LAJMI I FUNDIT:

Quique Setien

141 Artikuj

Formacionet zyrtare: Barca luan për tri pikë ndaj Villarrealit

Formacionet zyrtare: Barca luan për tri pikë ndaj Villarrealit

La Liga
Formacionet zyrtare: Villarreali dhe Reali luajnë për një vend në çerekfinale

Formacionet zyrtare: Villarreali dhe Reali luajnë për një vend në çerekfinale

Ndërkombëtare
Quique Setien: Barcelona më ka ende borxh, nuk mund të them nëse Messi më zhgënjeu

Quique Setien: Barcelona më ka ende borxh, nuk mund të them nëse Messi më zhgënjeu

La Liga
Zyrtare: Quique Setien merr drejtimin e Villarrealit

Zyrtare: Quique Setien merr drejtimin e Villarrealit

La Liga
Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Trajnerë të mirë, por që aktualisht janë pa klub – emra të njohur si Zidane, Conte e Valverde

Ndërkombëtare
“Nuk e shoh më veten trajner, ekipi ishte i palumtur dhe Real Madridi na ‘vodhi’ titullin”, Setien kthehet të flasë për jetën dhe karrierën

“Nuk e shoh më veten trajner, ekipi ishte i palumtur dhe Real Madridi na ‘vodhi’ titullin”, Setien kthehet të flasë për jetën dhe karrierën

Ndërkombëtare
Dallimet midis El Clasicos së fundit në Madrid dhe kësaj të sotmes – Nga presidentët tek trajnerët dhe lojtarët

Dallimet midis El Clasicos së fundit në Madrid dhe kësaj të sotmes – Nga presidentët tek trajnerët dhe lojtarët

La Liga
Setien hedh në gjyq Barcelonën, kërkon kompensim prej 4 milionë euro

Setien hedh në gjyq Barcelonën, kërkon kompensim prej 4 milionë euro

La Liga
Koeman thyen rekordin negativ të Rijkaardit për fillimin më të keq të sezonit, Martino më i miri

Koeman thyen rekordin negativ të Rijkaardit për fillimin më të keq të sezonit, Martino më i miri

La Liga
Setien thotë se nuk e ka pranuar asnjë kompensim nga Barcelona që kur është shkarkuar

Setien thotë se nuk e ka pranuar asnjë kompensim nga Barcelona që kur është shkarkuar

La Liga
Koeman i kundërpërgjigjet Setienit që tha se është shumë e vështirë të punosh me Messin

Koeman i kundërpërgjigjet Setienit që tha se është shumë e vështirë të punosh me Messin

La Liga
Ish-trajneri i Barcelonës, Setien i kishte thënë Messit: Nëse nuk të pëlqen ajo çfarë them, ja ku është dera

Ish-trajneri i Barcelonës, Setien i kishte thënë Messit: Nëse nuk të pëlqen ajo çfarë them, ja ku është dera

La Liga
‘Kush jam unë që ta ndryshoj?!’ – Setien pranon se Messi është i vështirë për t’u menaxhuar

‘Kush jam unë që ta ndryshoj?!’ – Setien pranon se Messi është i vështirë për t’u menaxhuar

La Liga
Messi gjithmonë i ka tejkaluar problemet me klubin dhe në sezonin pasues Barca ka shkëlqyer

Messi gjithmonë i ka tejkaluar problemet me klubin dhe në sezonin pasues Barca ka shkëlqyer

La Liga
Quique Setien ndërmerr veprim juridik ndaj Barcelonës

Quique Setien ndërmerr veprim juridik ndaj Barcelonës

La Liga
Një tjetër faks ka arritur në zyrat e Barcelonës, Setien kërkon dokumentin zyrtar që është shkarkuar nga puna

Një tjetër faks ka arritur në zyrat e Barcelonës, Setien kërkon dokumentin zyrtar që është shkarkuar nga puna

La Liga
Koeman nuk ishte zgjedhja e parë e Barcelonës

Koeman nuk ishte zgjedhja e parë e Barcelonës

La Liga
Para se të shkarkohej nga Barcelona  – Setien kishte darkuar me Eric Abidalin

Para se të shkarkohej nga Barcelona  – Setien kishte darkuar me Eric Abidalin

La Liga
Zyrtare: Barcelona shkarkon Quique Setienin

Zyrtare: Barcelona shkarkon Quique Setienin

La Liga
Gabimet që trajneri i ri i Barcelonës nuk guxon t’i përsërisë

Gabimet që trajneri i ri i Barcelonës nuk guxon t’i përsërisë

La Liga
Dilema më e madhe në karrierën e Messit

Dilema më e madhe në karrierën e Messit

La Liga
Bartomeu ka konfirmuar se Setien e Abidal janë shkarkuar nga Barcelona

Bartomeu ka konfirmuar se Setien e Abidal janë shkarkuar nga Barcelona

La Liga
Ronald Koeman shihet në aeroportin e Barcelonës – marrëveshja pritet të nënshkruhet shumë shpejtë

Ronald Koeman shihet në aeroportin e Barcelonës – marrëveshja pritet të nënshkruhet shumë shpejtë

La Liga
Vetëm shtatë muaj në krye të skuadrës: Çfarë shkoi keq për Setienin te Barcelona?

Vetëm shtatë muaj në krye të skuadrës: Çfarë shkoi keq për Setienin te Barcelona?

La Liga