LAJMI I FUNDIT:

Range Rover Evoque

18 Artikuj

Makina Range Rover Evoque që Aguero ia dhuroi punonjësit të fanellave të Man Cityt, përfundon në shitje në eBay

Makina Range Rover Evoque që Aguero ia dhuroi punonjësit të fanellave të Man Cityt, përfundon në shitje në eBay

Ndërkombëtare
Publikohet video e Agueros duke ia dhuruar veturën e tij Range Rover Evoque punëtorit të klubit të Man Cityt

Publikohet video e Agueros duke ia dhuruar veturën e tij Range Rover Evoque punëtorit të klubit të Man Cityt

Premier League
Kopjimi i dobët kinez i Rolls-Royce Cullinan

Kopjimi i dobët kinez i Rolls-Royce Cullinan

Modelet e Reja
Kina e kopjon një Cadillac XT6 duke mos ia humbur dukjen e mirë që e ka

Kina e kopjon një Cadillac XT6 duke mos ia humbur dukjen e mirë që e ka

Modelet e Reja
Range Rover Evoque në versionin e një hibridi që mbushet me rrymë

Range Rover Evoque në versionin e një hibridi që mbushet me rrymë

Modelet e Reja
Lista e plotë e 35 automjeteve në garën “Vetura e vitit”, figuron edhe një model që ende nuk është prezantuar

Lista e plotë e 35 automjeteve në garën “Vetura e vitit”, figuron edhe një model që ende nuk është prezantuar

Auto Lajme
Makinat më të mira për të gjitha terrenet me tavane të hapura

Makinat më të mira për të gjitha terrenet me tavane të hapura

Auto Fun
Jaguar Land Rover planifikon lansimin e pesë modeleve brenda dy vitesh

Jaguar Land Rover planifikon lansimin e pesë modeleve brenda dy vitesh

Modelet e Reja
Range Rover Evoque me shumë elemente të ndryshuara (Foto)

Range Rover Evoque me shumë elemente të ndryshuara (Foto)

Modelet e Reja
Chicago Auto Show shënon edicionin e 111-të (Foto)

Chicago Auto Show shënon edicionin e 111-të (Foto)

Auto Lajme
Volvo CX40, rivali kryesor për Range Rover Evoque dhe Jaguar E-Peace (Foto)

Volvo CX40, rivali kryesor për Range Rover Evoque dhe Jaguar E-Peace (Foto)

Modelet e Reja
Range Rover Evoque që lansohet më 2019, shumë elemente të ngjashme me modelin Velar (Foto)

Range Rover Evoque që lansohet më 2019, shumë elemente të ngjashme me modelin Velar (Foto)

Modelet e Reja
Range Rover Velar mund t’i ndryshohet pamja (Foto)

Range Rover Velar mund t’i ndryshohet pamja (Foto)

Modelet e Reja
Audi Q4 lansohet më 2019,: Një sfidë për Range Rover Evoque dhe BMW X2 (Foto)

Audi Q4 lansohet më 2019,: Një sfidë për Range Rover Evoque dhe BMW X2 (Foto)

Modelet e Reja
Volkswagen do të krijojë një SUV që bazohet në Polo (Foto)

Volkswagen do të krijojë një SUV që bazohet në Polo (Foto)

Modelet e Reja
Range Rover Evoque nuk i plotëson të gjitha kushtet për të qenë SUV (Video)

Range Rover Evoque nuk i plotëson të gjitha kushtet për të qenë SUV (Video)

Ngjarje
Land Rover nisë gjeneratën e re të makinave SUV me modelin Velar (Foto)

Land Rover nisë gjeneratën e re të makinave SUV me modelin Velar (Foto)

Modelet e Reja
Kinezët bëjnë kopje të kombinuar të Mercedes GLA dhe Infiniti QX30 (Foto/Video)

Kinezët bëjnë kopje të kombinuar të Mercedes GLA dhe Infiniti QX30 (Foto/Video)

Modelet e Reja