LAJMI I FUNDIT:

Rennes

163 Artikuj

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
Zyrtare: UEFA eliminon Tottenhamin nga Liga e Konferencës

Zyrtare: UEFA eliminon Tottenhamin nga Liga e Konferencës

Ndërkombëtare
Tottenham e anuloi në mënyrë të njëanshme ndeshjes, Rennes kërkon nga UEFA të luhet takimi ose fitore në tavolinë

Tottenham e anuloi në mënyrë të njëanshme ndeshjes, Rennes kërkon nga UEFA të luhet takimi ose fitore në tavolinë

Ndërkombëtare
Anulohet ndeshja e Tottenhamit kundër Rennes pas shpërthimit të Covid-19 te klubi anglez

Anulohet ndeshja e Tottenhamit kundër Rennes pas shpërthimit të Covid-19 te klubi anglez

Premier League
Liverpool interesohet për transferimin e Jeremy Dokut

Liverpool interesohet për transferimin e Jeremy Dokut

Premier League
Autobusi i PSG-së mbeti i bllokuar për disa çaste jashtë stadiumit – pas humbjes ndaj Rennes

Autobusi i PSG-së mbeti i bllokuar për disa çaste jashtë stadiumit – pas humbjes ndaj Rennes

Ligue 1
PSG njoftohet me humbje në Ligue 1, pëson në udhëtim te Rennes

PSG njoftohet me humbje në Ligue 1, pëson në udhëtim te Rennes

Ligue 1
PSG përballet në udhëtim me Rennesin, formacionet zyrtare

PSG përballet në udhëtim me Rennesin, formacionet zyrtare

Ligue 1
Bayerni e nxjerr në shitje Kingsley Coman dhe ka dy alternativa në listë për ta zëvendësuar francezin

Bayerni e nxjerr në shitje Kingsley Coman dhe ka dy alternativa në listë për ta zëvendësuar francezin

Bundesliga
Zyrtare: Camavinga lojtari i Real Madridit

Zyrtare: Camavinga lojtari i Real Madridit

La Liga
Kompletohen testet mjekësore: Camavinga mund të quhet lojtar i Real Madridit

Kompletohen testet mjekësore: Camavinga mund të quhet lojtar i Real Madridit

La Liga
Camavinga pritet të largohet nga Rennes gjatë ditëve të ardhshme, katër skuadra të mëdha pas tij

Camavinga pritet të largohet nga Rennes gjatë ditëve të ardhshme, katër skuadra të mëdha pas tij

Ligue 1
Man Utd duhet të shesë para se të tentojë transferimin e një mesfushori të ri

Man Utd duhet të shesë para se të tentojë transferimin e një mesfushori të ri

Premier League
Camavinga vendos përfundimisht për mos ta vazhduar kontratën, Rennes e nxjerr në shitje

Camavinga vendos përfundimisht për mos ta vazhduar kontratën, Rennes e nxjerr në shitje

Ligue 1
Dizajni unik i kompanisë Puma për fanellat e treta të 10 klubeve evropiane nuk pritet mirë nga tifozët

Dizajni unik i kompanisë Puma për fanellat e treta të 10 klubeve evropiane nuk pritet mirë nga tifozët

Ndërkombëtare
Real Madridi synon pesë nënshkrime të mëdha si lojtar të lirë verën e ardhshme

Real Madridi synon pesë nënshkrime të mëdha si lojtar të lirë verën e ardhshme

La Liga
PSG hidhet në sulm edhe për Camavingan

PSG hidhet në sulm edhe për Camavingan

Ligue 1
Alarmohen klubet e mëdha, Rennes i jep ultimatum Camavingas: Vazhdoje kontratës ose largohu këtë verë

Alarmohen klubet e mëdha, Rennes i jep ultimatum Camavingas: Vazhdoje kontratës ose largohu këtë verë

Ligue 1
Nga PSG te Lyon, Marseille dhe Reims i shqiptarëve – Formacionet e mundshme titullare të të gjitha klubeve të Ligue 1

Nga PSG te Lyon, Marseille dhe Reims i shqiptarëve – Formacionet e mundshme titullare të të gjitha klubeve të Ligue 1

Ligue 1
Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Premier League
Manchester Unitedi etiketon katër zëvendësues të mundshëm për Paul Pogba, pasi klubi po konsideron shitjen e tij te PSG

Manchester Unitedi etiketon katër zëvendësues të mundshëm për Paul Pogba, pasi klubi po konsideron shitjen e tij te PSG

Premier League
Bayerni fillon negociatat me agjentët e lojtarit, Camavinga pritet të bashkohet me kampionët e Gjermanisë

Bayerni fillon negociatat me agjentët e lojtarit, Camavinga pritet të bashkohet me kampionët e Gjermanisë

Bundesliga
Ronaldo dhe tri transferime tjera të mëdha – Formacioni i mundshëm i Ancelottit te Real Madridi

Ronaldo dhe tri transferime tjera të mëdha – Formacioni i mundshëm i Ancelottit te Real Madridi

La Liga
Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Ligue 1