LAJMI I FUNDIT:

Rayo Vallecano

102 Artikuj

Reali merr fitore përballë Vallecanos

Reali merr fitore përballë Vallecanos

La Liga
Reali në sfidën ndaj Vallecanos – formacionet zyrtare

Reali në sfidën ndaj Vallecanos – formacionet zyrtare

La Liga
Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Skuadrat me moshën mesatare më të madhe në Evropë –  befasojnë Interi, Sevilla dhe Real Betisi

Ndërkombëtare
Barcelona nuk bën hapin tjetër drejt titullit, dështon ndaj Rayo Vallecanos

Barcelona nuk bën hapin tjetër drejt titullit, dështon ndaj Rayo Vallecanos

La Liga
Delibasic lufton kundër një tumori në tru

Delibasic lufton kundër një tumori në tru

Ndërkombëtare
Tentuan ta kopjonin Messin dhe Suarezin duke asistuar te penaltia, lojtarët e Rayo Vallecanos dështojnë keq

Tentuan ta kopjonin Messin dhe Suarezin duke asistuar te penaltia, lojtarët e Rayo Vallecanos dështojnë keq

La Liga
Ish-sulmuesi i Chelseat dhe Unitedit, Falcao pranë kalimit befasues te klubi i Liridon Krasniqit

Ish-sulmuesi i Chelseat dhe Unitedit, Falcao pranë kalimit befasues te klubi i Liridon Krasniqit

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Ligat tjera
Gjuajtja e tmerrshme e Valverdes ndaj Vallecanos: Topi doli nga stadiumi dhe përfundoi në ballkonin e një ndërtese

Gjuajtja e tmerrshme e Valverdes ndaj Vallecanos: Topi doli nga stadiumi dhe përfundoi në ballkonin e një ndërtese

La Liga
Notat e lojtarëve: Rayo Vallecano 3-2 Real Madrid

Notat e lojtarëve: Rayo Vallecano 3-2 Real Madrid

La Liga
Mes shumë vendimeve kontroverse, Vallecano i jep leksion Real Madridit dhe e njofton me humbjen e parë në ligë  – Barcelona mbetet lidere

Mes shumë vendimeve kontroverse, Vallecano i jep leksion Real Madridit dhe e njofton me humbjen e parë në ligë – Barcelona mbetet lidere

La Liga
Formacionet zyrtare: Real Madridi synon rikthimin si lider në takimin përballë Vallecanos

Formacionet zyrtare: Real Madridi synon rikthimin si lider në takimin përballë Vallecanos

La Liga
Portieri i Atletico Madridit bëri një gjë të pabesueshme dhe të paparë deri më tani në La Liga: Ai goditi dronin që ishte duke e xhiruar ndeshjen

Portieri i Atletico Madridit bëri një gjë të pabesueshme dhe të paparë deri më tani në La Liga: Ai goditi dronin që ishte duke e xhiruar ndeshjen

La Liga
Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 1-1 Rayo Vallecano: Griezmann e Balliu më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 1-1 Rayo Vallecano: Griezmann e Balliu më të vlerësuarit

La Liga
Atletico Madridi nuk mundet të marr më shumë se një barazim ndaj Rayo Vallecanos

Atletico Madridi nuk mundet të marr më shumë se një barazim ndaj Rayo Vallecanos

La Liga
Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Rayo Vallecano: Simoene i beson Moratas dhe Girezmann

Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Rayo Vallecano: Simoene i beson Moratas dhe Girezmann

La Liga
Vedat Muriqi hap ndeshjen ndaj Rayo Vallecanos me një gol me kokë

Vedat Muriqi hap ndeshjen ndaj Rayo Vallecanos me një gol me kokë

La Liga
Xavi: Loja me Rayo Vallecanon ishte një turp futbollistik, Kounde nuk mund të regjistrohet ende

Xavi: Loja me Rayo Vallecanon ishte një turp futbollistik, Kounde nuk mund të regjistrohet ende

La Liga
Xavi i dëshpëruar me barazimit ndaj Vallecanos

Xavi i dëshpëruar me barazimit ndaj Vallecanos

La Liga
Barcelona 0-0 Rayo Vallecano, notat e lojtarëve

Barcelona 0-0 Rayo Vallecano, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona e përforcuar nuk arrin ta nis sezonin me fitore, barazon në shtëpi me Vallecanon

Barcelona e përforcuar nuk arrin ta nis sezonin me fitore, barazon në shtëpi me Vallecanon

La Liga
Barcelona e Xavit synon ta nis sezonin me fitore ndaj Vallecanos, formacionet zyrtare

Barcelona e Xavit synon ta nis sezonin me fitore ndaj Vallecanos, formacionet zyrtare

La Liga
Barcelona rrezikon të përballet me Rayo Vallecanon pa asnjërin nga nënshkrimet e verës

Barcelona rrezikon të përballet me Rayo Vallecanon pa asnjërin nga nënshkrimet e verës

La Liga