LAJMI I FUNDIT:

Reshje bore

103 Artikuj

Ftohtë dhe reshje bore sot në Kosovë – apelohet për kujdes në komunikacion

Ftohtë dhe reshje bore sot në Kosovë – apelohet për kujdes në komunikacion

Kosovë
​Ditët e fundit të nëntorit do të jenë me mot të ndryshueshëm

​Ditët e fundit të nëntorit do të jenë me mot të ndryshueshëm

Kosovë
Situata në Shqipëri pas reshjeve të borës

Situata në Shqipëri pas reshjeve të borës

Shqipëri
Kjo është gjendja e rrugëve pas reshjeve të borës

Kjo është gjendja e rrugëve pas reshjeve të borës

Kosovë
Reshje bore edhe sot

Reshje bore edhe sot

Kosovë
Përkeqësimi i motit në Shqipëri, ministri Balla: Policia rrugore është në terren për të kontrolluar rrugët dhe përdorimin e gomave dimërore

Përkeqësimi i motit në Shqipëri, ministri Balla: Policia rrugore është në terren për të kontrolluar rrugët dhe përdorimin e gomave dimërore

Shqipëri
Ndryshimi i motit brenda orëve, e shtuna që zbardhi kryeqytetin

Ndryshimi i motit brenda orëve, e shtuna që zbardhi kryeqytetin

Virale
Reshje bore në Itali, pronari i një strehe krijon “dordolec” dhe uron Krishtlindjet

Reshje bore në Itali, pronari i një strehe krijon “dordolec” dhe uron Krishtlindjet

Evropa
Reshje bore në prill, mbulohet Prevalla dhe Dragashi

Reshje bore në prill, mbulohet Prevalla dhe Dragashi

Kosovë
Prishtina e mbuluar me borë, pamje nga kryeqyteti

Prishtina e mbuluar me borë, pamje nga kryeqyteti

Prishtina
Reshje të dendura të borës, pamje nga Gjilani, Mitrovica, Podujeva e Obiliqi

Reshje të dendura të borës, pamje nga Gjilani, Mitrovica, Podujeva e Obiliqi

Kosovë
Dimër në prill, Policia bën apel për kujdes në trafik pas reshjeve të borës

Dimër në prill, Policia bën apel për kujdes në trafik pas reshjeve të borës

Kosovë
Rikthehet dimri, gjatë kësaj jave reshje bore dhe temperatura të ulëta

Rikthehet dimri, gjatë kësaj jave reshje bore dhe temperatura të ulëta

Kosovë
Moti i ligë dhe reshjet e mëdha të borës godasin Afganistanin, humbin jetën tre persona nga i ftohti

Moti i ligë dhe reshjet e mëdha të borës godasin Afganistanin, humbin jetën tre persona nga i ftohti

Azia
Shakaja interesante e amerikanëve, në Kaliforni shpërndajnë borën falas sepse ka rënë më shumë se 4 metra

Shakaja interesante e amerikanëve, në Kaliforni shpërndajnë borën falas sepse ka rënë më shumë se 4 metra

Kuriozitete
Mot i vranët me reshje shiu dhe bore

Mot i vranët me reshje shiu dhe bore

Kosovë
Aktivizohet “alarmi i kuq” pasi Mallorca goditet nga një stuhi – 50 centimetra borë, rrugë të bllokuara dhe ndërprerje të shumta të energjisë elektrike

Aktivizohet “alarmi i kuq” pasi Mallorca goditet nga një stuhi – 50 centimetra borë, rrugë të bllokuara dhe ndërprerje të shumta të energjisë elektrike

Evropa
Shi dhe ulje e temperaturave këtë fundjavë në Kosovë

Shi dhe ulje e temperaturave këtë fundjavë në Kosovë

Kosovë
Reshje bore në disa zona të Shqipërisë, ARRSH njofton për gjendjen e akseve rrugore

Reshje bore në disa zona të Shqipërisë, ARRSH njofton për gjendjen e akseve rrugore

Shqipëri
Mot me shi edhe gjatë kësaj jave, të premten priten reshje bore

Mot me shi edhe gjatë kësaj jave, të premten priten reshje bore

Kosovë
Të premten dhe të shtunën priten reshje bore në Kosovë

Të premten dhe të shtunën priten reshje bore në Kosovë

Kosovë
Bora sjell vështirësi trafiku në disa pjesë të Kroacisë, Austrisë e Sllovenisë

Bora sjell vështirësi trafiku në disa pjesë të Kroacisë, Austrisë e Sllovenisë

Evropa
Mot dimëror gjatë kësaj jave – sot priten reshje bore

Mot dimëror gjatë kësaj jave – sot priten reshje bore

Kosovë
Bie borë në Serbi

Bie borë në Serbi

Serbia