LAJMI I FUNDIT:

Propozim martese

10 Artikuj

Britaniku i propozon martesë të dashurës në vijën e ‘finishit’ të një maratone

Britaniku i propozon martesë të dashurës në vijën e ‘finishit’ të një maratone

Interesante
Propozimi për martesë në qytetin kroat, që u bë viral në rrjetet sociale

Propozimi për martesë në qytetin kroat, që u bë viral në rrjetet sociale

Interesante
U gjunjëzua për t’i propozuar, partnerja e refuzoi vetëm se i ofroi martesë në McDonald’s: Vetëm kaq vlejë për ty

U gjunjëzua për t’i propozuar, partnerja e refuzoi vetëm se i ofroi martesë në McDonald’s: Vetëm kaq vlejë për ty

Dështime
Braziliani inskenoi arrestimin për t’i propozuar të dashurës

Braziliani inskenoi arrestimin për t’i propozuar të dashurës

Fun Lajme
U gjunjëzua para partneres për t’i propozuar, punonjësi i Disneyland në Paris ia “rrëmben” unazën të riut – kritikohet veprimi i tij

U gjunjëzua para partneres për t’i propozuar, punonjësi i Disneyland në Paris ia “rrëmben” unazën të riut – kritikohet veprimi i tij

Dështime
Ngjarje e pazakontë në Mali të Zi, gjyqtari ndërpreu ndeshjen dhe i propozoi një basketbollisteje

Ngjarje e pazakontë në Mali të Zi, gjyqtari ndërpreu ndeshjen dhe i propozoi një basketbollisteje

Basketboll
Për të mos prishur befasinë e një propozimi martese, gruaja në mënyrë qesharake ‘tërhiqet’ nga burri i saj nga skena

Për të mos prishur befasinë e një propozimi martese, gruaja në mënyrë qesharake ‘tërhiqet’ nga burri i saj nga skena

Fun Lajme
Fansi bie në gjunjë dhe i kërkon martesë Kendall Jennerit

Fansi bie në gjunjë dhe i kërkon martesë Kendall Jennerit

Po Flitet
I propozoi të dashurës martesë, derisa ndodheshin në cepin e kraterit të një vullkani (Video)

I propozoi të dashurës martesë, derisa ndodheshin në cepin e kraterit të një vullkani (Video)

Fun Lajme
Propozim martese në gjysmë-maratonën e Prishtinës

Propozim martese në gjysmë-maratonën e Prishtinës

Lajme