LAJMI I FUNDIT:

Qendra tregtare

62 Artikuj

Pas Kosovës edhe agjencitë turistike nga Maqedonia e Veriut me oferta të veçanta për ta vizituar Prishtina Mall

Pas Kosovës edhe agjencitë turistike nga Maqedonia e Veriut me oferta të veçanta për ta vizituar Prishtina Mall

Biznes
12 vjeçari australian shkakton kaos në rrugë pasi vodhi një makinë

12 vjeçari australian shkakton kaos në rrugë pasi vodhi një makinë

Auto Fun
Nga sulmi i ushtrisë ruse në qendrën tregtare në Ukrainë, humbin jetën të paktën dy civilë dhe 20 tjerë lëndohen

Nga sulmi i ushtrisë ruse në qendrën tregtare në Ukrainë, humbin jetën të paktën dy civilë dhe 20 tjerë lëndohen

Evropa
Presidenti ukrainas thotë se raketat ruse kanë goditur qendrën tregtare, brenda të cilës gjendeshin mbi 1.000 civilë në Kremenchuk

Presidenti ukrainas thotë se raketat ruse kanë goditur qendrën tregtare, brenda të cilës gjendeshin mbi 1.000 civilë në Kremenchuk

Evropa
Përfshihet nga zjarri një ndërtesë në Hong Kong, mbi 100 persona mbesin të ngujuar në kulm

Përfshihet nga zjarri një ndërtesë në Hong Kong, mbi 100 persona mbesin të ngujuar në kulm

Azia
Bien dekoret nga kulmi i një qendre tregtare në Zvicër, lëndohen gjashtë persona

Bien dekoret nga kulmi i një qendre tregtare në Zvicër, lëndohen gjashtë persona

Evropa
U desh të reagojë sigurimi i qendrës tregtare për t’i shpëtuar vajzat, sapo shkelën në shkallët elektrike – për to filloi “tmerri”

U desh të reagojë sigurimi i qendrës tregtare për t’i shpëtuar vajzat, sapo shkelën në shkallët elektrike – për to filloi “tmerri”

Dështime
Pamje shokuese nga qendra tregtare, prindërit në karrige – e foshnja e tyre qëndron e shtrirë në dysheme

Pamje shokuese nga qendra tregtare, prindërit në karrige – e foshnja e tyre qëndron e shtrirë në dysheme

Interesante
Qendrat e hapura tregtare do të jenë e ardhmja!

Qendrat e hapura tregtare do të jenë e ardhmja!

Abi Carshia
Pranuan telefonatë për një burrë të armatosur duke shëtitur në qendrën tregtare në Paris, policia franceze evakuon zonën përreth

Pranuan telefonatë për një burrë të armatosur duke shëtitur në qendrën tregtare në Paris, policia franceze evakuon zonën përreth

Nga Bota
Dramë në Filipine, burri i armatosur mban peng 30 persona brenda qendrës tregtare – raportohet për të lënduar

Dramë në Filipine, burri i armatosur mban peng 30 persona brenda qendrës tregtare – raportohet për të lënduar

Nga Bota
Klientët vrapojnë për t’i kapur balonat që kishin brenda zarfe për blerje pa pagesë – lëndohen 12 persona brenda qendrës tregtare në Australi

Klientët vrapojnë për t’i kapur balonat që kishin brenda zarfe për blerje pa pagesë – lëndohen 12 persona brenda qendrës tregtare në Australi

Nga Bota
Arrestohet shoferi që hyri me veturë në një qendër tregtare, shkaktoi dëme materiale dhe panik te të pranishmit

Arrestohet shoferi që hyri me veturë në një qendër tregtare, shkaktoi dëme materiale dhe panik te të pranishmit

Nga Bota
“Gjithçka 1 euro”: Luftë ndërmjet blerësve në Rusi, momenti kur dyqani zbrazet brenda pesë minutave

“Gjithçka 1 euro”: Luftë ndërmjet blerësve në Rusi, momenti kur dyqani zbrazet brenda pesë minutave

Fun Lajme
Qendra tregtare përfshihet nga zjarri, disa të vdekur në Indi – pamjet tregojnë se si njerëzit hidheshin nga ndërtesa (Video)

Qendra tregtare përfshihet nga zjarri, disa të vdekur në Indi – pamjet tregojnë se si njerëzit hidheshin nga ndërtesa (Video)

Nga Bota
Kina ka hapur qendrën e parë tregtare me internet 5G (Video)

Kina ka hapur qendrën e parë tregtare me internet 5G (Video)

Interesante
Qendra Tregtare “The Village” në Ferizaj, po rritet

Qendra Tregtare “The Village” në Ferizaj, po rritet

Marketing
Jepte këshilla në Instagram për kujdes ndaj fëmijëve, kapet duke e shqelmuar të birin e saj (Video)

Jepte këshilla në Instagram për kujdes ndaj fëmijëve, kapet duke e shqelmuar të birin e saj (Video)

Dështime
Panik në një qendër tregtare, blerësit vrapuan pa kontroll nga frika se ka ndonjë shpërthim (Video)

Panik në një qendër tregtare, blerësit vrapuan pa kontroll nga frika se ka ndonjë shpërthim (Video)

Dështime
Blerësit e habitur me formën si u vendosën arinjtë dekorativ, në mesin e qendrës tregtare (Foto)

Blerësit e habitur me formën si u vendosën arinjtë dekorativ, në mesin e qendrës tregtare (Foto)

Dështime
Zbrazet qendra tregtare, dikush thirri: “Bombë, bombë” (Video)

Zbrazet qendra tregtare, dikush thirri: “Bombë, bombë” (Video)

Nga Bota
Hetime për pilotin policor, ndaloi helikopterin zyrtar për të blerë ushqime të shpejta (Foto)

Hetime për pilotin policor, ndaloi helikopterin zyrtar për të blerë ushqime të shpejta (Foto)

Dështime
Qendra tregtare vuri kobrën gjigante, për të ruajtur sandalet me diamante (Foto)

Qendra tregtare vuri kobrën gjigante, për të ruajtur sandalet me diamante (Foto)

Interesante
Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Fun Lajme