LAJMI I FUNDIT:

QPR

12 Artikuj

Shkroi histori me golin që ia solli Cityt titullin e Ligës Premier – del në ankand fanella e Agueros për një shumë të majme

Shkroi histori me golin që ia solli Cityt titullin e Ligës Premier – del në ankand fanella e Agueros për një shumë të majme

Premier League
“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

Ndërkombëtare
Sot tetë vjet më parë, Sergio Aguero shënoi golin më dramatik në historinë e Ligës Premier

Sot tetë vjet më parë, Sergio Aguero shënoi golin më dramatik në historinë e Ligës Premier

Premier League
Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Ligue 1
Dhjetë momentet më kontroverse të dekadës në Ligën Premier – Nga rrëshqitja e Gerrardit, deri tek përplasja e Xhakës me tifozë dhe kafshimi i Suarezit

Dhjetë momentet më kontroverse të dekadës në Ligën Premier – Nga rrëshqitja e Gerrardit, deri tek përplasja e Xhakës me tifozë dhe kafshimi i Suarezit

Shkumbin Pireva
Vdes ish futbollisti i Celtic dhe Manchester United, Liam Miller

Vdes ish futbollisti i Celtic dhe Manchester United, Liam Miller

Ndërkombëtare
Tifozi i Middlesbroughit ia vjedh shishen e ujit portierit të QPR-së, ia mbush me urinë dhe ia kthen prapa (Video)

Tifozi i Middlesbroughit ia vjedh shishen e ujit portierit të QPR-së, ia mbush me urinë dhe ia kthen prapa (Video)

Premier League
Nuk ndalet Celina, shënon gol të mrekullueshëm ndaj QPR-së (Video)

Nuk ndalet Celina, shënon gol të mrekullueshëm ndaj QPR-së (Video)

Ligat tjera
Tri skuadra të njohura pas Kolollit

Tri skuadra të njohura pas Kolollit

Bundesliga
Katër ndeshje ku rezultati u kthye nga skuadrat në garat evropiane edhe pse ndeshjen e parë e kishin humbur me katër gola diferencë (Foto/Video)

Katër ndeshje ku rezultati u kthye nga skuadrat në garat evropiane edhe pse ndeshjen e parë e kishin humbur me katër gola diferencë (Foto/Video)

Liga e Kampionëve
Nga Payet te Farfan: Zyrtarizimet më të rëndësishme të vikendit (Foto)

Nga Payet te Farfan: Zyrtarizimet më të rëndësishme të vikendit (Foto)

Ndërkombëtare
Lojtari i Ligës Premier akuzohet për vendosjen e 1260 basteve

Lojtari i Ligës Premier akuzohet për vendosjen e 1260 basteve

Premier League