LAJMI I FUNDIT:

Real Betis

419 Artikuj

U zëvendësua ndaj Real Betisit dhe shqelmoi shishet e ujit – a e kishte Modric me Ancelottin?

U zëvendësua ndaj Real Betisit dhe shqelmoi shishet e ujit – a e kishte Modric me Ancelottin?

La Liga
A është Bellingham lojtari më i mirë në botë? Mbrojtësi i Betisit jep një përgjigje epike duke përmendur Messin

A është Bellingham lojtari më i mirë në botë? Mbrojtësi i Betisit jep një përgjigje epike duke përmendur Messin

La Liga
Lëvizje ‘gjeniale’ – Rudiger e ngre pezull Iscon dhe nuk e lë ta pranojë topin

Lëvizje ‘gjeniale’ – Rudiger e ngre pezull Iscon dhe nuk e lë ta pranojë topin

La Liga
Real Madrid nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Betisit

Real Madrid nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Betisit

La Liga
Muriqi drejt largimit nga Mallorca, një tjetër skuadër spanjolle futet fuqishëm në garë për të

Muriqi drejt largimit nga Mallorca, një tjetër skuadër spanjolle futet fuqishëm në garë për të

La Liga
De Gea planifikon rikthim befasues në La Liga

De Gea planifikon rikthim befasues në La Liga

La Liga
Dy klube nga La Liga shfaqin interesim për shërbimet e De Geas

Dy klube nga La Liga shfaqin interesim për shërbimet e De Geas

La Liga
Barcelona fiton me ‘manita’ ndaj Real Betisit,  Felix dhe Cancelo gjejnë golat e parë

Barcelona fiton me ‘manita’ ndaj Real Betisit, Felix dhe Cancelo gjejnë golat e parë

La Liga
“Sapo Real Betisi më kontaktoi ishte e lehtë për të vendosur” – Isco tregon pse nënshkroi me klubin spanjoll pas nëntë viteve me Real Madridin

“Sapo Real Betisi më kontaktoi ishte e lehtë për të vendosur” – Isco tregon pse nënshkroi me klubin spanjoll pas nëntë viteve me Real Madridin

La Liga
Zbulohen shpenzimet e klubeve të La Ligas në paga – Real Madridi larg me konkurrentët, Barcelona bie në vendin e tretë

Zbulohen shpenzimet e klubeve të La Ligas në paga – Real Madridi larg me konkurrentët, Barcelona bie në vendin e tretë

La Liga
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

Shqetësime të mëdha te Barcelona, Pedri lëndohet dhe pritet t’i humbasë 10 ndeshje

La Liga
“Kërkova ndihmë psikologjike”, lojtari që fitoi 19 trofe me Realin ishte në një problem të madh

“Kërkova ndihmë psikologjike”, lojtari që fitoi 19 trofe me Realin ishte në një problem të madh

La Liga
Si Lucas Paqueta dhe Luiz Henrique i bënë me para miqtë e tyre në Brazil: Të dy morën karton të verdh në të njëjtën ditë – rasti po hetohet

Si Lucas Paqueta dhe Luiz Henrique i bënë me para miqtë e tyre në Brazil: Të dy morën karton të verdh në të njëjtën ditë – rasti po hetohet

Premier League
Ish-lojtari i Barcelonës transferohet në Arabinë Saudite vetëm katër ditë pasi nënshkroi me Real Betisin

Ish-lojtari i Barcelonës transferohet në Arabinë Saudite vetëm katër ditë pasi nënshkroi me Real Betisin

Ligat tjera
Ardon Jashari përfundon në listën e dëshirave të klubit të njohur të La Ligas

Ardon Jashari përfundon në listën e dëshirave të klubit të njohur të La Ligas

La Liga
Eric Garcia do të largohet nga Barcelona, mbrojtësi ka dy opsione brenda La Ligas

Eric Garcia do të largohet nga Barcelona, mbrojtësi ka dy opsione brenda La Ligas

La Liga
Në vend se të fitojë nga largimi i lojtarëve, Barcelona po humb

Në vend se të fitojë nga largimi i lojtarëve, Barcelona po humb

La Liga
Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
Dyshja argjentinase ia hapin derën Messit te Real Betisi

Dyshja argjentinase ia hapin derën Messit te Real Betisi

La Liga
Lista e të preferuarave të Xavit për të zëvendësuar Busquets

Lista e të preferuarave të Xavit për të zëvendësuar Busquets

La Liga
Barcelona edhe më afër titullit me fitoren e thellë ndaj Real Betisit

Barcelona edhe më afër titullit me fitoren e thellë ndaj Real Betisit

La Liga
Real Madridi nëpërkëmbë Almerian – shpreson në gabimin e Barcelonës ndaj Betisit

Real Madridi nëpërkëmbë Almerian – shpreson në gabimin e Barcelonës ndaj Betisit

La Liga