LAJMI I FUNDIT:

Ralf Rangnick

121 Artikuj

Ronaldo i thotë të gjitha: Ferguson, Rooney, Solskjaer, Rangnick, Ten Hag, kushtet e rënda te United, familja e tij dhe tradhtia që ia bëri Unitedi

Ronaldo i thotë të gjitha: Ferguson, Rooney, Solskjaer, Rangnick, Ten Hag, kushtet e rënda te United, familja e tij dhe tradhtia që ia bëri Unitedi

Driton Gajraku
Rangnick zbulon emrat e gjashtë lojtarëve që kërkoi te Man Utd, por nuk ia blenë asnjërin

Rangnick zbulon emrat e gjashtë lojtarëve që kërkoi te Man Utd, por nuk ia blenë asnjërin

Premier League
Dalin në pah arsyet se përse Tuchel refuzoi transferimin e Ronaldos – i përfshirë edhe Ragnick

Dalin në pah arsyet se përse Tuchel refuzoi transferimin e Ronaldos – i përfshirë edhe Ragnick

Premier League
Rangnick këshillon lojtarin që të mbetet në ekipin e tij pavarësisht interesimit të Man Utd

Rangnick këshillon lojtarin që të mbetet në ekipin e tij pavarësisht interesimit të Man Utd

Premier League
Zyrtare: As si konsulent, Rangnick largohet nga Unitedi

Zyrtare: As si konsulent, Rangnick largohet nga Unitedi

Premier League
Rangnick përballet me një ‘përjashtim’ nga çdo pozitë nga Man Utd

Rangnick përballet me një ‘përjashtim’ nga çdo pozitë nga Man Utd

Premier League
Përleshje mes lojtarëve të Unitedit në seancën stërvitore – ndërhynë bashkëlojtarët për t’i ndarë

Përleshje mes lojtarëve të Unitedit në seancën stërvitore – ndërhynë bashkëlojtarët për t’i ndarë

Premier League
Rangnick flet pas humbjes turpëruese nga Brighton: I kërkojmë falje tifozëve, kemi bërë gjithçka keq

Rangnick flet pas humbjes turpëruese nga Brighton: I kërkojmë falje tifozëve, kemi bërë gjithçka keq

Premier League
Zyrtare: Ralf Rangnick konfirmohet përzgjedhës i Austrisë

Zyrtare: Ralf Rangnick konfirmohet përzgjedhës i Austrisë

Përfaqësueset
Rangnick i përgjigjet thashethemeve për punën e trajnerit te Austria

Rangnick i përgjigjet thashethemeve për punën e trajnerit te Austria

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Unitedi dhe Chelsea në derbin e Ligës Premier

Formacionet zyrtare: Unitedi dhe Chelsea në derbin e Ligës Premier

Premier League
Rangnick: Shpresat për top katërshe janë shuar tashmë, VAR-i na dëmtoi në tri raste

Rangnick: Shpresat për top katërshe janë shuar tashmë, VAR-i na dëmtoi në tri raste

Premier League
Rangnick konfirmon revolucionin në verë: Man Utd ka nevojë për 10 lojtarë të rinj

Rangnick konfirmon revolucionin në verë: Man Utd ka nevojë për 10 lojtarë të rinj

Premier League
Rangnick pas humbjes turpëruese: Liverpooli është gjashtë vjet përpara nesh

Rangnick pas humbjes turpëruese: Liverpooli është gjashtë vjet përpara nesh

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli në garë për titull, Unitedi për top-katërshe

Formacionet zyrtare: Liverpooli në garë për titull, Unitedi për top-katërshe

Premier League
Nuk ka ndonjë plan të veçante që Pogba të bëjë iftar gjatë ndeshjes ndaj Liverpoolit, Rangnick thotë se Ramazani nuk ndikon në lojën e tij

Nuk ka ndonjë plan të veçante që Pogba të bëjë iftar gjatë ndeshjes ndaj Liverpoolit, Rangnick thotë se Ramazani nuk ndikon në lojën e tij

Premier League
Menjëherë pas aksidentit, Fernandes i mbajti stërvitjet – Rangnick konfirmon se askush nuk u lëndua

Menjëherë pas aksidentit, Fernandes i mbajti stërvitjet – Rangnick konfirmon se askush nuk u lëndua

Ndërkombëtare
Rangnick: E ardhmja e Ronaldos nuk varet nga unë

Rangnick: E ardhmja e Ronaldos nuk varet nga unë

Premier League
Rangnick lavdëron Cristiano Ronaldon: Ishte i jashtëzakonshëm, por si skuadër kemi luajtur keq

Rangnick lavdëron Cristiano Ronaldon: Ishte i jashtëzakonshëm, por si skuadër kemi luajtur keq

Premier League
Rangnick: Dy apo tre lojtarë nuk mund të përballojnë kërkesat e Man Utd

Rangnick: Dy apo tre lojtarë nuk mund të përballojnë kërkesat e Man Utd

Premier League
Rangnick flet nëse Ten Hag ka një marrëveshje me Manchester United

Rangnick flet nëse Ten Hag ka një marrëveshje me Manchester United

Premier League
‘Nuk na duhet kjo, fokusohuni në ndeshjet e vërteta’ – tifozët me kritika pas publikimit të një videoje nga Unitedi ku CR7 shënon gol spektakolar në stërvitje

‘Nuk na duhet kjo, fokusohuni në ndeshjet e vërteta’ – tifozët me kritika pas publikimit të një videoje nga Unitedi ku CR7 shënon gol spektakolar në stërvitje

Premier League
Përfaqësues të Unitedit kanë biseduar me Pochettinon

Përfaqësues të Unitedit kanë biseduar me Pochettinon

Premier League
Enrique e përjashton veten nga gara për trajnerin e Unitedit

Enrique e përjashton veten nga gara për trajnerin e Unitedit

Ndërkombëtare