LAJMI I FUNDIT:
Raphael Varane

Raphael Varane

358 Artikuj

Info

Raphael Varane është futbollist francez i lindur më 25 prill 1993.

Como përtej të gjitha pritshmërive, ish-yjet e Man Utd dhe Liverpoolit pritet t’i bashkohen

Como përtej të gjitha pritshmërive, ish-yjet e Man Utd dhe Liverpoolit pritet t’i bashkohen

Serie A
Varane drejt një transferimi befasues në Serie A

Varane drejt një transferimi befasues në Serie A

Serie A
Top 10 futbollistët e lirë më të vlefshëm në futbollin botëror

Top 10 futbollistët e lirë më të vlefshëm në futbollin botëror

Ndërkombëtare
Varane mund të përfundojë në Serie A, Fabregas po përpiqet ta sjellë me çdo kush te Como

Varane mund të përfundojë në Serie A, Fabregas po përpiqet ta sjellë me çdo kush te Como

Serie A
Për herë të parë në karrierë, Varane mund të luajë jashtë Evropës

Për herë të parë në karrierë, Varane mund të luajë jashtë Evropës

Ndërkombëtare
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Man Utd konfirmon largimin e tre lojtarëve dhe bisedimet me disa tjerë për kontrata të reja

Man Utd konfirmon largimin e tre lojtarëve dhe bisedimet me disa tjerë për kontrata të reja

Premier League
Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Shkumbin Pireva
Varane thyen heshtjen për të ardhmen, tregon se ku mund të luaj

Varane thyen heshtjen për të ardhmen, tregon se ku mund të luaj

Premier League
Kaloi 10 vite te Reali, por Varane tani po nënshkruan për rivalët e mëdhenj të Los Blancos

Kaloi 10 vite te Reali, por Varane tani po nënshkruan për rivalët e mëdhenj të Los Blancos

La Liga
Pas Varanes, Man Utd pritet t’i largojë edhe tre yje si lojtarë të lirë në verë

Pas Varanes, Man Utd pritet t’i largojë edhe tre yje si lojtarë të lirë në verë

Premier League
Varane konfirmon largimin nga Man Utd me një video emocionuese

Varane konfirmon largimin nga Man Utd me një video emocionuese

Premier League
‘Casemiro ishte pak lojtar në një ekip special në Real Madrid” – Sounees kritikon brazilianin për formën te Man Utd

‘Casemiro ishte pak lojtar në një ekip special në Real Madrid” – Sounees kritikon brazilianin për formën te Man Utd

Premier League
Klubet saudite ndajnë buxhet prej mbi dy miliardë eurosh për nënshkrimet e verës, shumë yje në listën e dëshirave

Klubet saudite ndajnë buxhet prej mbi dy miliardë eurosh për nënshkrimet e verës, shumë yje në listën e dëshirave

Ligat tjera
Varane do të largohet nga Man Utd, gjiganti evropian e bën prioritet transferimin e tij

Varane do të largohet nga Man Utd, gjiganti evropian e bën prioritet transferimin e tij

Premier League
Varane flet për gabimet më të mëdha në karrierën e tij: Kisha tronditje, doja ta godisja vetën

Varane flet për gabimet më të mëdha në karrierën e tij: Kisha tronditje, doja ta godisja vetën

Premier League
Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Zbulohet lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në botë – ka befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
Fabrizio Romano jep detaje për të ardhmen e Varanes: United ende nuk ka vendosur

Fabrizio Romano jep detaje për të ardhmen e Varanes: United ende nuk ka vendosur

Premier League
Thierry Henry ka një teori pse Real Madridi ishte aq i etur për shitjen e dyshes Varane-Casemiro

Thierry Henry ka një teori pse Real Madridi ishte aq i etur për shitjen e dyshes Varane-Casemiro

Ndërkombëtare
Dy yjet e Manchester United drejt Arabisë Saudite – klubi anglez i bleu për 120 milionë euro

Dy yjet e Manchester United drejt Arabisë Saudite – klubi anglez i bleu për 120 milionë euro

Premier League
Real Madridi me lëvizje befasuese, planifikon rikthmin e dy legjendave në ekip

Real Madridi me lëvizje befasuese, planifikon rikthmin e dy legjendave në ekip

La Liga
Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Tjetër çmenduri arabe, Al Nassr përgatitë 50 milionë euro në vit për yllin e Man Utd

Tjetër çmenduri arabe, Al Nassr përgatitë 50 milionë euro në vit për yllin e Man Utd

Premier League


mob5