LAJMI I FUNDIT:
Rafael Nadal

Rafael Nadal

162 Artikuj

Federer – Nadal: 10 takimet më interesante (Video)

Federer – Nadal: 10 takimet më interesante (Video)

Tenis
Nadal – Federer: Ëndrra bëhet realitet në Australi, orari kur do të zhvillohet finalja e titanëve

Nadal – Federer: Ëndrra bëhet realitet në Australi, orari kur do të zhvillohet finalja e titanëve

Tenis
Finalja e madhe e Australian Open mes Nadalit dhe Federerit

Finalja e madhe e Australian Open mes Nadalit dhe Federerit

Tenis
Nadal një hap para finales së Australian Open

Nadal një hap para finales së Australian Open

Tenis
Nadal vazhdon në çerekfinale të Australian Open, luan përballë Raonic

Nadal vazhdon në çerekfinale të Australian Open, luan përballë Raonic

Tenis
Nadal lehtësisht në rundin e dytë, ashtu edhe Serena Williams

Nadal lehtësisht në rundin e dytë, ashtu edhe Serena Williams

Tenis
Rafael Nadal hap akademinë e tenisit

Rafael Nadal hap akademinë e tenisit

Tenis
Emocionuese: Nadal ndërpret lojën, pasi një fëmijë kishte humbur (Video)

Emocionuese: Nadal ndërpret lojën, pasi një fëmijë kishte humbur (Video)

Tenis
Nadal nuk po e gjen formën, është eliminuar nga US Open

Nadal nuk po e gjen formën, është eliminuar nga US Open

Tenis
Yjet e tenisit gati për US Open

Yjet e tenisit gati për US Open

Tenis
Edhe pse jo në formë, Nadal me sytë kah ‘Rio 2016’

Edhe pse jo në formë, Nadal me sytë kah ‘Rio 2016’

Tenis
J.Lo, Ronaldo, Nadal e Akon në një klip muzikor (Video)

J.Lo, Ronaldo, Nadal e Akon në një klip muzikor (Video)

Muzikë
Nadal jashtë Wimbledonit

Nadal jashtë Wimbledonit

Tenis
Gjashtë personalitete të famshme që janë tifozë të Real Madridit (Foto)

Gjashtë personalitete të famshme që janë tifozë të Real Madridit (Foto)

Yjet
Nadal tregon klasin: Ja çfarë pike fiton kundër tenistit francez (Video)

Nadal tregon klasin: Ja çfarë pike fiton kundër tenistit francez (Video)

Tenis
Nadal rikthen titullin e Barcelona Open

Nadal rikthen titullin e Barcelona Open

Tenis
Nadal pranë rekordit të Vilas

Nadal pranë rekordit të Vilas

Tenis
Sharapova kundër Nadal: Nuk braktis ndeshjet nga frika e dopingut

Sharapova kundër Nadal: Nuk braktis ndeshjet nga frika e dopingut

Tenis