LAJMI I FUNDIT:
Raheem Sterling

Raheem Sterling

437 Artikuj

Info

Raheem Sterling është lojtar xhamaikan i lindur më 8 dhjetor të vitit 1994.

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Chelsea 2-2 Nottingham: Sterling dhe Awoniyi më të mirët

Notat e lojtarëve, Chelsea 2-2 Nottingham: Sterling dhe Awoniyi më të mirët

Premier League
Sterling i bindur se lëvizja te Chelsea do të jetë e suksesshme

Sterling i bindur se lëvizja te Chelsea do të jetë e suksesshme

Premier League
“Lojtarët e Chelseat nuk e dinë pse po ndodh kjo”, Sterling flet për formën e tmerrshme

“Lojtarët e Chelseat nuk e dinë pse po ndodh kjo”, Sterling flet për formën e tmerrshme

Premier League
Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Premier League
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
Chelsea përmbys rezultatin e Dortmundit dhe vazhdon në çerekfinale

Chelsea përmbys rezultatin e Dortmundit dhe vazhdon në çerekfinale

Liga e Kampionëve
E konfirmon agjenti: Sterling qëndron në Chelsea, ai është i lumtur në Londër

E konfirmon agjenti: Sterling qëndron në Chelsea, ai është i lumtur në Londër

Premier League
Sterling ishte i etur për t’u rikthyer te Liverpooli përpara se të transferohej te Chelsea

Sterling ishte i etur për t’u rikthyer te Liverpooli përpara se të transferohej te Chelsea

Premier League
Krahasimi i pagës marramendëse të Ronaldos me Mbappen, Neymarin dhe Messin

Krahasimi i pagës marramendëse të Ronaldos me Mbappen, Neymarin dhe Messin

Ndërkombëtare
Fillon sezoni i shitjeve te Chelsea: Dëgjimi i ofertave për Sterling, Ziyech dhe Pulisic

Fillon sezoni i shitjeve te Chelsea: Dëgjimi i ofertave për Sterling, Ziyech dhe Pulisic

Premier League
Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Premier League
Vetëm gjashtë muaj pas transferimit, Chelsea e gatshme t’i dëgjoj ofertat për Sterling

Vetëm gjashtë muaj pas transferimit, Chelsea e gatshme t’i dëgjoj ofertat për Sterling

Premier League
Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Premier League
Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Premier League
Agonia e Potter në ndeshjen ndaj Cityt: Mount u lëndua në stërvitje, Sterling pas tri minutash lojë dhe Pulisic në 20 minutat e para

Agonia e Potter në ndeshjen ndaj Cityt: Mount u lëndua në stërvitje, Sterling pas tri minutash lojë dhe Pulisic në 20 minutat e para

Premier League
Anglia me një sulmues më shumë ndaj Francës, Sterling rikthehet në Katar

Anglia me një sulmues më shumë ndaj Francës, Sterling rikthehet në Katar

Ndërkombëtare
Mesazhi i fundit i Sterlingut për ekipin e Anglisë para se të kthehej në shtëpi

Mesazhi i fundit i Sterlingut për ekipin e Anglisë para se të kthehej në shtëpi

Ndërkombëtare
Policia del me deklaratë për situatën që e detyroi Sterlingun të kthehet në Angli

Policia del me deklaratë për situatën që e detyroi Sterlingun të kthehet në Angli

Përfaqësueset
Anglia bën publike arsyen se përse Sterling mungoi në ndeshjen ndaj Senegalit: Shtëpia e tij është plaçkitur

Anglia bën publike arsyen se përse Sterling mungoi në ndeshjen ndaj Senegalit: Shtëpia e tij është plaçkitur

Përfaqësueset
Anglia po e shkatërron Iranin pas 45 minutave të para

Anglia po e shkatërron Iranin pas 45 minutave të para

Ndërkombëtare