LAJMI I FUNDIT:

Prishtina Mall

28 Artikuj

CINESTAR MEGAPLEX nga 2 deri me 4 qershor ka mega ofertë 1+1 GRATIS!

CINESTAR MEGAPLEX nga 2 deri me 4 qershor ka mega ofertë 1+1 GRATIS!

Cinestar
CineStar Cinemas me 2 qershor hap dyert në Prishtina Mall – Megaplexi me 15 salla, nga të cilat 4DX dhe gold class, do të jetë kinemaja më e madhe dhe më moderne në Evropën Juglindore

CineStar Cinemas me 2 qershor hap dyert në Prishtina Mall – Megaplexi me 15 salla, nga të cilat 4DX dhe gold class, do të jetë kinemaja më e madhe dhe më moderne në Evropën Juglindore

Cinestar
Një botë ëmbëlsie dhe kënaqësie në dyqanin e ri të Lirit në Prishtina Mall

Një botë ëmbëlsie dhe kënaqësie në dyqanin e ri të Lirit në Prishtina Mall

Liri Prizren
Hapet Panairi i Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2023”

Hapet Panairi i Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2023”

Të Tjera
Dyqani më i madh i lodrave “Hamleys” u hap në Prishtina Mall

Dyqani më i madh i lodrave “Hamleys” u hap në Prishtina Mall

Hamleys
Dyqani më i njohur i lodrave në botë “Hamleys” vjen në Prishtina Mall

Dyqani më i njohur i lodrave në botë “Hamleys” vjen në Prishtina Mall

Hamleys
Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Marketing
Hapet Libraria “Dukagjini” me një ambient unik në qendrën më të madhe tregtare “Prishtina Mall”

Hapet Libraria “Dukagjini” me një ambient unik në qendrën më të madhe tregtare “Prishtina Mall”

Kosovë
Libra, festë e shpërblime në hapjen e “Dukagjini”-t në “Prishtina Mall”

Libra, festë e shpërblime në hapjen e “Dukagjini”-t në “Prishtina Mall”

Dukagjini Book Store
Pas Kosovës edhe agjencitë turistike nga Maqedonia e Veriut me oferta të veçanta për ta vizituar Prishtina Mall

Pas Kosovës edhe agjencitë turistike nga Maqedonia e Veriut me oferta të veçanta për ta vizituar Prishtina Mall

Biznes
Hapja e madhe e Prishtina Mall rrit aktivitetin ekonomik dhe sjell turma të mëdha në Kosovë

Hapja e madhe e Prishtina Mall rrit aktivitetin ekonomik dhe sjell turma të mëdha në Kosovë

Marketing
Prishtina Mall me dhoma të veçanta për lutje 

Prishtina Mall me dhoma të veçanta për lutje 

Marketing
Sensacioni Prishtina Mall: Agjencionet nisin linjë të veçantë për në qendrën më të madhe tregtare në rajon

Sensacioni Prishtina Mall: Agjencionet nisin linjë të veçantë për në qendrën më të madhe tregtare në rajon

Biznes
Prishtina Mall hapi dyert për qytetarët nga vendi dhe rajoni – mbi 240 mijë metra katrorë, 2,500 punëtorë e mbi 230 brende prestigjioze

Prishtina Mall hapi dyert për qytetarët nga vendi dhe rajoni – mbi 240 mijë metra katrorë, 2,500 punëtorë e mbi 230 brende prestigjioze

Elfije Boletini
SUPER ZBRITJA në Buton Electronics për hapjen në Prishtina Mall

SUPER ZBRITJA në Buton Electronics për hapjen në Prishtina Mall

Buton Electronics
Pritjes i erdhi fundi – Prishtina Mall të enjten i hap dyert për qytetarët nga Kosova dhe rajoni

Pritjes i erdhi fundi – Prishtina Mall të enjten i hap dyert për qytetarët nga Kosova dhe rajoni

Elfije Boletini
Prishtina Mall, një vend për të gjithë

Prishtina Mall, një vend për të gjithë

Prishtina Mall
INTEREXextra edhe në Prishtina Mall – bëhu pjesë e hapjes së madhe

INTEREXextra edhe në Prishtina Mall – bëhu pjesë e hapjes së madhe

InterEX
Buton Electronics në Prishtina Mall – Showroomi më i madh në vend për teknologji të avancuar

Buton Electronics në Prishtina Mall – Showroomi më i madh në vend për teknologji të avancuar

Buton Electronics
AZTECH sjellë konceptin evropian të dyqaneve të elektronikës në Prishtina Mall

AZTECH sjellë konceptin evropian të dyqaneve të elektronikës në Prishtina Mall

AZTECH Electronics
Libraria “Dukagjini” po hapet edhe në “Prishtina Mall” me super hapësirë

Libraria “Dukagjini” po hapet edhe në “Prishtina Mall” me super hapësirë

Dukagjini Book Store
9 arsye pse duhet të vizitoni Prishtina Mall

9 arsye pse duhet të vizitoni Prishtina Mall

Marketing
Qendra më e madhe tregtare në rajon ‘Prishtina Mall’ afër hapjes, bën prezantimin e parë të projektit

Qendra më e madhe tregtare në rajon ‘Prishtina Mall’ afër hapjes, bën prezantimin e parë të projektit

Biznes
Për entuziastët e DIY dhe meraklinjët, Mr.Bricolage ju sjellë të gjitha

Për entuziastët e DIY dhe meraklinjët, Mr.Bricolage ju sjellë të gjitha

Marketing