LAJMI I FUNDIT:

Ramiz Lladrovci

364 Artikuj

Ndahen 4.5 milion euro për ndërtimin dhe zgjerimin e sheshit në Drenas

Ndahen 4.5 milion euro për ndërtimin dhe zgjerimin e sheshit në Drenas

Komunat
Vitia me Lladrovcin bisedojnë për ndërtimin e një qendre kryesore të mjekësisë familjare në Drenas

Vitia me Lladrovcin bisedojnë për ndërtimin e një qendre kryesore të mjekësisë familjare në Drenas

Komunat
Ramiz Lladrovci liron nga detyra dy drejtorë

Ramiz Lladrovci liron nga detyra dy drejtorë

Komunat
Lladrovci: Me këtë intensitet të investimeve të Qeverisë, do të duhen 9 vjet për t’i asfaltuar 9 kilometra rrugë

Lladrovci: Me këtë intensitet të investimeve të Qeverisë, do të duhen 9 vjet për t’i asfaltuar 9 kilometra rrugë

Kosovë
Mësimdhënësja lehonë paditë komunën e Drenasit për mosekzekutimin e pagës, Lladrovci: Ministria e Financave të bëjë zgjidhje

Mësimdhënësja lehonë paditë komunën e Drenasit për mosekzekutimin e pagës, Lladrovci: Ministria e Financave të bëjë zgjidhje

Kosovë
Lladrovci kritikon kryetarët e komunave që drejtohen nga LVV: S’jemi në fushatë zgjedhore

Lladrovci kritikon kryetarët e komunave që drejtohen nga LVV: S’jemi në fushatë zgjedhore

Politikë
Lladrovci: Çka po pret Albin, shkarkoje Rakiqin!

Lladrovci: Çka po pret Albin, shkarkoje Rakiqin!

Kosovë
Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Superliga
Lladrovci thotë se me kërkesën e tij, Kurti organizoi takim me kryetarët e komunave

Lladrovci thotë se me kërkesën e tij, Kurti organizoi takim me kryetarët e komunave

Kosovë
Lladrovci merr në mbrojtje Çekun pas kritikave të Ademit: Ata që nuk i janë përgjigjur me kohë zërit të atdheut, nuk mund ta ndryshojnë këtë histori

Lladrovci merr në mbrojtje Çekun pas kritikave të Ademit: Ata që nuk i janë përgjigjur me kohë zërit të atdheut, nuk mund ta ndryshojnë këtë histori

Kosovë
Bie në pus, vdes polici nga Drenasi

Bie në pus, vdes polici nga Drenasi

Kosovë
Nura e Lladrovci bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”: Nderuam rezistencën e familjes Jashari

Nura e Lladrovci bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari”: Nderuam rezistencën e familjes Jashari

Kosovë
100 euro dënim për personat që ndezin fishekzjarrë në Drenas

100 euro dënim për personat që ndezin fishekzjarrë në Drenas

Kosovë
Promovohet libri “Gjenerata e parë e Gjimnazit Skënderbeu” në Drenas

Promovohet libri “Gjenerata e parë e Gjimnazit Skënderbeu” në Drenas

Arsim
Al Trade dhuron 22 bursa për studentët e shkëlqyer të Komunës së Drenasit

Al Trade dhuron 22 bursa për studentët e shkëlqyer të Komunës së Drenasit

Al Trade Center
​Ramiz Lladrovci fiton edhe një mandat në Drenas

​Ramiz Lladrovci fiton edhe një mandat në Drenas

Politikë
Lladrovci fton qytetarët të dalin të votojnë

Lladrovci fton qytetarët të dalin të votojnë

Kosovë
Lladrovci jep detaje nga biseda që thotë se e pati me Thaçin dhe Selimin

Lladrovci jep detaje nga biseda që thotë se e pati me Thaçin dhe Selimin

Kosovë
Lladrovci: 70% e Kryesisë së PDK-së në Drenas kanë qenë kundër meje

Lladrovci: 70% e Kryesisë së PDK-së në Drenas kanë qenë kundër meje

Politikë
Ramiz Lladrovci merr më së shumti vota me kusht, por ato nuk ia shmangin balotazhin

Ramiz Lladrovci merr më së shumti vota me kusht, por ato nuk ia shmangin balotazhin

Politikë
PDK dënon kërcënimet ndaj Lladrovcit

PDK dënon kërcënimet ndaj Lladrovcit

Politikë
Krasniqi: Nga sot Lladrovci është ushtrues i detyrës së kryetarit të PDK-së në Drenas

Krasniqi: Nga sot Lladrovci është ushtrues i detyrës së kryetarit të PDK-së në Drenas

Kosovë
Balotazhi në Drenas, Driton Ajazi kërkon mbështetje nga subjektet e tjera përballë Ramiz Lladrovcit

Balotazhi në Drenas, Driton Ajazi kërkon mbështetje nga subjektet e tjera përballë Ramiz Lladrovcit

Kosovë
Edhe Drenasi shkon në balotazh – garë mes Ramiz Lladrovcit dhe Driton Ajazit

Edhe Drenasi shkon në balotazh – garë mes Ramiz Lladrovcit dhe Driton Ajazit

Kosovë