

Amerika
‘Noma’ e Rene Rexhepit sërish shpallet ‘Restoranti më i Mirë në Botë’

‘Noma’ e Rene Rexhepit sërish shpallet ‘Restoranti më i Mirë në Botë’

Botë