LAJMI I FUNDIT:

Reims

58 Artikuj

Formacionet startuese: PSG kërkon tri pikë ndaj Reims

Formacionet startuese: PSG kërkon tri pikë ndaj Reims

Ligue 1
Valon Berisha shënon gol për Reimsin në Ligën e Evropës

Valon Berisha shënon gol për Reimsin në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Arbër Zeneli në super formë, shënon dy gola të bukur për dy minuta ndaj Mariborit

Arbër Zeneli në super formë, shënon dy gola të bukur për dy minuta ndaj Mariborit

Ndërkombëtare
Darka e përbashkët, Zeneli mirëpret Berishën te Reims: Mirë se vjen, vëlla

Darka e përbashkët, Zeneli mirëpret Berishën te Reims: Mirë se vjen, vëlla

Ligue 1
Mësohet çmimi që e ka paguar Reims për Valon Berishën

Mësohet çmimi që e ka paguar Reims për Valon Berishën

Ligue 1
Arbër Zeneli reagon me plot mllef pas krahasimeve me Milot Rashicën: Vetëm në Kosovës ndodh kjo, mos nxitni urrejtje

Arbër Zeneli reagon me plot mllef pas krahasimeve me Milot Rashicën: Vetëm në Kosovës ndodh kjo, mos nxitni urrejtje

Ndërkombëtare
Shpallet i mbyllur kampionati në Francë, PSG kampion i ri, Arbër Zeneli me Reims në Ligën e Evropës

Shpallet i mbyllur kampionati në Francë, PSG kampion i ri, Arbër Zeneli me Reims në Ligën e Evropës

Ligue 1
Zeneli rrëfehet për momentin më të vështirë në karrierë, bisedën e parë me Vojvodën, ndihmën nga FFK dhe Reims si dhe shokun te Kosova që e ka telefonuar më së shpeshti

Zeneli rrëfehet për momentin më të vështirë në karrierë, bisedën e parë me Vojvodën, ndihmën nga FFK dhe Reims si dhe shokun te Kosova që e ka telefonuar më së shpeshti

Romak Zeqiri
Rrëfimi unik i Arbër Zenelit për skuadrat që e kërkonin: Chelsea është interesuar shumë, për Ajaxin do të udhëtoja në këmbë deri në Amsterdam

Rrëfimi unik i Arbër Zenelit për skuadrat që e kërkonin: Chelsea është interesuar shumë, për Ajaxin do të udhëtoja në këmbë deri në Amsterdam

Romak Zeqiri
Arbër Zeneli mysafiri i radhës në Telegrafi Sport në Instagram

Arbër Zeneli mysafiri i radhës në Telegrafi Sport në Instagram

Ndërkombëtare