Unitedi tani kërkon nga Reali 200 milionë euro për Pogban Unitedi tani kërkon nga Reali 200 milionë euro për Pogban
Starton International Champions Cup: Reali, Juve, Bayern, Inter e United – pesë prej 12 pjesëmarrësve Starton International Champions Cup: Reali, Juve, Bayern, Inter e United – pesë prej 12 pjesëmarrësve
Reali nuk kishte besim dhe e la të lirë, tani Atletico Madridi po e transferon për 35 milionë euro Reali nuk kishte besim dhe e la të lirë, tani Atletico Madridi po e transferon për 35 milionë euro
Menaxheri i Modricit takohet me Bobanin, kroati drejt Milanit Menaxheri i Modricit takohet me Bobanin, kroati drejt Milanit
Katër lojtarë të Real Madridit në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’ Katër lojtarë të Real Madridit në garë për çmimin ‘Djaloshi i Artë’
Talenti i Realit, Cristo Gonzalez, po transferohet te Udinese Talenti i Realit, Cristo Gonzalez, po transferohet te Udinese
Carvajal jep përgjigje interesante kur pyetet se a është më i mirë Ronaldo apo Messi Carvajal jep përgjigje interesante kur pyetet se a është më i mirë Ronaldo apo Messi
Talenti Kubo i bën lojtarët e Real Madridit të duken si amator në stërvitje Talenti Kubo i bën lojtarët e Real Madridit të duken si amator në stërvitje
Tottenhami i gatshëm t’i paguajë 60 milionë euro për Balen Tottenhami i gatshëm t’i paguajë 60 milionë euro për Balen
Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve
Hazard është ambientuar shpejt te Real Madridi, bashkëlojtarët e tij në ‘telashe’ me driblimet e belgut Hazard është ambientuar shpejt te Real Madridi, bashkëlojtarët e tij në ‘telashe’ me driblimet e belgut
Njëmbëdhjetë misteret e transferimeve: Bale, Dani Alves, Isco, Gabriel Jesus, Dybala dhe shumë të tjerë   Njëmbëdhjetë misteret e transferimeve: Bale, Dani Alves, Isco, Gabriel Jesus, Dybala dhe shumë të tjerë  
Marcelo nuk e dëshiron largimin nga Real Madridi Marcelo nuk e dëshiron largimin nga Real Madridi
Kalimi i Pogbas te Reali mund të dështojë shkaku i Ceballos Kalimi i Pogbas te Reali mund të dështojë shkaku i Ceballos
Reali humb durimin me kërkesat e Napolit për Jamesin Reali humb durimin me kërkesat e Napolit për Jamesin
Talenti Kubo i tregon Hazardit se i shikonte videot e tij para ndeshjeve Talenti Kubo i tregon Hazardit se i shikonte videot e tij para ndeshjeve
‘FiveThirtyEight’ publikon renditjen e klubeve më të mira në botë ‘FiveThirtyEight’ publikon renditjen e klubeve më të mira në botë
Hazard pritet të luajë te Fenerbahce para se të pensionohet nga futbolli Hazard pritet të luajë te Fenerbahce para se të pensionohet nga futbolli
Atletico Madridi afër transferimit sensacional të James Rodriguezit Atletico Madridi afër transferimit sensacional të James Rodriguezit
Klubet e La Ligas ‘mbretër’ të shpenzimeve në Evropë këtë verë – Real Madridi i pari, Bayerni i pesti, Interi i dhjeti Klubet e La Ligas ‘mbretër’ të shpenzimeve në Evropë këtë verë – Real Madridi i pari, Bayerni i pesti, Interi i dhjeti