LAJMI I FUNDIT:

Rasmus Hojlund

44 Artikuj

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Galatasaray thellon krizën e Manchester United, korrin fitore të madhe në “Old Trafford”

Galatasaray thellon krizën e Manchester United, korrin fitore të madhe në “Old Trafford”

Liga e Kampionëve
Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Liga e Kampionëve
Dhjetë telentët e nominuar për “Trofeun Kopa 2023”  

Dhjetë telentët e nominuar për “Trofeun Kopa 2023”  

Ndërkombëtare
Hojlund zbulon se çfarë i tha Casemiro në momentin që e tërhoqi për fanelle në humbjen ndaj Arsenalit

Hojlund zbulon se çfarë i tha Casemiro në momentin që e tërhoqi për fanelle në humbjen ndaj Arsenalit

Premier League
United prezanton numrat e ri për transferimet e këtij sezoni – Hojlund zgjedh fanellë me numër 11

United prezanton numrat e ri për transferimet e këtij sezoni – Hojlund zgjedh fanellë me numër 11

Premier League
Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Serie A
Ten Hag pyetet nëse Hojlund do të debutojë ndaj Nottinghamit

Ten Hag pyetet nëse Hojlund do të debutojë ndaj Nottinghamit

Premier League
Manchester United harxhoi miliona euro dhe tifozët mezi po presin ta shohin në aksion – por Rasmus Hojlund humbet fillimin e sezonit

Manchester United harxhoi miliona euro dhe tifozët mezi po presin ta shohin në aksion – por Rasmus Hojlund humbet fillimin e sezonit

Premier League
Hojlund thotë se dëshiron të fitoj trofe me Man Utd

Hojlund thotë se dëshiron të fitoj trofe me Man Utd

Premier League
Rasmus Hojlund ka përmbushur tashmë një ëndërr te Man United

Rasmus Hojlund ka përmbushur tashmë një ëndërr te Man United

Premier League
Rasmus Hojlund nuk është ende gati të luajë për Man United

Rasmus Hojlund nuk është ende gati të luajë për Man United

Premier League
Zyrtare: Rasmus Hojlund transferohet te Manchester United

Zyrtare: Rasmus Hojlund transferohet te Manchester United

Premier League
Shtyhet prezantimi i Hojlund te Man United

Shtyhet prezantimi i Hojlund te Man United

Premier League
Tri mënyrat se si Man United mund të rreshtohej me Hojlund

Tri mënyrat se si Man United mund të rreshtohej me Hojlund

Premier League
Hojlund udhëton drejt Anglisë për t’i kryer testet mjekësore te Man Utd

Hojlund udhëton drejt Anglisë për t’i kryer testet mjekësore te Man Utd

Premier League
Tifozët e Man United të befasuar se sa shpejtë mund t’i vrapojë Rasmus Hojlund 100 metra

Tifozët e Man United të befasuar se sa shpejtë mund t’i vrapojë Rasmus Hojlund 100 metra

Premier League
Hojlund mund të quhet lojtar i Man United – dalin detajet e pagesës te Atalanta

Hojlund mund të quhet lojtar i Man United – dalin detajet e pagesës te Atalanta

Premier League
Man United dhe Atalanta afër marrëveshjes për Hojlund

Man United dhe Atalanta afër marrëveshjes për Hojlund

Premier League
Man Utd ka besim në transferimin e Hojlund para fillimit të Ligës Premier

Man Utd ka besim në transferimin e Hojlund para fillimit të Ligës Premier

Premier League
Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Premier League
Javë vendimtare për të ardhmen e Hojlund, Atalanta pritet të fitojë shumë nga shitja e danezit

Javë vendimtare për të ardhmen e Hojlund, Atalanta pritet të fitojë shumë nga shitja e danezit

Serie A
PSG e sheh Hojlund si zëvendësues të Mbappes

PSG e sheh Hojlund si zëvendësues të Mbappes

Ligue 1
Kane apo Hojlund? Ten Hag konfirmon se Man Utd po kërkon sulmuesin e duhur

Kane apo Hojlund? Ten Hag konfirmon se Man Utd po kërkon sulmuesin e duhur

Premier League