LAJMI I FUNDIT:

Rafa Benitez

13 Artikuj

Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Ndërkombëtare
Benitez flet për garën e titullit në Serie A, zbulon dy skuadrat favorite

Benitez flet për garën e titullit në Serie A, zbulon dy skuadrat favorite

Serie A
Benitez i tregon Chelseat se si ta mposhtë Liverpoolin në finalen e FA Cup

Benitez i tregon Chelseat se si ta mposhtë Liverpoolin në finalen e FA Cup

Premier League
Ka fituar trofe me të dyja skuadrat, Benitez parashikon fituesin e duelit Inter – Liverpool

Ka fituar trofe me të dyja skuadrat, Benitez parashikon fituesin e duelit Inter – Liverpool

Liga e Kampionëve
Mourinho mund të rikthehet në Angli, e kërkon Evertoni

Mourinho mund të rikthehet në Angli, e kërkon Evertoni

Premier League
Conte te Spurs: Sa do të fitojë italiani krahasuar me Kloppin, Guardiolan dhe Tuchelin

Conte te Spurs: Sa do të fitojë italiani krahasuar me Kloppin, Guardiolan dhe Tuchelin

Premier League
Top 10 trajnerët që kanë arkëtuar më së shumti pikë në shekullin 21

Top 10 trajnerët që kanë arkëtuar më së shumti pikë në shekullin 21

Ndërkombëtare
Nga Guardiola te Mourinho dhe Ferguson, mësoni se kush është menaxheri më i suksesshëm nga ‘top 10’ i Ligës së Kampionëve

Nga Guardiola te Mourinho dhe Ferguson, mësoni se kush është menaxheri më i suksesshëm nga ‘top 10’ i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Benitezi mbështet Kloppin, beson se Liverpooli mund të përsërit ‘mrekullinë e Stambollit’

Benitezi mbështet Kloppin, beson se Liverpooli mund të përsërit ‘mrekullinë e Stambollit’

Liga e Kampionëve
Gattuso afër shkarkimit, Napoli ka katër trajnerë në listën e dëshirave  

Gattuso afër shkarkimit, Napoli ka katër trajnerë në listën e dëshirave  

Serie A
Gattuso me shumë gjasë nuk do të rinovojë me Napolin – klubi në bisedime me katër trajnerë

Gattuso me shumë gjasë nuk do të rinovojë me Napolin – klubi në bisedime me katër trajnerë

Serie A
Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Zyrtare: Rafa Benitez largohet nga Dalian Yifang

Ndërkombëtare
Shanset e 21 trajnerëve për të zëvendësuar Lampardin – nëse shkarkohet nga Chelsea

Shanset e 21 trajnerëve për të zëvendësuar Lampardin – nëse shkarkohet nga Chelsea

Premier League