LAJMI I FUNDIT:

PSV Eindhoven

226 Artikuj

Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Liga e Kampionëve
Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Bayerni nuk do ta transferojë Sangaren, top klubi anglez gati ta paguaj klauzolën e mesfushorit

Bayerni nuk do ta transferojë Sangaren, top klubi anglez gati ta paguaj klauzolën e mesfushorit

Bundesliga
Bayerni e bën prioritet transferimin e Ibrahim Sangares

Bayerni e bën prioritet transferimin e Ibrahim Sangares

Bundesliga
Dortmund rivalizon PSG-në dhe Man Utd për Xavi Simons

Dortmund rivalizon PSG-në dhe Man Utd për Xavi Simons

Bundesliga
Xavi Simons ka klauzolë të çuditshme në kontratën e tij që mund ta largojë atë nga PSV për një shumë të vogël

Xavi Simons ka klauzolë të çuditshme në kontratën e tij që mund ta largojë atë nga PSV për një shumë të vogël

Ligue 1
PSV i njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Xavi Simons

PSV i njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Xavi Simons

Ndërkombëtare
Shkëlqeu me PSV, Arsenali po e monitoron situatën e Xavi Simons

Shkëlqeu me PSV, Arsenali po e monitoron situatën e Xavi Simons

Premier League
Inteligjenca Artificiale zgjedh pesë zëvendësuesit e përsosur për Busquets te Barcelona

Inteligjenca Artificiale zgjedh pesë zëvendësuesit e përsosur për Busquets te Barcelona

La Liga
Nistelrooy zbulon gabimin e madh për largimin nga Real Madridi

Nistelrooy zbulon gabimin e madh për largimin nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Portieri i Sevillas sulmohet nga një tifoz i PSV-së gjatë ndeshjes së Ligës së Evropës, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Portieri i Sevillas sulmohet nga një tifoz i PSV-së gjatë ndeshjes së Ligës së Evropës, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Liga e Evropës
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Xavi Simons e pranon se Reali u interesua për të

Xavi Simons e pranon se Reali u interesua për të

La Liga
Zyrtare: Chelsea transferon Noni Madueke nga PSV

Zyrtare: Chelsea transferon Noni Madueke nga PSV

Premier League
Numrat e mundshëm që Cody Gakpo mund t’i mbajë te Liverpooli, shumë prej tyre ishin mbajtur nga disa legjenda të klubit

Numrat e mundshëm që Cody Gakpo mund t’i mbajë te Liverpooli, shumë prej tyre ishin mbajtur nga disa legjenda të klubit

Premier League
Përse e fshiu PSV konfirmimin e kalimit të Cody Gakpos te Liverpooli, për ta ripostuar më vonë

Përse e fshiu PSV konfirmimin e kalimit të Cody Gakpos te Liverpooli, për ta ripostuar më vonë

Premier League
Avantazhi i fshehur i Erik ten Hag te Cody Gakpo që nuk i bëri punë

Avantazhi i fshehur i Erik ten Hag te Cody Gakpo që nuk i bëri punë

Premier League
Edhe pse kërkohet nga klubet kryesore pas paraqitjes mbresëlënëse në Botëror, Gakpo ka në mendje vetëm një skuadër

Edhe pse kërkohet nga klubet kryesore pas paraqitjes mbresëlënëse në Botëror, Gakpo ka në mendje vetëm një skuadër

Ndërkombëtare
E konfirmon drejtori sportiv i PSV-së: 12 klube duan transferimin e Cody Gakpos

E konfirmon drejtori sportiv i PSV-së: 12 klube duan transferimin e Cody Gakpos

Ndërkombëtare
Po shkëlqen në Kupën e Botës, Gakpo flet për një transferim të mundshëm të janar

Po shkëlqen në Kupën e Botës, Gakpo flet për një transferim të mundshëm të janar

Ndërkombëtare
Shkëlqimi në botëror, vazhdon rritja e çmimit të Gakpos dhe katër gjigantë evropianë duan transferimin e tij në janar

Shkëlqimi në botëror, vazhdon rritja e çmimit të Gakpos dhe katër gjigantë evropianë duan transferimin e tij në janar

Ndërkombëtare